Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sojerrrr
Wlasnie liczylem czytajac Twoj komentarz na to, ze nawiazesz do Irlandii - najlepszy przyklad ile daje determinacja. A nawet nie tyle determinacja, co mysl, ze graja z herbem wlasnego kraju na piersi. To, czego brakuje naszym "kopaczom". Meczu Tahiti nie ogladalem, ale widze, czytajac komentarze, ze serce do gry, to oni maja. Nie zdziwilbym sie zatem, tak jak juz wspomniales, ze naszych, to by pozarli, strawili i wydalili, bo czesto wlasnie tacy z nastawieniem "wyjdzmy, dajmy z siebie 100%" dają te 100% i to wystarcza ;)
0
Dokladnie. Osobiscie, chcialbym w Barcelonie Bielse lub Pellegriniego, ale to tylko marzenia. Moje wlasne zdanie.
0
Dodam jeszcze jedno: Suarez UKĄSAŁ ivanovicia ;d
0
mam nadzieje, ze jak juz Special Five odszedl to GD beda znow przebiegaly w przyjaznej atmosferze, bo w reprezemtacji widac jaka radosc daje im gra razem :)
0
zapewne Tito śpi :)
0
hehe hegemonia Hiszpanii bedzie nadal trwala na mistrzostwach ;) jesli tylko tak grac beda, z taka determinacja
0
dlaczego w Barcelonie nie ptorafi.. nie rozumiem tego ;d
0
Iniesta - magik, wiekszy od Messiego :) Najbardziej niedoceniony chyba.. On ma chyba oczy z kazdej strony glowy ;)
0
Ale kazdy wie, ze zostawia serce. Nie o to wszystkim chodzi. Ma swoje lata, bo miesnie sa juz wyeksplatowane, sciegna, kosci slabsze, przed kontuzjami w tym wieku gracz nie ucieknie. o to wszystkim chodzi, bo z zerwanym czy naciegnietym sciegnem/miesniem nie bedzie szarpal w obronie.. To znaczy pewnie gdyby mu dali zielone swiatlo to i z kulami, czy na wozku by zasuwal za dwoch ;d Ale tak na powaznie, przed wiekiem sie nie ucieknie.
0
Lol, nie rozumiem, po co nawiazuje do transferu na Camp Nou, skoro dalej mowi, ze jego klient „będzie kontynuował karierę we Francji, z Carlo Ancelottim lub bez niego".. Pokarm dla mediow..
0
To juz lepiej dac znow szanse B. Krkicowi..
0
Od poczatku mowilem, ze od razu sie splacac zacznie :)
0
Chlopie co ty gadasz? Najlepsi maja prawo klepac "gorszych" ? Oglada ich caly swiat sa przyjkladem dla dzieci, to mzoe tez kiedys twoje dziecko kopne bo zmeczony bede ?...
0
Dlaczego zostawil Di Marie a sciagnal Aguero to nie rozumiem
0
Wreszcie pchła ! :D
0
Niech trener poczyni zmiany przede wszystkim Di Maria ...
0
kris81
O to wlasnie mi chodzi. Maja wielki potencjal i skoro im wysokosc przeszkadza to moga klepac, zeby za nimi Ekwadorczycy biegali. A tego nie robia..
0
Z tym sie nie zgodze, ale nie bede sie klocil, bo nie o to chodzi ;) Wiem, ze wydolnosc jest gorsza, ale mimo wszystko mnie ich gra nie pociaga jakos narazie, moze po przerwie cos sie zmieni ;)
0
Moze tez tlumaczy brak gry na jeden kontakt? Wiec moze, gdy graja dlugie pilki na dobieg to sie mniej mecza?..
0
Wiekszosc skladu Ekwadoru nie gra w swoim kraju. Moze troche sa przyzwyczajeni, ale to nie jest calkowite wytlumaczenie..
0
Dokladnie ;)
0
Jezeli tak bedzie grala Argentyna na MŚ to niestety za daleko nie zajdą..
0
A mam pytanie, ktos wie czemu Zabaleta nie gra?
0
Juz znalazlem jak co ;d
0
Ma ktos sklad w jakim argentyna wyjdzie ;>
0
Ta młodzież powinna uczyć naszej "reprezentacji" jak grać klepą i piłką. A nie pchać piły do przodu na siłę..
0
Wybaczcie, ze nie sprawdzilem, prezentacje robie i czasu nie mam na wszystko ;) To tym bardziej jestem za sprowadzeniem Suboticia.
0
Nie wiem, czy nie jest tak dobry jak Hummels. O nim sie nie mowi, bo ma juz swoje lata, a Hummels w reprezentacji Niemiec ma juz pewne miejsce mimo tak mlodego wieku. Jak dla mnie maja zblizone umiejetnosci, Hummels jedynie ma lepsza technike, ale Subotic z kolei bardziej mi imponuje opanowaniem i pewnoscia siebie (to juz sie z doswiadczeniem zdobywa). Hummelsowi sie jeszcze proste bledy przytrafiaja.
0
jaromat
A co, moze Cesc ma mniej strat i niedokladnosci? A ile minut gral Cesc a ile Thiago? Wydaje Ci sie, ze jak pilkarz 3 mecze nie gra i nagle go trener wpusci (z lawki) to pokaze 100% mozliwosci? Systematyczna gra wyrabia w pilkarzach pewnosc w kazdym zagraniu, myslisz, ze jakby Leo raz gral a raz nie, to tez bylby tak doskonaly? Nie sadze. On musi miec minut coraz wiecej, ile w jego wieku gral Messi juz? A ma wielki talent i musi dostawac minuty, najlepiej kosztem Xaviego, bo on bedzie kiedys filarem srodka pola.
0
Dokladnie. Tylko, ze zarzad szuka teraz tanich alternatyw, a to glupie jest, bo ten sezon pokazal, jak mocna obrone mamy...