0

Zawodnik meczu? Dla mnie 2 : Messi i VV, do tego rownie wysokie noty Cesc, Busi i Neymar. Najslabsze ogniwo to, oczywiscie, Pedro.. Dani tez mnie rozwala ostatnio.. Gubi pilki i te jego "wrzutki"...

0

Adriano/Alves
Tello/Pedro

0

Brak slow :)

0

A vilaa dzis brylowal na boisku ;) Niezwykle ciekawie bd w lidze w tym sezonie ;')

0

Fabs rowniez swietnie wszedl w mecz ostatnio w kazdy dobrze wchodzi :D

0

To mi sie podoba ze przy neymarze tez jest 2/3 wiewc messi jest odciazony troche ;)

0

Cesc musi wygryzc Xaviuego! To jest jego nastepca!

0

Wreszcie komentarz z sensem... Nic nawet nie komentuje bo sie nie da... Wszyscy pisza, ze slabo graja itd, a to wlasnie AM jest genialnie poukladane... Chyba niejktorzy dalej zyja meczem z Levante

0

Wreszcie Cesc na srodku! W dodatku trio genialne z przodu, szkoda tylko, ze Iniesta zamiast Xaviego nie gra (mam nadzieje, ze po meczu bede tych slow zalowal :)) Mam nadzieje, ze po ostatniej potyczce z Malaga i slowach Martino, wroci wiekszy ruch na boisku i pressing!

0

Chcialbym na mecz z AM w wyjsciowej Roberto za Xaviego i Neymara za Pedro, ale to marzenie scietej glowy.

0

mauerinho
To raczej Ty jestes smieszny. Pierwszy sklad nie oznacza WYJSCIOWEJ jedenastki, tylko treningi z pierwsza druzyna, a nie z Barca B i dolaczenie do druzyny, ktora wystepuje w PD..

0

Nie liczylbym na to, chociaz jezeli gral do konca, to moze z AM wystawi Inieste z Fabsem na srodku (jesli oczywiscie Messi bedzie gotow, w co niestety niezbyt wierze).

0

A moglby mi ktos powiedziec w jaki sposob wczorajsze starcie mialo byc piekne, jesli Xavi tak zwalnial akcje? Dlaczego trener wreszcie nie da wiekszej szansy mlodemu Roberto.. Pokazal swoj kunszt i boiskowa inteligencje w meczach presezonu..

0

Corleone
Ale Rayo dobrze sobie radzilo w tamtym sezonie, a to, ze stracili tyle bramek, to zasluga Simeone, ktory rok po roku buduje nowa potege w Madrycie. Patrz na ich budzet, jaka kase dostaja z transmisji w porownaniu do FCB lub RM? Marne grosze. Ta przepasc to zasluga trenera, ktory potrafil stworzyc tak mocna ekipe, a ona i tak jeszcze sie tworzy. Tak samo w tamtym sezonie Malaga Pellegriniego grala swietna dla oka pilke, przez dlugi czas miala najmniej straconych bramek, tylko w koncowce sezonu obnizyla loty. Bardzo duzo zalezy od trenera, to on odpowiada za to, czy jego druzyna trzyma sie na z dala od przepasci, czy jest na jej skraju, czy, wreszcie, spada z hukiem w dol.

0

Mam nadzieje, ze to, ze Xavi nadal gra oznacza w rewanzu duet Fabs iniesta na srodku pola.

0

Neymar/Pedro
Roberto/Xavi
Masche/Bartra?

0

Waszym zdaniem ten szczupak Alexisa, co ledwo do pilki doszedl to setka? Moze jeszcze mial technicznie glowa uderzyc...

0

Moje podsumowanie: Barca przewage miala, ale nie mial kto strzelic, wiec, podobnie jak rok temu w meczu z Valencia, sprawy w swoje rece wzial pan Adriano, za co kazdy Cule jest mu dozgonnie wdzieczny :) Xavi, jak zwykle (meczu z Levante nie licze, bo to nie byl odpowiedni rywal) bezbarwny. Podobnie Pedro. Fabs mnie w kazdym meczu zachwyca, Alexis nie boi sie dryblingow i Song fajnie gra, taka skala srodka pola ;) Mam nadzieje na Roberto i Neymara w drugiej odslonie, Adriano zmienilbym na lewa, zeby tez z prawej nogi cos walnal :D I wpuscil za Albe Alvesa

0

Fajnie, bo malaga sie troche otworzyc bedzie musiala :) Moze ciekawiej bedzie, byleby Xavi zszedl i Pedro, bo oni nie istnieja w tym meczu.. Jedyna rzecz Pedro jaka mi zapadla to jego powrot na sprincie..

0

hehe, nareszcie ktos kto umie strzelic :D

0

Wpuscilbym Roberto za Xaviego i Neymara za Pedro tak od 50'

0

Wlasnie w takich pilach widac ze Fabs powinien byc na SRODKU kosztem Xaviego. Xavi zwalnia juz akcje i on juz powinien byc zmiennikiem Fabsa a nie odwrotnie... A na atak Tello lub Neymar i do srodka Alexis.

0

Ciekaw jestem czy Tata juz wprowadzil zmiany, o ktorych mowil po meczu z AM. Mam na mysli to, gdy wspominal, ze nalezy zwiekszyc ruch i wymiane pozycji na boisku i szybciej poruszac sie po murawie. Wazne, ze o tym mowil, bo teraz widze, ze to o czym wspomina, naprawde stara sie wprowadzic w zycie, to nie sa slowa rzucane na wiatr :) Mysle, ze dziszobaczymy lepsza Barce niz z meczu srodowego.

0

Chyba nie znasz znaczenia slowa ironia.

0

Radze przed matura wziac korepetycje z jezyka polskiego, panie OnlyTito

0

To do Piotra,1985

0

Figo bylo bordowo-granatowe. Niby.
Zbyt piekne, zeby bylo prawdziwe. Marzenie.

0

Co do samego meczu, nie wiem czy Alves tym truchtem za Villa wracal z wakacji?... Montoya na ambicji by w zyciu Villi samego nie zostawil/..

0

Dobrze przynajmniej, ze Martino sam widzial za malo mobilnosci i ruchu, wierze, ze rewanz bedzie calkiem inny, bo Tata widzi swoje bledy i je stara sie poprawic.

0

Gdyby Ci sie nie podobalo, bys wyrazil wowczas OPINIE, ze Ci sie nie podoba. Natomiast mowiac, ze ubiera sie "jak wiesniak" obrazasz tym stwierdzeniem ludzi mieszkajacych na wsi. To wyrazenie opinii nie jest, tylko obraza. Cenisz siebie wyzej od innych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?