0

Ancelotti na lawce wygladal przed momentem jak Jabba ze star wars :D

0

Nawet na RM.pl gadaja, ze powinni w 10 grac.. I to prawda ;)

0

Ale dalej bedzie, ze to Barca sedziow kupuje...

0

Niewazne jak mecz sie skonczy, Elche udowodnilo, ze potrafi grac w pile i im zycze jak najlepiej w lidze, chociaz patrzac na tabele, to czarno to widze..

0

Jego olbrzymie IQ mnie przewyzsza ;O

0

Hehe, neseser ;d

0

ale kiks ;(

0

powinna Cie interesowac przynajmniej najblizsza kolejka ;d AM!

0

Fajnie elche gra, nie rozumiem realu, wiedza, ze kazda druzyna z barca czy z realem gra poczatek na maxa i ci zamiast przetrzymac pile, pograc pila, to pchaja kazda pile do przodu ;d
to znaczy sie ciesze w sumie ;d

0

To go popros, moze Ci da ;d zartuje ;) Tez zaluje i bardzo zalowalem, jak odchodzil.. Ale mysle, ze Busi swietnie zajal jego miejsce :)

0

http://www.fcbarca.com/50842-passa-zwyciestw-trwa.html
Popatrz na tą fote ;) Nic sie nie stanie. Nie chodzi o Neya.
Przeczytaj moj ponizszy komentarz o rozpieszczaniu go. Messi sie cieszy, ze Ney przyszedl, bo widzi, ze ma automatycznie wiecej miejsca na boisku. Nie jest juz jedynym, ktory wymaga obecnosci 3/4 obroncow. Oni sie swietnie dogaduja a Ney caly czas szuka go podaniami.

0

Dla mnie. owszem, zle sie zachowal, ale w sumie rozpiescili go Pep i Tito, ktorzy nawet w wygranych meczach o pietruszke mu dawali grac (a wiemy, jak rok temu sie jeden z takich meczy skonczyl, chyba w PK). Martino ma jaja, ze go sciagnal. Na pewno juz odbyli dluga rozmowe i Messi to zrozumie, zobaczy sam efekty. Nie jezdzijcie juz po nim.

0

Chcialbym na Almerie Bartre, Roberto, Songa oraz Tello

0

oraz Song :) i moze Roberto?

0

Nie zagral srednio. Jeden z najlepszych zawodnikow na boisku, w ogole jak sie zgra jeszcze Iniesta z Neyem (wczoraj juz widac bylo chemie) to bedzie miazga dopiero ;) Iniesta wraca do formy, a to cieszy.

0

Po co znow dodajesz post, ktory juz wczesniej byl?...

0

AM juz 2 gol ;) Super!

0

Nie. Po prostu nie chce nikogo osadzac. Nie popieram tego, co zrobil Leo, ale trzeba rozumiec innych. Bardziej to okresla fakt, czy ktos ma klase, czy jej brak.

0

Czemu myslisz, ze nie ma klasy? Nie bronie go, ale go rozumiem. Rozpieszczony jest, ale to wina jego poprzednich szkoleniowcow - Pep jeszcze mial jakas charyzme, ale Tito jej w ogole nie mial. Z Tata tak nie bedzie, ale Messi wreszcie to zrozumie. Tata z nim na pewno pogada, byl nietykalny i to sie zmienilo. To nie oznacza, ze nie ma klasy. To sa emocje, a te czasem biora nad nami gore. Nigdy nie czules zlosci/frustracji z jakiegos powodu? Zawsze zachowywales sie we wszystkich, WSZYSTKICH sytuacjach z, jak to ujales, KLASĄ?

0

AM prowadzi :)

0

Pierwsza polowa magia, jak za najlepszego sezonu za Guardioli, w drugiej polowie troche spucili z tonu, wiadomo, mogli sie oszczedzac. Bramka wpadla przez bubel Pique.. Nic nowego ;) Duzo (az za duzo) niewykorzystanych szans, tak to wynik bylby o 3/4 bramki wyzszy ;) Mecz super.

0

Kto oglada AM ? :)

0

Czemu go minusujecie, jak trafnie to porownal? To B klasa, a co dopiero czuje najlepszy zawodnik globu, gdy musi zejsc? Tez ma emocje ;)

0

Jutrzejsza prasa: Wygrana barcy 4:1 w cieniu konfliktu na linii Martino-Messi ;d Media to podchwyca, nie ma sily ;d

0

Messi zly :d ale Leo, na dobre Ci to wyjdzie! Alexisa za taki strzal byscie juz sprzedawali :)

0

Martino, jestes wielki ;) Super! Mecz wygrany i najwazniejsze zdrowie najlepszego gracza ;) Super.

0

roberto, to w nastepnym meczu song od 1'

0

lol, sedziowie gwizdza jak ktos sie zadrze? to raczej faul na alexisie byl i przywilej korzysci byc powinien :/

0

No juz moze wejsc Roberto i Pedro/Tello lub Song

0

Alez alexis ma zwrot ;d jak taka antylopa ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?