Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tez jest inaczej, gdy zaczynasz mecz o stawke od poczatku z wypoczetym rywalem, agresywnym i ambitnym, a co innego, gdy wchodzisz przy wysokim wyniku, ktory wpuszcza fale rezygnacji w szeregi przeciwnika ;) Jednak mam nadzieje, ze w sobote od 1' zagra ;)
0
No wlasnie, dlatego jestem pelen podziwu dla ich gry, nie dla wyniku, tylko dla stylu w jakim zagrali na CN. Czasem brakowalo im tylko ostatniego podania, nieraz zabawiali sie w dziadka - fajnie sie na to patrzylo :)
0
Ale Ajax nie umie grac defensywnie, Boer uczy ich stylu Barcelony. A wyobraz sobie gre Barcelony w defensywie? Jedynie Mou potrafi poukladac zespol w obronie, ale potrzebuje do tego zawodnikow, ktorzy beda wszystko ogarniali. A tak, to mieli swoje szanse i tylko swietne interwencje Valdesa lub zle strzaly (niektorzy uwazaja, ze nie ma czegos takiego jak "swietna interwencja" tylko jak zly strzal napastnika, poniekad popieram ta opinie) zawodnikow Ajaxu uchronily Barce przed utrata bramki.
0
Sadze, ze Ajax z taka gra pokona zarówno Milan jak i Celtic i wyjda za nami :) Bardzo mi sie podobal wczorajszy mecz, jak juz niektorzy wspomnieli, szacunek sie nalezy Ajaxowi za gre no-bus ;)
Co do LE goraco kibicuje Tottenhamowi, oby wygrali w tym roku, a najlepiej, zeby trafili w finale na Betis :)
0
Sadze, ze w sobote z Rayo zagraja Xavi z Sergi i Song, do tego w ataku pewnie Tello Pedro Messi
0
Czyzbys mial na mysli klepkę Leo z Fabsem ? I niepotrzebne odgrywanie jeszcze Cesca do Leo zamiast strzal z 7 metrow? :) Tak, tez mnie ta sytuacja razila ;d
0
Mi podobala sie gra Neya, rozrywal obrone i wreszcie znalazl sie osobnik, ktory uderzy (Adriano rowniez) na bramke, a nie bedzie probowal wejsc z futbolowka do siatki (mam na mysli akcje Cesca i Messiego, gdy Fabregas uderzac powinien). I piekna asysta do pique.
0
Zwrocilem uwage na obrone, a szczegolnie lewa obrone. Alba w ataku daje wiecej mozliwosci - to fakt i tego zaprzeczyc nie mozna. Jednak biorac pod uwage (rowniez wczorajszy mecz) aspekty gry obronnej, to Adriano bije Albe na glowe.. Z Adriano w obronie duzo lepiej wszystko wychodzi, tak to mi sie rzuca w oczy, a moze komus jeszcze ? Pisząc również o tym, iz Alba daje wiecej w ataku, nie zapominam jednak o swietnych uderzeniach Correii zza szesnastki. Reasumujac chodzi mi o to, ze w meczach z rywalami o wiekszych walorach zarowno fizycznych, jak i technicznych - czyli z druzynami o wiekszym kalibrze - wolalbym w defensywie pana Adriano.
0
Do NieRozumiem
Szcezna opadla? ;)
0
messi zawstydzil CR ;d
0
gdzie sanchez nie moze, tam messiego posle ;d
0
wole mniejsze posiadanie pilki a kontry nie trzeba miec zawsze 70% wole tak 55% i kontry z ktorych bramy padaja!
0
nie wierze :OOO KONTRA?! WOW
0
ee, nie rozumiem, ja o cos pytalem ? ;d
0
Zobaczysz, messi od 60 minuty zacznie grac, to zalozenie martino ;)
0
Haha, ładnie naskoczyl na asystenta Klopp ;d
0
mysle, ze to co innego, bo real w porownaniu do nas potrafi grac z kontry..
0
a za co czerwien?
0
ktos mi moze powiedziec dlaczego wszedl zamiast hummelsa aubameyang?
0
Podoba mi sie gra ajaxu, wreszcie zespol, ktory nie pcha pily na sile do przodu tylko gra podaniami :) Mysle, ze barca sie oszczedzala, przede wszystkim messi, mysle, ze to pewne zalozenie taktyczne martino, aby messi sie do 60-70 minuty oszczedzal a nastepnie dawal z siebie 100%
0
Za takie wejscie znalazloby sie 3/10 sedziow co by czerwien pokazalo..
0
Radze wlaczyc Barce
0
0
Zabawne :O
0
Przyznac sie, kto tez slyszy w hymnie "KASZANKA" ;d
0
Wole Tello i Roberto ;)
0
Nie ostatni, juz od roku ;d
0
Chyba najmocniejszy sklad? No brakuje oczywiscie obroncy - stopera z krwi i kosci, gdyz tego nie mamy na ten moment. No i mi rowniez Songa brakuje..
0
Sev
Tez sie zgadzam z Toba :) Ale ogladam Barce, bo ja mam w sercu ;) Wynik bede sledzil!
0
Tak, to trio gra najlepiej, poza Iniesta mysle, ze Alexis rownie do tego grona wskoczy :)