Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rafal7161
Nie moge niestety czytac Twoich "wypocin" do konca. "SuperMecz", na wielkim narodowym stadioniie wypelnionym po same brzegi fanami i Barca miala strzelac 10 goli rywalowi? Zauwaz jedna rzecz, ze grali na luzie, a jak Lechia trafila to sie wzieli do pracy i po kilku minutach byly remisy. Gdyby grali na serio, nie dawalbym szans Lechii na ani 1 bramke.
0
Ja zadam tylko pytanie jedno. Czy on jest trenerem? Po co w ogole roztrzasac temat, ktorego byc nie powinno, bo osoba, o ktora sie spierac macie nie jest specem w swojej dziedzinie? On tylko tam byl, rownie dobrze mogl tam stac inny gosc ze sztabu szkoleniowego, ktory miualby ukonczony kurs trenera.. Trener zostal w Katalonii.
0
Dos Santos dobre zawody?!
Moze pomyliles numery? Alexis dobrze gral, nawet Montoya(poza bledem), ale na pewno nie Dos Santos..
0
W tamtym sezonie bylem zdecydowanym obronca pana Bartry, ale teraz? Dostaje tyle minut w okresie przygotowawczym i co on gra? Z trudem to mowie, ale powinni go odeslac jeszcze do Barcy B lub wypozyczyc, najlepiej do twardej ligi, moze do niemieckiej?
Sciagnac dwoch stoperow - jednym moze byc Vergini, ktorego oferowal Martino, a raczej zna go dobrze. Jako drugi moglby byc Luiz albo Subotic - solidny, silny i skoczny obronca, trudny do przejscia i wychowany na twardej, niemieckiej pilce.
0
Chyba w co najwyżej ;) Tak poza tym to tez mi sie rzucila w oczy praca sedziego.. Za trzymanie za koszulke - juz jest zoltko. A takich powstrzyman dzis bylo kilkanascie, a kartek ile?...
0
Przyspieszenie Leo jest nieziemskie ;d
0
A mamy obrone Twoim zdaniem? Nasi podstawowi nie dadza rade grac na wszystkich frontach bez zmian.
0
Barcelona nie ma obrony ;d my mozemy zapomniec chyba nawet o PD...
0
Znow nie do tego komentarza mi dodalo odpowiedz..
0
Najslabszy? Widziales jego rozrzuty na lewa strone? To ze skrzydlowi nie ptorafia wykorzystac setek, to nie jego wina..
0
Do tego wyzej mial byc ten koment, sory.
0
Tello go poprosil o zmiane... Mial grac z urazem?
0
Probierz jak ojciec Guardioli :O Gesty te same nawet :D
0
Coraz bardziej przekonany jestem do Roberto, on nie ma co prawda tej magii Thiago, ale gra rozwazniej, taki mlody Xavi :)
0
ahahahaha tu to tylko towarzysko, ale jak bartra takie bledy bedzie robic ;d?
0
Stare, ale dobre ;d
0
Typujmy!
7:0 dla Blaugrana :)
0
Flaszywa 9 to 6, ktora sie podszywa pod 9.
A tak na serio, to tak jak czajo18 powiedzial :)
0
Sądzę, ze przy nich Trwał.
0
Haha patrzac na konferencje i na zachowanie sancheza, jak usiluje powstrzymac sie od smiechu patrzac na tlumacza to widze siebie na studiach, gdy rozmawiam z jednym z moich wykladowcow ;d
0
Ja z kolei zwrocilem uwage na to, ze oni dopiero obejrza ;d Nie, ze juz obejrzeli, tylko dopiero obejrza ;d hehe musza uwazac Lechie za bardzo groznego rywala... ;d
0
Prawie kazdy mecz w tym sezonie ogladalem (kilka przegapilem, bo nie mialem szansy obejrzec) i wiem, co pisze. Kazdy swoj komentarz staram sie dobrze przemyslec. Zgodze sie, ze Busi szybciej rozgrywa, ale jesli sie nie ma do kogo podac, bo nie ma ruchu, jak to bylo w tym sezonie, i trafi sie szybki, silny rywal (mecz z Bayernem, oczywiscie), to potrzebny jest zawodnik w srodku pola, ktory silowo wygra kazdy pojedynek. Takim pilkarzem jest Song. Trudno mi to mowic, ale Sergio sie odbijal od Bawarczykow jak tyczka. W takich meczach albo wystawiamy mocnego DM, albo gramy 2 DM, z ktorych jeden jest bardziej odpowiedzialny za defensywe (song), a drugi za rozgrywanie i destrukcje na polowie rywala (sergio).
0
Nareszcie wszyscy w komplecie beda trenowali :) Juz sie pogodzilem z mysla o odejsciu Thiago, teraz, gdyby zostal przy "tacie" na pewno dostalby szanse gry. Mamy jednak Cesca, ktory na srodku pokazuje caly swoj kunszt i mam nadzieje, ze wlasnie tam bedzie ustawiany, obok Iniesty, Xaviego i Roberto - tylu zawodnikow na rotacje wystarczy.
Kolejna walka o miejsce interesuje mnie na linii DM - Song i Sergio. W wazniejszych meczach nawet z mocniejszymi fizycznie rywalami, miejsce zapewnione w I skladzie mial Busquets, teraz, na szczescie, wcale tak byc nie musi - jedynie wieksze zaangazowanie w meczach i na treningach dadza miejsce w podstawowej 11 :)
O ataku nie musze wspominac, bo z "tata" watpie, aby Pedro byl nietykalny! Wiecej szans zapewne teraz bedzie mial Tello oraz Sanchez.
0
Jeszcze tydzien temu bylem przybity z wiadomosci o Tito (i nie mowie o chorobie, bo jemu, jako czlowiekowi, zycze szybkiego powrotu do pelni sil i pelni zdrowia), o jego odejsciu, bo sie zaczalem martwic o sezon, o przygotowanie itd. A teraz? Nie znam szczerze tego trenera, lecz jego charyzma oraz zapal i energia jakie bez watpienia posiada powoduja, ze juz bardziej nie moge doczekac sie nowego sezonu. Chcialem Bielse i musze przyznac, ze poniekad przybyl na tron CN, poniewaz "Tata" mi go do znudzenia przypomina :)
Zycze mu oraz nam, jako cule, powtorzenia wyczynu obecnego trenera Bawarczyków!
0
Besqates - barca pozyskala nowego gracza, o ktorym nic nie wiem? :)
0
Zamiast sie cieszyc, ze jest jakas perelka, ktora moze zalatac dziury w obronie.. Bo co, nazwisko nieznane to przecietny od razu byc musi? A o Varane'ie ilu z was slyszalo chocby 10 miechow temu? Glupie argumenty przedstawiacie..
Skoro tak zalezy Wam na sprowadzeniu T. Silvy badz Luiza to sypnijcie groszem z wlasnej kieszeni albo pojedzcie na spotkanie z nim i negocjujcie transfer, bo przeciez Barca wcale tego nie probowala...
0
Dzieki :)
0
Jakie zmiany byly? Bo przegapilem?
0
Wiedzialem, ze Martino ma juz jaka perelke przygotowana :) To moze byc dobry ruch i oby byl!
0
Jak wroci pressing sprzed 3 czy nawet 2 lat to bedzie miodzio! Tego najbardziej brakuje, a jesli on jest sobowtorem Bielsy, co zapewne sie okaze w niedalekiej przyszlosci, to moje marzenie sie spelni :)