Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje, ze Thiago zagra w wyjsciowym skladzie! Jak nie to stracie cierpliwosc calkowicie do pana Vilanovy! Takiego wychowanka trzymac na lawce kosztem starszych i pod forma weteranow, to troche dla mnie niezrozumiale...
0
ok ;p
0
Podpinam sie do drugiego pytania ;d
0
messaldo
Powaznie pytales?
0
Jeszcze tak czytam inne komentarze to widzę że piszą o tym że jest gwiazda ale w brazylii. Ok zgadzam się, ale czy nie oglądaliścię jego występów w reprezentacji? Tam również jest postacią przodująca! Poradzi sobie!
0
Jeśli tylko alexis będzie grał tak jak obecnie w przyszłym sezonie i zgranie będzie widoczne między triem w ataku to o nowa jakość jestem spokojny
:-) za plecami z thiago i iniesta na zmianę z cesciem i xavim ;-) Miodzio!
0
Mou nie puści luiza.. To pewnie z songa zrobią stopera.. Eh
0
Wreszcie ! Neymar i Alexis zostaje, miodzio!!
0
Wszyscy widza Thiago w wyjsciowej jedenastce (w tym ja) tylko szanowny pan Tito tego nie widzi :) A przypominam, ze mloda krew daje swiezosc i, w przypadku Thiago, pelno nowych mozliwosci..
0
Romero czy Caballero ? Bo ja stawiam na golkipera Malagi, czemu nie jest powolany - nie wiem ..
0
Nie denerwuj sie, to jest swiat pilkarzy, transferow itd ;) Media z tego zyja, kluby, w ten sposob sie promuje zawodnikow itd. Musimy sie w cierpliwosc uzbroic, wreszcie sie skonczy, to wszystko robione pod publike i dla mediow, aby mialy o czym gadac/pisac.
Mysle, ze ta telenowelka sie dopiero rozkreca ;d Jedyne, co mnie martwi, to to, ze w telenowelach zawsze dochodzi do jakiejs zdrady i oby to sie nie powtorzylo, bo Neymara w bialym trykocie RM bym nie zdzierzyl.. Robilby z nasza "defensywa" co chce ...
0
Hehe, spoko jak zna sie niemalze wsystkich pilkarzy jakiejs reprezentacji U-21, to dobrze o niej swiadczy ;) Z takiej Polski To moze bym potrafil 3 wymienic.. Niestety, zycze powodzenia mlodej La Furii Roji ;)
0
Jak wspomnial leon9997 podaje to angielski "Fakt" ;) Bzdury, zeby Mou mial dac na liste ostoje obrony, rygiel defensywy :)
0
Maciej83
Widziales jego gre przeciw RM (gdy wreszcie wystapil)? Z jakim spokojem gral? On juz zacznie byc motorem napedowym srodka pola, nie potrzeba nam juz klepki od jednego do drugiego, tylko trzeba zaczac znow operowac lepiej ta czescia boiska, dlatego jest lepszy juz od Xaviego, tylko szans nie dostaje. Jest szybki, genialny technicznie, potrafi minac 2 rywali jednym zwodem, a wtedy rpobi sie miejsce na boisku i jest wiecej opcji. Dlatego on musi zaczac grac, jesli odejdzie, to bedzie to jedna z wiekszych porazek obecnego zarzadu... :/
0
DaMilio
Sam juz nie wiem czy to prawda, ponoc byla umowa, ze jesli ktos kupi Neymara to musi zaplacic Barcelonie chyba 40 mln ;d
0
vztxpl
Ogolnie, chca dostac 50 od Barcy. Jak ktos juz tu zdazyl wspomniec otrzymali rok temu troche kasy wiec jeszcze pewnie ze 40 i mysle ze na tym zakoncza negocjacje, razem ponad 50 mln.
Kupia go, bo wiedza, ze Neymar odejdzie w tym roku, pierwszenstwo ma Barca, i maja, ze tak powiem, noz na gardle, bo jesli beda na niego szczedzic kase, to wyladuje w RM i bedzie za rok robil z nasza "obrona" co chce ;)
0
Bije na glowe Cesca i Xaviego razem wzietych, ale pan Tito tego nie widzi.. Jak mozna zawodnika, mieszanki R10 i Xaviego, nie wystawiac w 1 skladzie. On musi zdobywac doswiadczenie i w przyszlym sezonie bedzie kolejnym kregiem w calym kregoslupie jakim w tej chwili jest Messi Iniesta, Pique, Alba i Sergio !
0
A co do waszych komentarzy, to Wy chyba snicie, skoro myslicie, ze jak co, to Santos poczeka rok. Barca ma pierwszenstwo, ale jesli nie nadejdzie odpowiednia oferta, to Neymar wyladuje albo w RM, albo w MC.. Bo takiej kasy nie przepuszcza, nie dadza mu odejsc za darmo.
0
Moze i sie nie sprawdzil jeszcze w Europie, ale to zrobi i nie dziwie sie, ze odrzucona zostala taka oferta, tym bardziej, ze Santos nie posiada pelni praw do Neymara.. Rozumiem oszczednosc, ale ten wydatek (chocby nawet 50 mln) i tak sie zwroci, nie tylko na boisku, ale rowniez w "dziale" marketingowym. On jest tego wart.
0
Nawet mnie nie strasz.. Reina zly nie jest, ale to juz nie te lata.. Brac tego lub Courtouisa!
0
Moze i tak, ale zauwaz, ze byl rok na wakacjach, w ogole chyba jednym z jego marzen byla proba w niemieckiej pilce, a do tego dodam, ze nie latwo jest trenowac, motywowac, zawodnikow, ktorzy wygrali potrojna korone (bayern ma wielkie szanse). Moim zdaniem dobrze wybral.
0
blaugrana158
A Mou co robi? Poza tym w Barcelonie udowodnil, jakim potrafi byc trenerem. A to, ze wybiera Bayern, bo chce swoj styl w nim rowniew wprowadzic, to jeszcze lepiej.
0
Jeszcze jeden pomysl mi sie nasunal, a mianowicie, sprzedac Songa (chociaz bardzo go lubie, to nie moze sie wkomponowac w styl), Bartre wlaczyc do 1 zespolu, tzn dawac mu duzo wiecej szans, kupic jednego lepszego obronce Luiz/Kompany/Silva/Marquinhos(nie ogladam serie A, jedynie z opisow i innych komentarzy) i Masche przesunac na DM, godny zastepca Sergio, lepszy na fizycznych rywali, a do tego te jego crossy ;)
0
coole
Ja tez uwazam, ze juz dwa lata temu powinni sprowadzic T. Silve.. Ale tego nie zrobili i wlasnie tu sie pojawia temat Alvesa oraz Pedro. Jest szansa na wymiane i by doplacili kilka mln.. Dobry uklad by byl i wreszcie bysmy mieli obronce z prawdziwego zdarzenia, bo Pique od 2 lat gra piach, choc wierze ze sie przebudzi wreszcie..
0
Najwieksze moje marzenie to byl wlasnie Hummels lub Thiago Silva, skoro pierwszy z nich ucial spekulacje proponuje zajac sie tym drugim, gdyz PSG nieraz wspominalo cos o Pedro, wiec proponuje wymiane + doplate ze strony zarzadu blaugrana ;) Jest szansa, ze sie zgodza :) Jezeli zas nie ten to Kompany jest najlepsza opcja, do Luiza przekonany nie jestem, choc musze wspomniec, ze w tym czasie bije kazdego z naszych stoperow na glowe..
W kazdym razie obronca to priorytet :)
0
Wszechstronny ;d
0
Alves + Pedro - Silva + 15 mln :) Deal cacy!
0
To, co piszesz, jest prawda, ciezko byloby go wyciagnac, ale nie zapominajmy, ze to nie sa, ze sie tak wyraze, niewolnicy swoich druzyn. Zdanie zawodnika sie bardzo liczy, bo po co trzymac niezadowolonego pilkarza w druzynie, ktory tylko bedzie swoja frustracja psul atmosfere w szatni? Jesli Kompany bedzie chcial bardzo przejsc do Barcy, to pojdzie. Wowczas pojawi sie problem, o ktorym juz wspomniales, a mianowicie cena.. 35+ mln, niestety..
0
Dos Santos to byl.. Thiago gra super akurat ;)
0
Wreszcie inny superpuchar ;) Pieknie, dobranoc! :)