0

Wolalbym Suboticia albo Ivanovicia.. Solidni, silni, skoczni, nie maja jakiejs mega techniki, ale wszystko nadrabiaja zostawiajac serce na boisku, a to jest nieraz wazniejsze.

0

Jedrzejczyka!!

0

Jeszcze Puyol bedzie musial o kulach latac dziury w obronie :D

0

Spoko, Neymara sprowadzilismy, on jest wszechstronny, dobrze sie uzupelni z Adriano :) ;d

0

Neymar chce zachowac pelne prawo do swojego wizerunku. Swoja droga, zastanawiam sie, czy to spowoduje jakies wielkie zmiany, jesli zachowa to prawo.

0

Ciezko nawet na lawke? A jaka borussia ma lawke? Uwazasz ze Gerard - mlody, szybki, z bajeczna technika i blyskiem geniuszu nie wypze ze skadu grosskreutza?... A mistrzostwo twoim zdaniem niemiec zdobyl zespol bardziej silowy? Bo dla mnie Bayern ma wiele gwiazd o niebagatelnej technice..

0

Podzielam Wasze zdanie. Wypozyczenie. Borussia bylaby strzalem w dziesiatke, ale oni chca transfer definitywny, wiec raczej odpada. Jak dla mnie, najlepsza dla niego opcja bylalby Premier League. On stylem przypomina Cr7, a jesli Cristiano odniosl tak wielki sukces w PL i ona zrobila z niego drugiego najwiekszego gracza globu, to jak najbardziej jestem za tym, by Gerard spedzil rok/dwa lata w PL. Najlepiej w jakims srednim zespole, moze Swansea? By mial miejsce w 1 skladzie.

0

Ogladajac teraz mecz, to marzeniem jest T. Silva.. Czysciciel - niemal kazda pilke zgarnia do siebie lub wygrania przeciwnikowi. Mocarz - silny fizycznie, ciezko go przepchac, skoczny, wygrywa wiele glowek. Jasnowidz - potrafi sie swietnie ustawic, zdusic akcje przeciwnikow w zarodku po stalym fragmencie, gdy oponent chce wyjsc z kontra.. Chyba na ta chwile najlepszy obronca w Europie.. Jest wart tych 40 mln.

0

Może i wyda się to głupie niektórym co powiem, ale cieszę się z kontuzji leo .. Dzięki niej alexis uwierzył w siebie i myślę że to już zostanie. Brał na siebie odpowiedzialność, nie było już ciągłych podań do mesiego. Odbudowal pewność siebie. To chyba dobrze prognozuje:-):-)

0

RSSS ! Należy im się lm

0

Oby tak się zakonzakończyły inne mecze bo w przyszłym sezonie chce zobaczyć RSSS w lidze mistrzów. Należy im się bo świetnie grają w tym sezonie!

0

Zwykly czlowiek pewnie by dostal zawieszenie, albo nawet za kratki poszedl na kilka miechow, ale ze to znany pilkarz, to kara pieniezna i upomnienie :)
Dobrze, ze nic mu sie nei stalo, jako czlowiekowi, mogl zginac.. A ze uciekl.. Powod jak dla mnie jasny :) - po zwyciestwie katalonii.

0

Strace szacunek do zarzadu, jesli pozwolom najwiekszemu obcenemu talentowi La Masii odejsc... :/

0

Spotegowales we mnie uczucie checi nastania kolejnego sezonu :)
Oczywiscie z klasowym obronca ;)

0

Jak widac, zostal przebity ;)

0

Moje marzenie to Hart, ale nie do spelnienia. Ter Stegen ponoc jest swietny, osobiscie, z tego co sam widzialem, to Courtois jest dla mnie(!) numerem 1.

0

Nie mam pojecia jak ty za niego chcesz dostac 30mln... Zeby 15 za niego dostac, to przyjmowac taka oferte i raczki calowac do tego...

0

Ale on gada glupoty... Wykonczony psychicznie.. Ronaldinho nawet jak odchodizl, to takich bzdur nie opowiadal. Po prostu juz sie dusi, chce sprobowac w nowej lidze i to normalne. Sprzedac go w tym roku za dobra kase (za takiego bramkarza i 10 to bedzie juz dobry wynik). osobiscie nie ogladalem Ter Stegena w akcji, ale skoro tylu ludzi uwaza go z zarzadu za dobrego nastepce to sprowadzic go.

0

Song dostaje ostatnio caly czas szanse i pokazuje swoj kunszt jaki prezentowal w Arsenalu, oczywiscie w kolejnym sezonie pan Tito i tak bd caly czas stawiaj na Sergio... :/

0

Czy to jest mecz ustawiony pod publike, czy ogladamy Barce sprzed 3 lat :OOO

0

Sangria
Jaki sklad byl wyjsciowy ;>

0

sry, dopiero wszedlem i ogladac zaczalem, jakim skladem wyszli ;>

0

On i Thiago (bo juz nawet sie nie łudzę, ze bedzie otrzymywal wiecej szans) do Borussii na rok to bylby najlepszy krok zarzadu.. Tam mocnej lawki nie maja, wiec nieraz pewnie by w wyjsciowce zaczynali ;) Oby to byla prawda!

0

A jak tam Marquinhos sie zaprezentowal ostatnio, ktos sledzi lige wloska? Ja sie nie interesuje, wiec nie wiem, jak gra. Jednak z opisow i ogladajac filmiki z jego udzialem, wydaje sie byc dobry ;>

0

9999
Dokladnie, to samo chcialem napisac, te statystyki potwierdzaja moja teze (moze inni tez tak uwazaja), ze gdy na boisku nie ma Messiego, to Alexis bierze ciezar gry na siebie, staje sie przodujaca postacia w formacji ofensywnej.. A to troche przykre, ze tylko wowczas gra na maximum i pokazuje swoj kunszt :/

0

blago
zapomniales : Busi/Song ;) Na twardszych przeciwnikow (Bayern) raczej Alex jest bardziej odpowiedni :) A najlepiej wtedy dwoma grac DM

0

Neymar jeszcze namowi Tarzana, zeby sambe zatanczyl, zobaczysz ;d

0

W kazdym razie porownujac Ville i Pedro, choc mam wielki sentyment do Davida, wole zeby odszedl ten pierwszy, bo lata robia swoje, a Pedro przynajmniej swietny pressing stosuje ;d

0

Atletico bedzie gralo w LE i LM ;d

0

Niestety tak jest. Zgadzam sie z sojerrrr'em, ze lepiej zostawic Pedro niz Ville, bo on juz raczej formy nie znajdzie, a Pedro jest jednak mlody i moze potrzebuje wiekszej rywalizacja, a ta nadeszla (Neymar).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?