Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierze, VV kryl krotki slupek?!
0
karteczki sie posypia :D
0
smiech
0
Moze messi wreszcie zrozumie, ze jak juz sie wychodzi na boisko to wymaga sie od niego 100%
0
Naprawde zazdroszcze AM ich obrony :(
0
No nie mozna powiedziec ze La Liga to liga 2 zespolow..
0
Messi narazie w skali 1-10 - 1.
0
Fabs czekamy na Ciebie. Messi rusz sie, prosze. Neymar rozgrzewaj sie, bo Pedro chce juz do domu...
0
gadacie, ze autobus, a jak maja grac? wynik korzystny i do tego tak szczelna OBRONA, ktorej im szczrze zazdroszcze. my o takiej pomarzyc mozemy
0
Szczerze, to na Sergio juz patrzec nie moge... udaje caly czas, wczesniej na poczatku tez udawal, ale zobaczyl, ze to Villa w niego wszedl i wstal zaraz z usmiechem.. smieszne to jest ://
0
wreszcie pilka grac zaczeli, a nie same crossy... pressing dopiero 1 raz zobaczylem od 20 minut..
0
Zamiast kupic Courtoisa i obronce, to obronca niepotrzebny zdaniem zarzadu...
0
Bo nie byl stawiany na srodku :) To jest lis, Tito jego potencjalu wykorzystac nie umial :)
0
Podanie Villi i brama Villi miodzio :) tyle w temacie :)
0
Pewnie zmiany beda: Xavi/Cesc, Pedro lub Alexis/ Neymar i chcialbym aby song cos pogral :)
0
Wlasnie na to samo zwrocilem uwage, co do zamkniecia okna statystyk.
Druga rzecz, jesli sie myle, bo nie zauwazylem, to przepraszam - brakuje mi minut, w ktorych dany zawodnik zostal zmieniony.
Tak poza tym, to miodzio!
A oceny jak najbardziej zasluzone. Brawo.
0
No, jesli gra caly czas jedna '11', to oczywiscie, ze nie ma szansy grac na pelnych obrotach caly sezon, ale jesli sa rotacje i madre eksplatowanie zawodnikow, to mozna :) A juz po meczu z Levante widac, ze rozne ustawienia beda stosowane, z roznymi zawodnikami :)
0
Brakuje jeszcze rubryki jednej w pytaniu o najlepszego zawodnika, a mianowicie : cała drużyna :)
Oczywiscie Cesc ZM
0
Widze juz roznice, w meczu z Santosem nie bylem pewny czy przeloza pressing i szybsze akcje na lige i tu mila niespodzianka :) Messi wreszcie walczy o pilki i juz widac rezultaty (gol Daniego) i do tego Fabs - magia dzisiaj :)
0
Rotacje, wreszcie. Oczywiscie juz krytyka, to nie wiem, jakiego skladu oczekujecie, dla mnie bomba, bo wreszcie zmieniony :) iniesta odpoczywa przed Atletico, mam nadzieje, ze Song dzis zagra :)
0
TO może byś wolał żeby za kilka lat barcelona byłaby druga valencia? I musiała sprzedawać najlepszych zawodników? Kto takie długi narobił ? Rossell próbuje w jakiś sposób zmniejszać ue długi.. Nie bronie go, ale on coś robi by ten dług zniwelować.
0
Cieszysz się z transferu neya i być może sprowadzenia luiza to nie gadaj że nastały czasy rossela..
0
Przeczytaj artykul, zanim go skomentujesz...
Slowa Pele w TYM artykule w OSTATNIM akapicie : „To było lanie. W naszych czasach to Santos urządzał sobie tego typu goleady a teraz poczuliśmy na własnej skórze, jak to jest być w roli przegranego w takim spotkaniu"
0
To ja juz wole Aggera :) Dagger mnie nie przekonuje ;d
0
Nie wiem, czy cokolwiek do nich dochodzi.. Wysylalem im kilka razy wlasnorecznie napisany artykul (mysle, ze w dobrym stylu) o Alexisie to mi nawet nie odpowiedzieli :)
0
Przyznawac sie! Komu serducho zadrzalo :D
0
Wreszcie.. Barca wygrywa a trener i tak sie drze i doradza! I tak ma byc, tego mi brakowalo za Tito!
0
To chyba nie pamiętasz jaki za pepa był :-)
0
Chyba kazdy by go chcial, kto dlugo kibicuje FCB ;d Mimo lat dalbym mu u nas I sklad, jego rozrzuty i niespodziewane zagrania ;) Messi by sie nie musial cofac do srodka pola tylko czekalby na pily od R10 :D
0
Przyszedl Martino i widac postepy chyba we wszystkich aspektach.. Coraz bardziej go lubie. Najlepiej niech 2 stoperow sprowadza..