0

Nie wierze, VV kryl krotki slupek?!

0

karteczki sie posypia :D

0

smiech

0

Moze messi wreszcie zrozumie, ze jak juz sie wychodzi na boisko to wymaga sie od niego 100%

0

Naprawde zazdroszcze AM ich obrony :(

0

No nie mozna powiedziec ze La Liga to liga 2 zespolow..

0

Messi narazie w skali 1-10 - 1.

0

Fabs czekamy na Ciebie. Messi rusz sie, prosze. Neymar rozgrzewaj sie, bo Pedro chce juz do domu...

0

gadacie, ze autobus, a jak maja grac? wynik korzystny i do tego tak szczelna OBRONA, ktorej im szczrze zazdroszcze. my o takiej pomarzyc mozemy

0

Szczerze, to na Sergio juz patrzec nie moge... udaje caly czas, wczesniej na poczatku tez udawal, ale zobaczyl, ze to Villa w niego wszedl i wstal zaraz z usmiechem.. smieszne to jest ://

0

wreszcie pilka grac zaczeli, a nie same crossy... pressing dopiero 1 raz zobaczylem od 20 minut..

0

Zamiast kupic Courtoisa i obronce, to obronca niepotrzebny zdaniem zarzadu...

0

Bo nie byl stawiany na srodku :) To jest lis, Tito jego potencjalu wykorzystac nie umial :)

0

Podanie Villi i brama Villi miodzio :) tyle w temacie :)

0

Pewnie zmiany beda: Xavi/Cesc, Pedro lub Alexis/ Neymar i chcialbym aby song cos pogral :)

0

Wlasnie na to samo zwrocilem uwage, co do zamkniecia okna statystyk.
Druga rzecz, jesli sie myle, bo nie zauwazylem, to przepraszam - brakuje mi minut, w ktorych dany zawodnik zostal zmieniony.
Tak poza tym, to miodzio!
A oceny jak najbardziej zasluzone. Brawo.

0

No, jesli gra caly czas jedna '11', to oczywiscie, ze nie ma szansy grac na pelnych obrotach caly sezon, ale jesli sa rotacje i madre eksplatowanie zawodnikow, to mozna :) A juz po meczu z Levante widac, ze rozne ustawienia beda stosowane, z roznymi zawodnikami :)

0

Brakuje jeszcze rubryki jednej w pytaniu o najlepszego zawodnika, a mianowicie : cała drużyna :)
Oczywiscie Cesc ZM

0

Widze juz roznice, w meczu z Santosem nie bylem pewny czy przeloza pressing i szybsze akcje na lige i tu mila niespodzianka :) Messi wreszcie walczy o pilki i juz widac rezultaty (gol Daniego) i do tego Fabs - magia dzisiaj :)

0

Rotacje, wreszcie. Oczywiscie juz krytyka, to nie wiem, jakiego skladu oczekujecie, dla mnie bomba, bo wreszcie zmieniony :) iniesta odpoczywa przed Atletico, mam nadzieje, ze Song dzis zagra :)

0

TO może byś wolał żeby za kilka lat barcelona byłaby druga valencia? I musiała sprzedawać najlepszych zawodników? Kto takie długi narobił ? Rossell próbuje w jakiś sposób zmniejszać ue długi.. Nie bronie go, ale on coś robi by ten dług zniwelować.

0

Cieszysz się z transferu neya i być może sprowadzenia luiza to nie gadaj że nastały czasy rossela..

0

Przeczytaj artykul, zanim go skomentujesz...
Slowa Pele w TYM artykule w OSTATNIM akapicie : „To było lanie. W naszych czasach to Santos urządzał sobie tego typu goleady a teraz poczuliśmy na własnej skórze, jak to jest być w roli przegranego w takim spotkaniu"

0

To ja juz wole Aggera :) Dagger mnie nie przekonuje ;d

0

Nie wiem, czy cokolwiek do nich dochodzi.. Wysylalem im kilka razy wlasnorecznie napisany artykul (mysle, ze w dobrym stylu) o Alexisie to mi nawet nie odpowiedzieli :)

0

Przyznawac sie! Komu serducho zadrzalo :D

0

Wreszcie.. Barca wygrywa a trener i tak sie drze i doradza! I tak ma byc, tego mi brakowalo za Tito!

0

To chyba nie pamiętasz jaki za pepa był :-)

0

Chyba kazdy by go chcial, kto dlugo kibicuje FCB ;d Mimo lat dalbym mu u nas I sklad, jego rozrzuty i niespodziewane zagrania ;) Messi by sie nie musial cofac do srodka pola tylko czekalby na pily od R10 :D

0

Przyszedl Martino i widac postepy chyba we wszystkich aspektach.. Coraz bardziej go lubie. Najlepiej niech 2 stoperow sprowadza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?