0

A dopiero co myslalem: Wazne, ze czyste konto, eh

0

Roberto za Xaviego, chcialbym tez Songa ;0

0

Dokladnie. A do tego widzieliscie, co zrobil przy bramie busiego?

0

Co wy chcecie od alexisa? Swietnie chlopak sobie radzi..

0

Podsumowanie I polowy: Brak slabych punktow :)

0

2 piety haha i ney jeszcze pobnronce polozyl xD git! to LUBIMY! :D

0

hahaha to juz jaja :D

0

Dobrze, ze Martino dmucha na zimne :)

0

Bartra pewnie za Masche? Moze cos z ta noga?

0

Ale zobaczcie co alexis zrobil ;D super dzis gra ;)

0

haha jakby messi tragfil to by zawstydzil CR znow ;d i jego bramke ;d haha

0

2:0 Ney i Messi

0

hehe 2 akcje barcy i 2 gole ;d mam nadzieje, ze do konca meczu utrzymaja skutecznosc :D

0

wreszcie ;D

0

Mowilem, ze nemesis bedzie w ataku :) Ciesze sie,ze iniesta od poczatku, ma nadzieje, ze dzisiejszy mecz bedzie przelomowym dla Bladej Twarzy :) Mam nadzieje na wynik 3:0, ale w tamtym sezonie swietnie RSSS sobie radzilo wiec moze i 1:0 bedzie niezle.

0

Przy obecnej grze Xaviego, Andres bez formy wiecej daje, bo do przodu pcha pile, a nie cofa podan. Xavi swoje lata ma i tak swoje dla FCB zrobil. Nikt tego nie zapomni :)

0

Tez nan takie odczucia ;) A co do wzmianki o Pedro, to dzisiejszym atakiem zapewne bedzie NEMESIS ;)

0

Podzielam komenty odnosnie VV, w tym sezonie mistrz pola karnego :) Co do Songa, kolejny swietny wystep, alez bym chcial jego i Sergio razem na boisku :) Jedyny maly blad przy Iniescie (mecz gramy we wtorek, nie w srode).
Podobaja mi sie oceny, gdy widze, ze Pedro ma 3 bramy a mimo to MotM dostaje VV :)

0

Ale to inna sprawa. VV zadeklarowal, ze chce przygody w innym klubie. Andres juz jest w wieku, w ktorym zaczyna dbac o interesy (bardziej jego prawnicy itd). Widzac Neymara, ktory przyszedl ledwo do klubu, wiele lat mlodszy od niego i zarabia kilka mln wiecej (chyba 3), zamierza sam zarabiac tyle, co on. Dlatego odrzycil kontrakt, na mocy ktorego mialby dostawac 12mln. Chce po prostu wiecej, dba o interesy, to wszystko. Andres nie odejdzie.

0

Nigdzie się nie ruszy.

0

Nie bede nikogo bronil, ale kilka razy ogladalem ta sytuacje i zobaczcie na Leo, ze wszystkim podawal reke w ten sam sposob, nawet Baenie i to on jej nie uscisnal, ale swoja droga, media szukaja kolejnych nowinek, aby zbluzgac Messiego i postawic go w zlym swietle. Nic nowego. News bez znaczenia.

0

ktore miejsce ;d?

0

Gra tu ktos w fantasy CL ? ;)

0

To byla ironia, czlowieku..

0

Uwazasz, ze real by tyle samo bram nie strzelil takiemu Stoke, Cardiff czy Cristal Palace? Byloby to samo, a moze nawet jeszcze lepiej :)

0

Moze dawno temu tez jakiegpos pieknego z Olumpiakosem ustrzelil hehe

Natomiast jesli chodzi Ci o ostatni mecz, to jak wspomnial to Xavi6, mecz ten byl z Victoria ;d

0

Zdaje sie, ze wyjdzie Tello z Pedro oraz Roberto z Songiem :) Licze na duet Fabs Roberto oraz w obronie Montoye i Bartre.

0

hehe i 5 lat temu Roni przeszedl do Milanu za 21 mln.. Teraz to by za niego wzieli z 60 spokojnie ;d mimo, ze juz az tak w ostatnim roku nie zachwycal ;)

0

ale brama de guzmana :O

0

Jak mi go brakuje.. Jego, Eto'o i Deco za najlepszych lat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?