Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dopiero co myslalem: Wazne, ze czyste konto, eh
0
Roberto za Xaviego, chcialbym tez Songa ;0
0
Dokladnie. A do tego widzieliscie, co zrobil przy bramie busiego?
0
Co wy chcecie od alexisa? Swietnie chlopak sobie radzi..
0
Podsumowanie I polowy: Brak slabych punktow :)
0
2 piety haha i ney jeszcze pobnronce polozyl xD git! to LUBIMY! :D
0
hahaha to juz jaja :D
0
Dobrze, ze Martino dmucha na zimne :)
0
Bartra pewnie za Masche? Moze cos z ta noga?
0
Ale zobaczcie co alexis zrobil ;D super dzis gra ;)
0
haha jakby messi tragfil to by zawstydzil CR znow ;d i jego bramke ;d haha
0
2:0 Ney i Messi
0
hehe 2 akcje barcy i 2 gole ;d mam nadzieje, ze do konca meczu utrzymaja skutecznosc :D
0
wreszcie ;D
0
Mowilem, ze nemesis bedzie w ataku :) Ciesze sie,ze iniesta od poczatku, ma nadzieje, ze dzisiejszy mecz bedzie przelomowym dla Bladej Twarzy :) Mam nadzieje na wynik 3:0, ale w tamtym sezonie swietnie RSSS sobie radzilo wiec moze i 1:0 bedzie niezle.
0
Przy obecnej grze Xaviego, Andres bez formy wiecej daje, bo do przodu pcha pile, a nie cofa podan. Xavi swoje lata ma i tak swoje dla FCB zrobil. Nikt tego nie zapomni :)
0
Tez nan takie odczucia ;) A co do wzmianki o Pedro, to dzisiejszym atakiem zapewne bedzie NEMESIS ;)
0
Podzielam komenty odnosnie VV, w tym sezonie mistrz pola karnego :) Co do Songa, kolejny swietny wystep, alez bym chcial jego i Sergio razem na boisku :) Jedyny maly blad przy Iniescie (mecz gramy we wtorek, nie w srode).
Podobaja mi sie oceny, gdy widze, ze Pedro ma 3 bramy a mimo to MotM dostaje VV :)
0
Ale to inna sprawa. VV zadeklarowal, ze chce przygody w innym klubie. Andres juz jest w wieku, w ktorym zaczyna dbac o interesy (bardziej jego prawnicy itd). Widzac Neymara, ktory przyszedl ledwo do klubu, wiele lat mlodszy od niego i zarabia kilka mln wiecej (chyba 3), zamierza sam zarabiac tyle, co on. Dlatego odrzycil kontrakt, na mocy ktorego mialby dostawac 12mln. Chce po prostu wiecej, dba o interesy, to wszystko. Andres nie odejdzie.
0
Nigdzie się nie ruszy.
0
Nie bede nikogo bronil, ale kilka razy ogladalem ta sytuacje i zobaczcie na Leo, ze wszystkim podawal reke w ten sam sposob, nawet Baenie i to on jej nie uscisnal, ale swoja droga, media szukaja kolejnych nowinek, aby zbluzgac Messiego i postawic go w zlym swietle. Nic nowego. News bez znaczenia.
0
ktore miejsce ;d?
0
Gra tu ktos w fantasy CL ? ;)
0
To byla ironia, czlowieku..
0
Uwazasz, ze real by tyle samo bram nie strzelil takiemu Stoke, Cardiff czy Cristal Palace? Byloby to samo, a moze nawet jeszcze lepiej :)
0
Moze dawno temu tez jakiegpos pieknego z Olumpiakosem ustrzelil hehe
Natomiast jesli chodzi Ci o ostatni mecz, to jak wspomnial to Xavi6, mecz ten byl z Victoria ;d
0
Zdaje sie, ze wyjdzie Tello z Pedro oraz Roberto z Songiem :) Licze na duet Fabs Roberto oraz w obronie Montoye i Bartre.
0
hehe i 5 lat temu Roni przeszedl do Milanu za 21 mln.. Teraz to by za niego wzieli z 60 spokojnie ;d mimo, ze juz az tak w ostatnim roku nie zachwycal ;)
0
ale brama de guzmana :O
0
Jak mi go brakuje.. Jego, Eto'o i Deco za najlepszych lat..