Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety tego się obawiam. Mam w głowie dalej gola dla realu z tamtego sezonu, gdy z puyola zrobili wiatrak.. On już nie ma tego zrywu, jednak nadrabia zapałem i walka. Ciężko powiedzieć, osobiście na rm wokalbym duet Marc i gerard. Martwię się po prostu o szybkość carlesa..
0
Jest pewną różnica a mianowicie boisko. W pampelunie mają malutką murawę, myślę też że LM tm jest inna motywacja dla piłkarzy. Poza tym byli zmęczeni po meczach reprezentacji, jestem dobrej myśli ;-)
0
Ciekawe jestem pary stoperow w najblizszych 2 meczach ;)
A tak na marginesie wreszcie, patrzac na tabele, widze na I miejscu druzyne, ktora stracila najmniej bramek ze wszystkich ;) Cieszy oko!
0
Nie mam możliwości obejrzenia meczu śledzę zatem wasze komentarze i proszę bardzo o opis akcji bramki, szczegól ;-)nie to co zrobił neymar
0
I nie zapominajmy o swietnym przegladzie Neya!
0
Brawo Alexis :) Cesc pieknie!
0
Chcialbym Songa.. Poza tym spoko. Jestem bardzo ciekaw jak zagra Bartra ;)
0
Szczerze? Mam nadzieje, ze to, co mowisz, jest prawda :) Jezeli rzeczywiscie nie ma kontuzji i jest to zrobione tylko po to, aby na kadre nie jechal (ktora juz ma wywalczony awans) to się bardzo ciesze :)
Ale watpie, aby to byla prawda. Bardziej rozsadne byloby tak uczynic juz po meczu w LM ;)
0
a ja od meczu z elche ;d
0
Świetny sedzia, szkoda ze z Elche nie sedziowal. Byloby juz -7 ;)
0
No i wiedzialem, ze zostanie ;) Nie wyobrazam sobie teraz FCB bez niego. Magik.
P.S. Oglada ktos Villareal? Super graja
0
Troche boli fakt (inaczej nie mozna tego nazwac), ze sedziowie podgwizduja w lidze zarowno FCB jak i RM. Taka jest prawda, a to wszystko dla kasy. Wiadomo jaki jest podzial z transmisji. Jezeli juz na poczatku sezonu bylaby za duza strata pkt jednego rywala do drugiego, nie tylko obnizylaby sie wowczas frekwencja na stadionach, ale rowniez przed TV mniej ludzi chcialoby mecze ogladac, a to idzie po kieszeniach organizatorow.. Przykre to. W tym jednym aspekcie na pewno sie zgodze, ze BPL jest duzo lepsza.
0
Na miejscu pilkarzy elche wzialbym pile i walnal nia sedziego w leb.
0
HAHAHA sam sciagnal obronce do parteru... bez jaj :|
0
nie no jaja
0
CZAS!
0
Chocby Atleti mialo tyle samo pkt a real tracil do nas 10, to i tak bede kibicowal AM :D
0
nalezala im sie, naprawde :)
0
hahaha boakye ;d
0
ale elche gra lepiej niz niejedna czolowa druzyna La Liga ;)
0
W tym sezonie sa bardziej zgrani i mocniejsi. Nie moge sie meczu doczekac, bo bardzo ciekaw jestem, co pokaza z realem ;)
0
Czy ktos z nas uzyl slowa "przekupieni" Tylko stwierdzamy fakty, ze sedzia w tym meczu sobie nie radzi..
0
Ale wszystkim chodzi o forme AM. Naprawde ladnie graja w tym sezonie, a w ostatnim sezonie swietnie zagral z RM w PK. Stad te wnioski. Tym bardziej, ze kazdy chce chyba fajny mecz zobaczyc i niech wygra lepszy :)
0
Tez tak mysle, czemu Khedira żk nie zobaczyl, gdy pilke zlapal?
0
Zalezy czy go omina kontuzje, jesli tak, to raczej pobije
0
Smieszy mnie to, ze ludzie szukaja na forum poklasku ;)
0
Hehe, na stronie rm.pl znalazlem goscia, co 4 razy ten sam komentarz dodal w odstepach kilkuminutowych ;d slowo w slowo - to samo zdanie ;d
0
I tak pewnie Real teraz wyjdzie na gazie, jak zwykle po przerwie, i cos wbije.. Jednak mam cicha nadzieje, ze tak sie nie stanie ;)
0
Zapominasz, ze, jak druzyny z dolnej czesci tabeli motywuja sie na gre z RM czy FCB, tak i Real sie zmotywuje na najwiekszych rywali...
0
I teraz kartka powinna tez byc za faul na ramosie, dziwny ten sedzia :|