Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prosze. fabs i messi. ale oni nadal beda xaviego wciskac.. :///
0
Czemu Xaviego nie zdejmie. Eh.. zarzad macza tu paluchy..
0
pierwsze 15 minut super, szkoda ze Ney i Xavi zepsuli podania Messiego, mialby 2 asysty. Szkoda mi go troche, ale tak juz jest po kontuzji - strach siedzi w glowie i chwile trwa jego pozbycie sie.
0
Wazne, ze wszystkie formacje strzelaja :D
0
Messi? :) oby trafil, to mu pomoze!
0
Wy tez macie ciaryyyy przy hymnie ?! :D
0
Wiekszosc by taki chciala ;d
0
To juz nawet nie chodzi o polot itd.. Gdzie te jego podania w uliczke? Te ryzykowne, ale jakze czesto wlasciwe i skuteczne podania na wolne pole? Teraz tylko rozrzuca pilki na boki, robi koleczka i zwalnia akcje.. Brakuje takich co pociagna i sprobuja trudniejszego podania, nawet jesli okaze sie strata, to moze za tym 3 razem wyjdzie i bedzie sytuacja bramkowa. Dlatego chce Cesca i Don Andresa
0
Oczywiscie nadal Xavi.. Jesli rozegra dobre zawody to przyznam sie do pomylki, ale watpie, aby tak bylo. Chcialbym Cesca oraz Inieste razem
0
Ale adaptacja naprawde wymaga, moze jezyka nie znal? Na boisku rowniez musi sie poznac i ciagle poznawac z kolegami. Wszystko wymaga czasu, fajnie, ze dostal minuty z takim rywalem jak Tottenham. Rozwinie sie i sadze, ze rzeczywiscie eksploduje. Oby.
0
Jesli to dla Ciebie jest powod do modlitwy, to gratuluje podejscia do zyciowych problemow :)
0
"nie ma drużyny, która byłaby najlepsza ZARÓWNO w grze ofensywnej, jak i defensywnej" - jak kolega wyzej wspomnial o czytaniu ze zrozumieniem, tak postanowilem duzymi literami wskazac wyraz, ktory mowi nam, ze nie bierze sie pod uwage TYLKO gry obronnej, ale rowniez i atak, a jak widzimy we Wloszech Roma ma mniej strzelonych bramek od Interu Mediolan, ktory to przoduje z 27 bramkami strzelonymi.
0
Po co sie wyzywacie itd? Spotkajcie sie jakos i to obgadajcie, na zywo, a nie na necie sie wyzywac..
0
A mi sie mecz podobal. Momentami zrywy i ta fajna tiki-taka :) Do tego strzaly z dystansu. Troszke martwi Leo, ale wierze, ze sie zbierze. Bardzo chce, momentami za bardzo, ale to zrozumiale. Mysle, a przynajmniej mam nadzieje, ze eksploduje z forma w wazniejszym momencie sezonu. Cos go trapi i to widac, moze ta cala afera z nim zwiazana? Oby tak bylo i skonczylo sie jak najszybciej. Brakowalo mi zarazem wejsc zdecydowanych, na pelnym sprincie, ze strony Montoyi, ale to przyjdzie z ograniem. Skromne zwyciestwo, ale 3 pkt sa.
0
czlowieku, brak pomyslu na autobusy? Barca z dystansu w tym jednym meczu oddala wiecej strzalow, niz w wielu poprzednich meczach razem wzietych! Wlasnie, ze zaczynamy miec sposob na autobusy. Tylko brak szczescia nie pozwolil zebrac wiekszego skalpu.
0
Haha, na to samo uwage zwrocilem. Chyba, ze spadek formy jest wowczas, gdy rywalowi pokroju RM wbija sie zamiast 5 goli, dwa.
0
dobry261
Masz rację. Nalezy mu sie ZM za wczorajszy mecz - chociaz moze Bale'owi tez sie nalezy? Super zagrali :) Czlowieku - kilkoma meczami sie nie wygrywa ZP (złota piłka, skrót). Franck ją w tym roku zgarnie i szczerze wolalbym, aby w finalowej trojce nie bylo Messiego a Neymar - dzieki niemu Brazylia wygrala PK, a zamiast CR Robbena - drugi, ktory walnie sie przyczynil do wygrania potrojnej korony przez Bayern.
0
Mimo wygranej RM mecz jest super :D codziennie takie bym chcial ogladac ;) Zero obrony - wszyscy atak ;d
0
"Ale arbiter tez nabral apetytu na gole" hahahaha
0
rzut karny hahahha
0
Jakby to powiedzial Szpaku: Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic ;) Prawda. Sevilla miala dobre okazje
0
Teatr otwieraja w Madrycie :)
0
ale mecz zwariowany xD masakra
0
kontra jak w 1 polowie - po fajnej akcji :/
0
Bedzie pierwsza w historii Zlota Pilka wykonana z Drewna ;d
0
Lubie takie mecze :) Tym bardziej, gdy druzyna dostajaca 3 bramy od RM potrafi mu jeszcze dogryzc ;)
0
ale jaja hehe ;d fajny ten mecz ;d
0
ale jaja 3:2 ;d
0
Nie no, karnego nie powinno byc ;d ale jazda bedzie jturo w mediach hahaha i porownania do klasyku... hehe sedziowie w hiszpanii to naprawde porazka
0
No real fajnie gra dzis. Juz chce kolejne GD ;D nie ma innego meczu takiego jak Klasyk. Unikatowy.