0

prosze. fabs i messi. ale oni nadal beda xaviego wciskac.. :///

0

Czemu Xaviego nie zdejmie. Eh.. zarzad macza tu paluchy..

0

pierwsze 15 minut super, szkoda ze Ney i Xavi zepsuli podania Messiego, mialby 2 asysty. Szkoda mi go troche, ale tak juz jest po kontuzji - strach siedzi w glowie i chwile trwa jego pozbycie sie.

0

Wazne, ze wszystkie formacje strzelaja :D

0

Messi? :) oby trafil, to mu pomoze!

0

Wy tez macie ciaryyyy przy hymnie ?! :D

0

Wiekszosc by taki chciala ;d

0

To juz nawet nie chodzi o polot itd.. Gdzie te jego podania w uliczke? Te ryzykowne, ale jakze czesto wlasciwe i skuteczne podania na wolne pole? Teraz tylko rozrzuca pilki na boki, robi koleczka i zwalnia akcje.. Brakuje takich co pociagna i sprobuja trudniejszego podania, nawet jesli okaze sie strata, to moze za tym 3 razem wyjdzie i bedzie sytuacja bramkowa. Dlatego chce Cesca i Don Andresa

0

Oczywiscie nadal Xavi.. Jesli rozegra dobre zawody to przyznam sie do pomylki, ale watpie, aby tak bylo. Chcialbym Cesca oraz Inieste razem

0

Ale adaptacja naprawde wymaga, moze jezyka nie znal? Na boisku rowniez musi sie poznac i ciagle poznawac z kolegami. Wszystko wymaga czasu, fajnie, ze dostal minuty z takim rywalem jak Tottenham. Rozwinie sie i sadze, ze rzeczywiscie eksploduje. Oby.

0

Jesli to dla Ciebie jest powod do modlitwy, to gratuluje podejscia do zyciowych problemow :)

0

"nie ma drużyny, która byłaby najlepsza ZARÓWNO w grze ofensywnej, jak i defensywnej" - jak kolega wyzej wspomnial o czytaniu ze zrozumieniem, tak postanowilem duzymi literami wskazac wyraz, ktory mowi nam, ze nie bierze sie pod uwage TYLKO gry obronnej, ale rowniez i atak, a jak widzimy we Wloszech Roma ma mniej strzelonych bramek od Interu Mediolan, ktory to przoduje z 27 bramkami strzelonymi.

0

Po co sie wyzywacie itd? Spotkajcie sie jakos i to obgadajcie, na zywo, a nie na necie sie wyzywac..

0

A mi sie mecz podobal. Momentami zrywy i ta fajna tiki-taka :) Do tego strzaly z dystansu. Troszke martwi Leo, ale wierze, ze sie zbierze. Bardzo chce, momentami za bardzo, ale to zrozumiale. Mysle, a przynajmniej mam nadzieje, ze eksploduje z forma w wazniejszym momencie sezonu. Cos go trapi i to widac, moze ta cala afera z nim zwiazana? Oby tak bylo i skonczylo sie jak najszybciej. Brakowalo mi zarazem wejsc zdecydowanych, na pelnym sprincie, ze strony Montoyi, ale to przyjdzie z ograniem. Skromne zwyciestwo, ale 3 pkt sa.

0

czlowieku, brak pomyslu na autobusy? Barca z dystansu w tym jednym meczu oddala wiecej strzalow, niz w wielu poprzednich meczach razem wzietych! Wlasnie, ze zaczynamy miec sposob na autobusy. Tylko brak szczescia nie pozwolil zebrac wiekszego skalpu.

0

Haha, na to samo uwage zwrocilem. Chyba, ze spadek formy jest wowczas, gdy rywalowi pokroju RM wbija sie zamiast 5 goli, dwa.

0

dobry261
Masz rację. Nalezy mu sie ZM za wczorajszy mecz - chociaz moze Bale'owi tez sie nalezy? Super zagrali :) Czlowieku - kilkoma meczami sie nie wygrywa ZP (złota piłka, skrót). Franck ją w tym roku zgarnie i szczerze wolalbym, aby w finalowej trojce nie bylo Messiego a Neymar - dzieki niemu Brazylia wygrala PK, a zamiast CR Robbena - drugi, ktory walnie sie przyczynil do wygrania potrojnej korony przez Bayern.

0

Mimo wygranej RM mecz jest super :D codziennie takie bym chcial ogladac ;) Zero obrony - wszyscy atak ;d

0

"Ale arbiter tez nabral apetytu na gole" hahahaha

0

rzut karny hahahha

0

Jakby to powiedzial Szpaku: Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic ;) Prawda. Sevilla miala dobre okazje

0

Teatr otwieraja w Madrycie :)

0

ale mecz zwariowany xD masakra

0

kontra jak w 1 polowie - po fajnej akcji :/

0

Bedzie pierwsza w historii Zlota Pilka wykonana z Drewna ;d

0

Lubie takie mecze :) Tym bardziej, gdy druzyna dostajaca 3 bramy od RM potrafi mu jeszcze dogryzc ;)

0

ale jaja hehe ;d fajny ten mecz ;d

0

ale jaja 3:2 ;d

0

Nie no, karnego nie powinno byc ;d ale jazda bedzie jturo w mediach hahaha i porownania do klasyku... hehe sedziowie w hiszpanii to naprawde porazka

0

No real fajnie gra dzis. Juz chce kolejne GD ;D nie ma innego meczu takiego jak Klasyk. Unikatowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?