0

adam23
Bierzesz cos? chciales byc zabawny?

0

Ale mecz slaby...

0

racjonalista *

0

Zgadzam sie, ze to staw skokowy :/ Mam cicha nadzieje, ze sie myle, ale racjonalnym byc trzeba :/

0

jest cos takiego jak staw kostkowy? czy chodzilo o skokowy ;d powaznie pytam z ciekawosci ;d

0

Wiem, ze to nie ten sklad, ale jak tak bd wygladac nasza gra z MC to szybko sie z LM pozegnamy :/

0

ten alexis to widzialem jak Sergi zagrywal wczesniej to dostal w krocze, to moze cos z jajkami byc, to wspolczuje..

0

Neya bo kontuzja :/

0

nosz... by to wzielo :/

0

nie wyglada na symulacje :/...

0

super :/

0

hEHEHE ;d

0

Lewemu sie kontrakt konczyl i nie chcial przeduzyc wiec nie mozna mowic, ze im go Bayern podebral, to byla jego decyzja. Mogl wybrac kazdy klub i wybral Bawarczyków. Co do Goetzego sie zgodze, ale poza tym to nikt wiecej, a przyszedl dobry Mchitaryan i Aubameyang, wiec nie rozumiem ;) Poza tym nikt pilkarzom odchodzic nie kaze, to ze inny klub kusi zawodnika zarobkami badz sukcesami to inna sprawa :)

0

Gdyby sie teraz spotkali z AM, to by odpadli i z hukiem wylecieli.. Wczoraj jak mecz ogladalem to pilkarze z Pampeluny kilkoma podaniami sie przedostawali pod pole karne Realu.. W pierwszym mecz rezerwami sobie super radzili i tylko 2 wpuscili majac swoje okazje.

0

Ciezko zapomniec ;d

0

Zapewne :)

0

Zdaje mi sie, ze wartosc klauzuli zalezy rowniez od opinii Bartry. Jesli w Barcelonie bedzie szczesliwy to nie odejdzie i tak, bo bedzie chcial zostac. Mogl sie zwyczajnie nie zgodzic na wyzsza klauzule, bo sie boi, ze Barca dokupi stopera i nie bedzie miec szans na regularna gre i bedzie chcial odejsc.

0

TeZ taki nie jestem, jak mnie nadal nie przekonuje forma Pedro. Przyznam sie, ze w lecie mialem mysli, aby go sprzedali, i sie mylilem, nie boje sie do tego przyznac, jednak pelna ocena pochwale sie po sezonie ;) I zgadzam sie co do Masche. Tym bardziej, ze Napoli go chcialo i by dobra kase moglo wylozyc. Potrzebujemy STOPERA z krwi i kosci, a nie DM, ktory "awansowa"l na ta pozycje. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze bardzo sie ciesze, ze zagrali na miare swoich mozliwosci, brakuje tylko ustabilizowania formy.

0

destro
Dalem przyklad jako AM z tego wzgledu o ktorym ty wspomniales w nawiazaniu do mojej wypowiedzi o zamykaniu przestrzeni itd. Nie powiedzialem, ze sie zamkneli na swojej polowie, dla mie tez zagrali genialny mecz i im gratuluje.
Druga rzecz. W Messiego nie jestem wpatrzony jak to okresliles :) Po prostu wierze w niego, bo chlopak ma takie przeblyski geniuszu, ze tylko glupiec by nie wierzyl, ze Messi moze uratowac nam skore :)
Po trzecie. Iniesta potrzebuje do pary drugiego goscia na swoim poziomie, a jak do zdazyles juz wczesniej wspomniec, Xavi w ogole nie trzyma juz poziomu, dlatego licze szczerze na obsade srodka Iniest, Cesc. Busi jesli bedzie popelnial bledy, to lezymy, bo MC potrafi kontre przeprowadzic.
Do tego ty podchodzisz bardziej pesymistycznie, bo nie nazwe tego obiektywizmem. Ja pdochodze bardziej optymistycznie, zaczekajmy wiec na mecz i wowczas bedziemy mogli osadzic, ktory z nas byl blizej prawdy :) W kazdym razie licze na dobry mecz w wykonaniu Barcy.

0

Oczywiscie, ze grac nie beda, bo w czasach pepa nie mieli recepty na barce, a teraz sie zamykaja w autobusie na szesnastce.. No trudno, mniej miejsca, mniej wolnych przestrzeni na boisku, wszystkie luki szczelnie wypelnione (wystrczy obejrzec ostatni mecz z AM). Na szczescie przyszedl Martino, ktory wprowadza nowe warianty. Xavi juz nie blyszczy, alves rowniez, ale w inieste wierze, gorzej wszedl w sezon, ale juz nadrabia :) Messi znow bedzie mysle mial glod gry i Neymar wreszcie ustabilizuje forme. Osobiscie mysle, ze lepiej trafic na gorszego rywala teraz niz potem. Po trupach do celu ;)

0

Nie pozamiatal Javi Martinez tylko Caly Bayern i nie samym Sergio, a cala Barca. To roznica. W tym roku bedzie inaczej :)

0

A widzisz druzyny z ktorymi graja, a raczej styl tych druzyn? W Anglii pilka jest otwarta, kontra za kontre. Zdziwia sie i nie beda wiedzieli co sie dzieje, jak Barca zacznie operowac pilka, bez pospiechu, uruchamiac skrzydla z szybkim Pedro/Alexisem i Neyem.. Do tego raczej w srodku zagra Andres z Cesciem, ktory jest w wybornej formie. I wreszcie Messi. On robi roznice. Jedyna formacja z Twojej wypowiedzi, z ktora nalezy sie zgodzic to obrona, bo jesli chodzi o GK to dla mnie VV jest na ten moment duzo lepszy od Harta. No ale obrone MC ma jednak niezla, ale lubiaca popelniac bledy. Osobiscie o ten mecz jestem dosc spokojny, problemy beda na pewno, ale uwazam, ze Barca ma lepszy sklad od MC. Wszystko zalezy czy wloza w ten mecz serce (a raczej czy Martino im przypomni o pressingu ;p).

0

Teraz tak troszke nie w temacie. OGladam sobie Arsenal z Aston i sobie mysle, ze naprawde wielka szkoda, ze z Barcelona nikt nie gra tak otwarcie..

0

No to juz znamy cytaty tygodnia, bo w tym tygodniu powinien byc wyjatek - 2 cytaty ;)

0

No to juz znamy cytaty tygodnia :) Bo tym razem powinny byc 2 :)

0

Dobra, zgadzam sie, ale naprawde juz przesadzal w tym meczu sedzia..

0

Dokladnie, faul taktyczny (moze byl jeszcze jakis ktorego nie pamietam, gdzie to Turan zatrzymywal Albe) Costy na Albie za co jest OCZYWISTA zolta kartka, bo Barca z kontra wychodzila :)

0

Busquets do zmiany jak dla mnie :/ nic nie gra dzis :/

0

naprawde, messi ma znacznie lepsze przyspieszenie niz przed kontia :D i scchudl chyba ;))

0

musial czuc dyskomfort, bo andres dobrze rozgrywal dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?