0

Coraz wiecej widze meczow z Busim, ktory nie gra tak pewnie, wdaje sie w niepotrzebne dryblingi... Mam nadzieje, ze sie obudzi. Wprowadzilbym za Xaviego Inieste

0

Ciekawe czy Aguero dojdzie do siebie, jesli nie, to czesc problemow mamy z glowy, wiem, Negredo tez jest dobry, ale Kun ciagnie caly atak. Ma taki ciag na brame, ze masakra.. Trzeba bedzie odciac Silve i Toure od tych zagran postopadlych.. Licze, ze tata to zrobi, bo w meczu z RM super odcial Cr7 od gry. Ciezki bedzie mecz, ale na pewno zweryfikuje dokladnie gre obecnej Barcy :)

0

Kurcze a w lidze zremisowali, szkoda

0

dokladnie

0

szkoda ze spalony byl i roznego byc nie powinno... xznow sedziowe wynik wypaczaja... eh

0

W tej sytuacji, gdy jescze Neymar przyjdzie po kontuzji, nalezy wypozyczyc jednego z nich, niestety, ale tu nie beda dostawali tyle szans.. Cieszy jego powrot :)

0

Jesli chodzi o kolejki, to Dalej Barca prowadzi :)

0

No wlasnie, w ogole przy tacie odzyl Alexis i Pedro, bo za Tito, Pedro mial pewniaka w wyjsciowej jedenastce... Teraz gra swietnie. A co do Xaviego, to wczoraj mu mecz wyszedl, ale potrzeba wiecej takich meczy, a nie 1 na 10.. Wczoraj sie nie bal podejmowac ryzykownych zagran i to sie oplacalo :)

0

Chcialem zwrocic uwage na jedna rzecz, a mianowicie, byscie zauwazyli, ze Malaga nie ustawila tak szczelnego autobusu i wrocila Barca sprzed 3 lat. I to jest sedno. Wtedy NIE POTRAFILI grac z Barcelona, bo nikt nie potrafil znalezc na nich sposobu. Dopiero Mou (niestety) znalazl. I zrozumcie, ze gdyby zespoly graly z Barca dalej tak, jak wtedy, to Barca by kazdego ogrywala. Pep w ostatnim sezonie, jak juz zespoly podchwycily taktyke 10 w obronie, to rowniez mial problemy z gra swojego zespolu. Chcialbym, aby kazdy zespol gral otwarta pilke z Barca, ale to byloby samobojstwo... Swietny mecz wczoraj rozegrali :) Licze na wiecej!
Odniose sie tez do meczu z AM, jak niektorzy najezdzali na Alexisa.. Obejrzyjcie jeszcze raz tamten mecz i przypomnijcie sobie, ze w ogole nie mial miejsca, kompletnie zostal odciety od gry na prawej stronie. Porownajcie ten mecz z wczorajszym, gdzie mial wiecej swobody i jak pieknie gral. W takim meczach jak z AM nalezy docenic inne aspekty, a nie dryblingi itd, bo na to nie ma miejsca, zwyczajnie.

0

Dokladnie, choc przyznam sie szczerze, ze po obejrzeniu np. meczu z Levante w lidze, obawialem sie, ze jak Messi przyszedl, to Alexis i Pedro sie zablokowali.. Na szczescie, jak widac, sie mylilem ;) Super mecz wczoraj, mieli odrobine wiecej miejsca i juz wrocila szybka gra :)

0

Hehe, rowniez sie wahalem. Jednak takze zwrocilem uwage na forme Pique. Wymiata ostatnio, nie mowie o bramkach, ale o obronie! Swietny i skuteczny w grze w powietrzu. Pewny w defensywie i destrukcji. Oby sie rozpedzal i wrzucil kolejny bieg. Dlatego zaglosowalem na PiquenbauerA!
Mam nadzieje, ze Piquiet odszedl w zapomnienie ;d

0

nie powinno teraz byc w ogole kartki, bo masche faulowal wczesniej, ale sie przynajmniej wraca kartka za symulacje pawlowskiego ;d

0

niektorych komentarzy nie rozumiem dotyczacych slabej gry barcy.. jest wszystko, szybka pila, pressing, wymiana pozycji, a to ze bramek nie ma to tylko brak szczescia i super gra obronna malagi, nawet sytuacji mamy duzo.. wiem, ze chcielibyscie po pieerwszej polowie 5:0, ale mnie cieszty ich gra :)

0

piqquenbauer powraca !!! yeah!

0

sedziowie do bani sa w hiszpanii :/

0

super mecz :D super gra barcy, byle tylko gola strzelili, bo im sie nalezy ;d szczescia brak, ale dadza rade

0

ale pech ;d

0

oj alves.. o takich akcjach nawet dzieciom na treningach sie mowi, ze na sile, po ziemii..

0

levante w lidze tez mieli rozniesc... nauczcie sie wreszcie, ze mecz meczowi rowny nie jest.. Licze na wygrana, ale spacerkiem bym tego nie nazwal

0

Chlopie dlug zmniejszal, wiec nie gadaj, ze nie..

0

Ciekaw jestem wlasnie sytuacji tej, a raczej jej rozwiazania. Rezygnacja moze byc poniekad przyznaniem sie do winy.. zwykle tak to ludzie widza, obym sie mylil. Choc z drugiej strony jest napisane, ze otrzymywal grozby. Mam ciagle nadzieje, ze to nie jest prawda. Po co by mieli zatajac w sumie?

0

Przez pierwsze pol godziny szczerfzee nie wiedzialem, co robi Messi, ale czekalem i czekalem, bo wiedzialem, ze cos zagra ;d Nie sadzilem jednak, ze posle tyle pil, bo asyst powinien miec 2 razy wiecej ;) Brawo! ZM tylko jeden - Messi :) A raczej zawodnik drugiej polowy ;d

0

łącznik ;d

0

haha, reakcje alvesa sa bezcenne ;d

0

hehe, ale jaja :D

0

no i martino poprawil gre ;) brawo. wreszcie po przerwie widac poprawe...

0

ZDjalbym dzis messiego :) Moze jak zejdzie w kilku meczach to przypomni sobie zaangazowanie :)

0

nie no, ja rozumiem, ze messi sie oszczedza, ale gosc od niego 2 metry ma pilke a messi sie patrzyu... bez jaj :/

0

ahaha alves zamyka oczy chyba jak dosrodkowuje.. jak mozna dawac pile w pole karne jak tam ani 1 zawodnika nie ma...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?