Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
eh, ciezko mi to mowic, ale trudno sie oglada...
0
brawo haha :D super xavi puyol tello alves - rozumiem, ze to wazne postaci, chodzace instytucje, ale ponoc Barca to cos wiecej niz klub, wiec moze by tak juz ICH DAC NA EMERYTURE I KUPIC KOGOS Z TOPU?!
Brawo, ze daliscie odejsc Thiago, on by pociagnal srodek pola...
0
mam nadzieje, ze bedzie srodek na MC iniesta, cesc, bo na xaviego patrzec nie moge juz :/ co z tego, ze podaje duzo, jak juz dawno nie widzialem podania takiego jak messi do adriano zagral.
0
cieszy mnie poprawa gry barcy z tym samym zespolem na ich stadionie, calkiem inna gra, szybsza, probuja wieklszego pressingu i wrzucaja a nie klepia bez sensu pio obwodzie.. mysle, ze bedzie wygrana :)
0
kład Barcy na mecz z Levante:
Pinto, Alves, Bartra, Puyol, Adriano; Song, Xavi, Sergi Roberto, Pedro, Tello, Messi
0
BJJ
Gosc pisze prawde, a Ty zamiast na nia odpowiedziec to tylko atakujesz bezsensownym zdaniem..
Btw co znaczy "z tad"? ;)
0
Dlaczego? Skoro to klompletnie sie nie sprawdza juz.. Potrzeba zmian od zaraz a jesli nie, to potrzeba bodzca, by znow biegali i pressing stosowali, bo bez niego jest zle.
Smacznego :D
0
Wieszo co, zeby od razu mowic, ze sie pozbywamy. On daje roznice, jak wchodzi z lawki. Ostatnie 25 minut, potrafi wtedy na podmeczonego rywala super operowac srodkiem pola. Ale z podstawowego juz dawno bym sie go pozbyl. Jest Iniesta, ktory zdecydowanie w tym sezonie jest pod forma. A z samym Cesciem na srodku nie ugramy za wiele. Co do Martineza sie zgodze, wowczas moglibysmy grac z dwoma DM, z ttym, ze Martinez moglby wowczas grac bardziej wysunietego. Chcialbym sprobowac 4-2-3-1, na szpicy moglby grac Alexis badz Neymar, na skrzydle Messi, za napadziorem Cesc/Iniesta. Potrzeba zmian... Mangala na srodku obrony :))
0
Wiesz, Ter Stegen mysle to dobry wybor. Jeszcze mlody, ogra sie i bedzie bramkarzem na lata. Osobiscie nie widzialem jego meczow, jedynie czytam roznie opinie i wnioskuje, ze jest dobry. Sam Kahn uwaza go za swietnego bramkarza, a to mi wystarcza :)
No a Napoli byc moze zgodziloby sie na wymiane Zuniga za Masche, w koncu Benitez widzi Masche u siebie. Mangala to marzenie niejednego klubu, ale kwota troche odstrasza, chodz Barca juz nie powinna skapic na klasowego obronce.. Konkurencja powinna byc wieksza w obronie. Czyli zgodni jestesmy, co do wielu pozycji ;) A DM ? Od paru meczow Sergio gra bardzo slabo..
W ogole chcialbym wreszcie Barce zobaczyc w innym ustawieniu, a nie tym rozklepanym juz przez wszystkie zespoly 4-3-3...
0
Jeszcze mi do pomocy przyszedl na mysl Reus? Ale sadze, ze Pogba by walczyl duzo bardziej. Obrona to ser szwajcarski, a mam juz serdecznie dosc Mascherano... Przydalby sie Sakho, ale juz za pozno na niego.. Subotic jest dla mnie swietna alternatywa. Kazdy wychwala Hummelsa, oczywiscie, jest swietny, ale mniej zwinny od Subotica, a potrzeba nam takiego obroncy. A co do prawej obrony, to od dwoch lat nie moge juz patrzec na poczynania Daniego.. Montoya niech sie ogrywa coraz bardziej, moze Kyle Walker z kadry Kogutow ?
0
W sumie o SUarezie nie pomyslalem, masz racje. Taki lis by sie przydal, ale pewnie by go zaczeli strawiac na skrzydle :) Bo w koncu Messi ma srodek... :/ Messi byl duzo grozniejszy na skrzydle, eh. Suarez jest w dodatku swietny technicznie. Poza napadziorem przydalby sie tez pomocnik, techniczny, silny, umiejacy walnac z daleka - Pogba.
0
Przyklad dalem, moze jest drewniany, ale z bani uderzyc umie :) Moim marzeniem jest Falcao, ale to takie gdybanie ;) A ty kogo bys kupil ?
0
Dodam jeszcze, ze nie potrafie zrozumiec gadanie wiekszosci, ze Levante postawilo AUTOBUS :) A pamietacie pierwszy mecz z ta druzyna? Wtedy tez zagrali w obronie AUTOBUSEM. Mimo to wbilismy im 7 bramek. A dlaczego? Bo byl ciagly ruch na boisku, wymiana pozycji.. Wczoraj? Ciagle klepanie. Kazdy stal w miejscu.. Zero strzalow z daleka.. A poza tym docencie gre Levante. To co, zespol duzo, DUZO slabszy i biedny ma sie zdecydowac na wymiane ciosow? Levante super w obronie zagralo i za to im sie naleza gratulacje. Poza tym co z tego, ze ktos gra 10 w obronie? Jak trener zechce to wszyscy szesnastki opuszczac nie beda. Trzeba wprowadzic zmiany, Roberto na boisku, ktoremu sie chce walczyc i BIEGAC, a nie Xavi, ktory koleczka sobie robi :) Bartra, jest wysoki i powalczy przy stalych fragmentach. Niech Martino sciagnie Messiego, jesli ten nie BIEGA i nie WALCZY. Mysle, ze Barca potrzebuje wysokiego ŚN, typu Llorente, bo czas chyba na powiekszenie wariantow.
0
To czego mi najbardziej brakuje w tej Barcelonie to pressing.. W kazdym meczu w tym sezonie w jakim go zastosowali (pierwszy mecz z Levante, CdR pierwszy mecz z Getafe, LM Ajax, i jeszcze chyba byly dwa juz nie pamietam) wygrali wysoko i bez problemow.. Gdzie jest pressing?! Gdzie jest szybki odbior pilki... Moment zaskoczenia wtedy umyka, a jak sie zabierze pile, to mozna wtedy szybko rozrzucic na skrzydlo i akcja bramkowa bedzie.. Z MC jesli nie beda grac pressingiem tylko bez sensu klepac, bo to tiki-taka nazwac nie mozna, co wczoraj nam zaoferowali, to bedzie ciezko. Czasem dobrze, jesli sie zagra slabszy mecz, bo pilkarze wyciagna odpowiednie wnioski, mam nadzieje, ze tym razem bedzie podobnie. Nie trzeba samych manit, ale pewne 2:0 i duzo sytuacji bramkowych byloby mile :) Oby poprawili ten aspekt gry. O obronie przy stalych fragmentach juz nie ma co wspominac..
0
Ano i nigdy nie zapomne w meczu z Realem 3 lub 4 lata temu, jak wrocil za Ronaldo na wlasna polowe i mu pile zabral i pognal na bramke rywala, brakuje mi takiego Messiego..
0
Nie szczescia, tylko pressingu, ot moje zdanie :) Wazne, ze posiadanie 65+% :) I tysiace podan!! W statystykach miazdzymy, yeah. Chcialbym kontre zobaczyc, taka jak w rewanzu w meczu z ACMilanem w tamtym sezonie :)
0
Najpierw trzeba dojsc do polfinalu a z taka gra tego nie widze..
0
No i bardzo dobrze! Moze sami wreszcie cos zobacza, ze gra nie porywa, a czemu? BO BRAKUJE PRESSINGU!! W meczu 1 z Getafe byl pressing juz na polowie rywala i jak sie skonczylo? 4:0.. Grajac na stojaco i klepiac na 25 metrze nic sie nie ugra.. Zero strzaloz z daleka a okazje ku temu mieli.. I Znow wrocilo to, co mnie denerwowalo.. Alexis moze fajnie wejsc w pole karne, to odgrywa do Messiego.. Nie chodzi mi o wygrywanie tylko i wylacznie, ale rowniez o styl, a tego ostatnio mi brakuje, bo charakterystyczny za Pepa pressing calkowicie juz zanika.. Chcialbym, by mieli zaangazowanie takie, jak pilkarze AM, to by wiekszosc meczy sie manita konczyla... Chcialbym zobaczyc w Barcelonie Pogbe lub Reusa :)
0
Czy ja powiedzialem, ze slabo gra?.... Czytaj ze zrozumieniem.
0
A Pogba taka brame strzelil z Sampdoria.. U nas nie potrafia? Nie rozumiem tego.. 10 pilkarzy levante w szesnastce, Xavi ma super okazje do strzalu to dosrodkowuje... Bez jaj..
0
Od dwoch lat Masche bardzo slabo sobie radzi.. Jakby za niego napoli dalo z 15 mln to powinno sie brac i kupic mlodego WYSOKIEGO i silnego obronce!!
0
Cos tu duzo ludzi mowilo ze latwa wygrana :) Ludzie nauczcie sie oceniac kazdy mecz w inny sposob, bo mecz meczowi NIGDY nie jest rowny, ja licze na skromne 1:2 teraz
0
No ale w koncu po co Barcelonie wysoki silny obronca :) Czemu Bartra nie gra za Masche?... eh
0
Alves pauzuje za kartki, a Iniesta? Fajny skladzik :) Pewnie dzisiaj zobaczymy znow wielka roznice w grze naszych prawych obroncow, mam nadzieje, ze Tata zacznie czesciej na Montoye stawiac :)
Jestem ciekaw gry Alexisa, bo pod nieobecnosc Messiego gral super, a w ostatnim meczu jak wszedl za Neymara, to sie gubil bardzo.. I to nie pierwszy mecz w ktorym widze roznice w grze Alexisa z Messim a pod jego nieobecnosc... Jakby sie peszyl jak La Pulga jest na boisku ?
0
Szkoda Neya strasznie... Bartra i Sergi SUPER!! Tello i Alves brak slow.. Akcja Messiego palce lizac :D
0
Messi wslizg ;d
0
Haha taki przyjazny ten mecz ;d ktos siedzi na boisku to zwalniaja gre i czekaja az wstanie :D
0
sprzedalbym Alvesa... juz nie gra od poltorej roku NIC :/ i mnie juz nie przekona zaden mecz chpocby strzelil 10 bramek.. Montoya musi dostawac coraz to wiecej szans ..
0
znow ma ten zryw i przyspieszenie :D
0
no to ten Messi :)))