Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej sie nie wydaje, aby mial Martino opuscic Barce, ma bardzo dobry sezon przeciez, chyba ze sam tego zechce.
Co do kandydatow z Twojego linku, to chcialbym Simeone albo Kloppa - nie odbieram innym umiejetnosci, ale ci dwaj maja taka charyzme i by tak zmotywowali naszych, ze znow bysmy widzieli ciagly pressing, w kazdym meczu.
0
Szczerze? Zlapali zadyszke, zawsze lapia w lutym. Skreslajcie wszystkich, bo tak najlatwiej. Sa wytyrani po meczu z MC, grali znow w jakims dziwnym ustawieniu a na dodatek na bardzo trudnym terenie.
Liga mistrzow jest priorytetem, jesli przegraja lige, a wygraja LM, to bedzie dobrze. Jezeli natomiast przegraja wszystko, to moze znow na przyszly sezon poczuja ambicje, bo tylko tego im brak, nowej swiezosci i checi gry.
Zdaje mi sie jednak, ze ostatnie slabsze wyniki przeloza sie na lepsza gre, mam taka nadzieje. Trzeba ten klub zawsze wspierac, za Rijkaarda pod koniec bylo fatalnie, a jednak nastaly dobre dni. Tym razem jest caly czas super, a jesli im mecz nie wyjdzie to nie wieszajcie od razu na nich psów.
Lepiej dla ligi :)
0
Zdaje mi sie, ze wyjda takim skladem:
VV, Montoya-Bartra-Pique-Adriano, Iniesta/Roberto-Song-Cesc, Neymar-Messi-Pedro
0
Dokladnie takiego Pique nam potrzeba w tej fazie, ale i w calym sezonie! Super mecz jego i VV.
Zgodze sie z kolega Snajper001, dlaczego Wy tak w redakcji na Messim psy wieszacie? A po co ma tracic sile z takim rywalem na bieganie za pilka, skoro moze wystartowac nagle jak rakieta do pily? Ile pilek takich dostal w przekroju calego meczu, jak ta od Iniesty? Bylo zbyt ciasno na takie pily, ale gdy wreszcie prostopadla Messi dostal, to od razu zamienil ja na gola i CK dla Demichelisa..
Poza tym oceny swietnie obrazuja mecz, zaluje tylko tego, ze w meczu z Rayo bylo duzo strzalow i bylem pewny, ze w tym takze bedzie wiecej uderzen zza pola, gdy mieli ku temu okazje. Szczegolnie Cesc... A jak wiemy, uderzenie to on ma :)
0
W takim razie nie wiem nic o pilce, poniewaz nie znam ReuYsa :((
Znam niejakiego Reusa z Borussii Dortmund, ale to zapewne nie o tego chodzi... Hmm, co ze mną nie tak...
0
Kim jest Pepey i Reuys ?
0
Mou sie zabezpiecza, jesli Barca przegra to bedzie mowil: a nie mowilem. Jesli wygra, to zaczeka do kolejnego meczu Barcy w LM i powtorzy to samo ;) Jego stare gierki. Dla mnie ta Barca jest znacznie lepsza od tej sprzed roku.
0
Mam przeczucie, ze ich pojedziemy.. Nie wiem czemu, rzadko tak miewam, ale ostatnio w grze barcy widze radosc, ktorej jej brakowalo wczesniej. Czyzby martino ozywil ich? Jutro sie okaze, ale jestem dobrej mysli.
0
zastanawiam sie czy nie zagra Song na DM.. Zna w koncu swietnie PL, zna Etihad Stadium, gral przeciwko Obywatelom wiec moze Martino raz kolejny zaskoczy?
Przyszla mi tez do glowy taka mysl, ze moze w ostatnim meczu Tata wystawil 11, ktora zagra wlasnie z MC i byl to generalny sprawdzian? Bardzo bym chcial, zeby tak bylo, poniewaz przydalby sie Adriano, ktory potrafi uderzyc z daleka. Iniesta i Fabs zagrali super w srodku. Bardzo licze na inny sklad niz ten "najmocniejszy", szablonowy...
0
Alez jestem ciekaw jak taka druzyna by sobie radzila pod wodza dobrego trenera. Niby malo doswiadczenia, ale kazdy z tych graczy w swojej druzynie robi kolosalna roznice .
0
Zeby barca miala takich kibicow...
0
Zauwazyliscie jak smiesznie Dani biegnie, jak pile straci, na swoja polowe? :D haha
0
ale slabe mecze ostatnio rozgrywa sergio.. jak tak zagra z ManC, to srodek u nas moze zostac zniszczony..
0
Dokladnie. Chcialbym w srodku Cesca i Inieste, wiadomo, ze z Busim tylko, zeby go Martino rozbudzil do tego meczu..
A co do Bartry, to wierzysz w to? Chociaz taki walczak jak Masche akurat na MC moze sie przydac, byleby forme mial..
0
Mi tam sie mecz podobal, momentami gra barcy zachwycala, szczegolnie pierwsze 25 minut. Gdyby trafili 4 bramy, to juz by bylo, ze zachwyca? Bardzo ladnie grali, jak nie bylo miejsca, to klepali na 30 metrze, bo po co maja glupio pile stracic. Gdyby lepsza skutecznosc (Messi, Alexis) to byloby do przerwy 3:0. A jak tylko RSSS zaspal troszke w obronie, to pily Cesca miodzio :)
Martwi mnie jedynie forma Busquetsa, ostatnio gra bardzo slabo.. Niepotrzebnie wdaje sie w dryblingi! Za duzo tego robi, zamiast przegrac przez obroncow, to zaczyna pile zastawiac.. Z MC musi sie tego wyzbyc, bo jego strata bedzie oznaczac strate gola w 95%..
0
jeszcze dodam, ze chcialbym bardzo azeby prfzynajmniej co 3 dosrodkowanie alvesa bylo jak te alexisa ;d
0
a mi sie mecz podoba, akcje sa, brakuje skutecznosci, ale to zawsze w lutym ;d juz sie przyzwyczailem do tego :D
0
Swietny w polu, walczak, z dobra technika, a w dodatku potrafi HUKNAC z daleka.. Przydalby sie nam, nawet jako jooker, ktory ptorafi wejsc i strzelic z daleka jak sie druzyna muruje. Jesli to prawda, to bylbym zadowolony :)
0
Super liga wyglada w tym roku, wreszcie ciekawiej sie zrobilo. Powiem szczerze, ze nawet 4 athletic z taka gra moze jeszcze dogonic troche 3 z top'u :) Bardzo bym chcial, aby o mistrzostwie decydowala ostatnia kolejka.
0
po jednej porazce? od paru lat ogladam niemal kazdy mecz barcy, a od roku zwracam szczegolna uwage na gre messiego, to ze ty widzisz wszystko w suepr kolorach to nie moj problem. jestem kibicem obiektywnym, a nie z klapkami na oczach
0
I dobrze, niech zejda wreszcie na ziemie, niech Messi wreszcie sie obudzi. Wole szczerze, zeby nie wszedl teraz, zeby posiedzial i sie zaczal angazowac. Jak widze, jak na boisku tyraja Alexis i Pedro, a spojrze na Messiego jak po stracie stoi i łapy w gore podnosi, to mnie cos juz trafia :/ Nie takiego najlepszego zawodnika swiata potrzebujemy.
0
Nie spodziewalem sie tego, ale Messi wrocil i jakby jakis czar prysl.. Lepiej grali bez niego. Mam nadzieje, ze posiedzi na lawce 2 mecze i mzoe sie zacznie ruszac...
0
messi powinien sie ogarnac :/ jak straci to nmiech odzysjka...
0
No brawo.. Ostatnio z Levante gra Iniesty i Fabsa super wygladala
0
Szkoda, bo mogli sobie spokojnie 3 bramy w ciagu pierwszych 30 minut na koncie miec...
0
Spoko, obroncy nie potrzebujemy, w koncu po co nam obronca ;)..
Ser szwajcarski mamy w obronie, ale mlody swietny BARTRA lepiej niech na lawie siedzi... Eh...
0
Ciesze sie ze karny, bedac jednak szczerym, nie nalezal sie...
0
Mam nadzieje, ze messi strzeli i sie odbnlokuje :D
0
Co dzis Valdes robi...??
0
Spokojnie, wejdzie Iniesta i dadza rade ;) Znow intensywnie trzeba zaczac i trzymac ten poziom. Busi sie obudzic musi wreszcie.