Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOL!! :D
0
Dzieki Katalonka, o to mi chodzilo :)
0
Okienko bylo chyba juz zamkniete, jesli sie myle, to sory ;)
0
Aha, temu klubowi, tak? A jesli bramkarz jest bez kontraktu ?
0
Takie pytanie. Jak to jest z naglym transferem bramkarza podczas sezonu? Tak jak RM sprowadzil Lopeza przy kontuzji Ikera?
0
Swietne podanie od Alexisa :)
Wiecie co najbardziej mnie cieszy w tej akcji, a raczej po niej? Szczera radosc Leo, gdy sciskal Neya ;)
0
Dzieki Wam ;)
0
A ogolnie Barca?
0
Mam do was wielka prosbe!!
Wlasnie wrocilem z orlika i pierwszej polowy nie widzialem, jak grali nasi? Glownie chodzi mi o Neya, Cesca i Messiego?
I co z VV ?
0
Sklad bedzie wyjdzie taki, jaki tu jest. Szkoda mi Songa, najprawdopodobniej nas opusci po sezonie.
0
http://www.mixgol.pl/29408,Pi%C4%99kna_bramka_w_Brazylii_w_stylu_Messiego
Hehe, zupelnie jak Messi :D
0
Brama Iniesty po takiej akcji, jak dla mnie, najlepsza ;)
0
Dalej w myslach klasyk, ale juz trzeba powracac powoli do rzeczywistosci, niestety. Nie mam juz slow na opisanie stylu gry Barcy, z "znajdujacym sie w najlepszej formie" Realem ;)
Dlatego powiem cos niezbyt zwiazanego z tematem, a mianowicie, pragne przypomniec o dzisiejszych derbach Manchesteru ;) Jestem bardzo ciekaw jak zagra MU, dobry sprawdzian przed Bayernem, nawet mozna powiedziec, ze probna matura ich czeka ;)
0
Juz w dwumeczu z MC zaczela wracac, wczoraj sie calkiem odslonila i powiedziala : Hello ;)
0
Szkoda, ze Celta trafia na Barce, ktora wreszcie gra z zaangazowaniem, bo tylko tego brakowalo. Szybkie akcje, szybka wymiana pily, Leo w gazie z Iniesta... Nie lekcewaze Celty, ale moze byc manita..
0
Prze typ z Ciebie.. Jak ktos nie mogl, bo pracuje czy mial jakas sytuacje trudna?? Ty masz sie za rozumnego czlowieka?
0
DO RADAKCJI: Zmiencie prosze tabele, AM jest pierwsze, nie RM... To mnie razi w oczy :/
0
Nawet gazety madryckie nie daly podstaw w tytulach artykulow do oskarzania arbitra, ale pilkarze Blancos oczywiscie maja jakies niewytlumaczalne problemy ;d
0
Carlo w porownaniu do jose ma klase, nie porownuj ich nawet. Niebo a ziemia.
0
Nie rozumiem braku obiektywizmu u rywali.. To jest ich praca i powinni dawac przyklad, a nie wylewac jakies nieuzasadnione żale na forach i tylko nastawiac oba kluby przeciw sobie. Dlaczego nie wspominają o błędach arbitra na niekorzyść Barcelony? Tym bardziej, ze dla mnie akurat wczoraj Undiano świetnie sobie radzil z presja. Podyktowac trzy jedenastki w takim spotkaniu wiadomo, ze nie obejdzie się bez echa w świecie sportu. Nie mozna jednak obarczac arbitra wypaczeniem wyniku, bo to głupota.
- CR powinien dostac żołta kartke za symulacje
- Ney byl faulowany w pierwszej polowie w polu karnym (nie pamietam, ktora minuta)
- CR byl faulowany, ale POZA polem karnym (o tym nie wspominał w pomeczowym wyrazaniu smutku ;d), co prawda w tej sytaucji Alves powinien zobaczyc zolty kartonik
- Sergio B. niestety trzeba przyznac, ze rowniez powinien wyleciec z boiska.. Niewazne sa prowokacje ze strony Pepe, stawac na twarzy przeciwnika w wiekszosci sportow nie jest dozwolone ;)
- czerwien dla Ramosa zasluzona
Dlaczego Blancos nigdy nie potrafia wziac odpowiedzialnosci na siebie? Chyba ziarno niezgody, zasiane przez pewnego Portugalczyka pare lat temu, ktore wowczas wyroslo, nawet po jego odejsciu, nie zostalo wyplewione. Mou zniszczyl zdrowa rywalizacje i przerodzil ja w niepotrzebne walke, ktora nadal trwa...
0
I dlatego ZM dostanie Messi, bo byl najlepszy ;) Widziales ile pil otwierajacych mial? Jaki przeglad pola? 2 karne strzelil, ale sam zapoczatkowal akcje. Do tego karne pewnie wykonane. Gdyby Ney byl w lepszej dyspozycji i trafil gola po podaniu Leo na 2:0, byloby inaczej ;)
0
Dokladnie to samo wczoraj pisalem.. Na rowni z Neyem nalezy go postawic - w tym meczu obaj grali bardzo slabo.. Moze po tym meczu zarzad zrozumie, ze NOMINALNY środkowy obronca jest w tym wypadku obligatoryjny i priorytetem jest sprowadzenie nawet dwoch stoperow. Mamy mlodego Bartre, ktory samym wzrostem powinien miec pierwszenstwo do gry w pierwszej 11..
Nie jestem jednak za sprzedaza Masche. Wolalbym, aby sprzedali Songa, a masche przesuneli do srodka, jako zmiennika Busiego.
0
Athletic i Villareal - te mecze beda ciezkie, ale do kazdego muszą podejsc "jak do finalu". Nie ma juz miejsca zadnego na bledy.
Tak analizuje tez mecze Realu i uwazam, ze latwych meczy rowniez nie maja. Sevilla - w gazie i grac bedzie u siebie, Rayo lubi grac, co prawda, otwarta pilke, ale potrafia strzelic brame niejednemu lepszemu rywalowi a RSSS - tu nie trzeba nic mowic. Walcza o Lige Europy, graja u siebie i tanio skory nie sprzedadza. Do tego Real podlamany. Trzeba miec nadzieje.
0
Chyba dwa rozne mecze ogladalismy, skoro Twoim zdaniem Masche na poziomie... Pique, owszem, zagral dobrze, ale masche zawalil bramke, a nawet dwie..
0
*do Neymara :D maly blad, ale zmienia caly sens zdania, a neymar akurat jak dla mnie na pochwaly nie zasluguje, mimo wywalczenia karnego i czerwieni...
0
Wlasnie przepychanki tez sa potrzebne w takim meczu, nie mowie o bijatykach czy cos, ale zwykle utarczki slowne ;) Wszystko w tym meczu bylo :D Jedynie zabraklo mi bramy Leo z wolnego ;d
0
I nie gra w RM di maria, ramos i chyba modric tez, zdaje sie ze 10 kartke dostal w tym sezonie a co 5 jest pauza ;)
0
Ronaldo wypowiedzi nawet nie bede czytal. Dobranoc, milej nocy ;)
0
Jesli nigdy nie widzial, aby real faworyzowali, to niech ogladaine powtorke faulu na nim, badz pierwszy mecz z Elche z tego sezonu :) Do widzenia :)
0
Nikt nie ma ;)