0

Tez mam takie odczucia, jak Ty. Lecz jak to sam napisałes, nadzieja umiera ostatnia. Nieraz tez mysle o tych nudnosciach i wymiotach Leo :/ Co zapewne tez ma wplyw na jego gre :/

0

Nie moge sie doczekac kolejnego sezonu, nie tylko z powodu transferow i rewolucji, ktora nas odwiedzic musi, ale rowniez ze wzgledu na Leo. Chcialbym zobaczyc czy znow zacznie sie bardziej angazowac po mistrzostwach. Mam nadzieje, ze tak, ze teraz sie boi, zeby kontuzji nie zlapac lub by jakas sie nie odnowila.

0

I co, ze wygrana. Trzeba wielkiej rewolucji, przewietrzenia szatni.

3

Ja tam sie ciesze, wreszcie bedzie jakas rewolucja. Wietrzenie szatni jest potrzebne :)

0

Hehe, i na to znajda sposob : "Oficjalnie: Jest zainteresowanie..." ;d

Ale trudno sie z Toba nie zgodzic, to jest wnerwiajace, przykladem Courtois.. Dzis wchodze i widze, ze jest laczony z Barca jak Mou go po prostu NIE PUSCI, juz wolalby go trzymac na sile niz dac odejsc takiemu bramkarzowi do chyba jego (czyt. Mou) najwiekszego rywala, czyli FCB :)

0

Nie zgodze sie, ze tylko Laporte, bo Thibaut to genialny bramkarz i chcialbym go widziac w naszej koszulce ;)

2

Niech Gerard spedzi jeszcze rok na wypozyczeniu w BPL. Narazie jeszcze za wiele nie pogra znajac "rotacje".. Oczywiscie, jezeli sprzedalibysmy Pedro i Tello mialby wiecej szans na gre, ale i tak jestem zwolennikiem jeszcze jednego wypozyczenia. Pozycje ma coraz pewniejsza i dostaje coraz wiecej szans a mial przeciez kontuzje, ktora go na niemalze miesiac wykluczyla z gry. Dzieki niemu interesuje sie troche wynikami i meczacmi Evertonu ;) I musze przyznac, ze praca Martineza jest genialna. Profilem pasuje do Barcy :)

0

Juz bym wolal Vidala na obronie niz Luiza :/

2

Powiem tyle: my potrzebujemy trenera z krwi i kosci, a nie goscia, ktory znow nie bedzie mial nic do powiedzenia.. Nie trenera, ktoremu zarzad bedzie kazal co ma robic. Pep nie dostal wolnej reki, gdy tego najbardziej potrzebowal i odszedl. Nie potrzeba, ze tak powiem "pieska" na smyczy zarzadu :/

1

malutka literowka, Danilo ;) Chyba, ze jest jakis gracz dobry, ktorego nie znam, a nadalby sie na wzmocnienie defensywy, wowczas przepraszam ;)

0

Jesli to prawda, to bylby strzal w 10. Jak gralismy z RM, to najbardziej sie obawialem jego, moze czasem brakowalo mu w koncowce sil, ale gosc ma taki przeglad pola, w Arsenalu sie zgubil choc poczatek mial wymarzony. Bardzo bym sobie cenil ten transfer, moze cena tez nie bylaby jakas wielka, tylko wtedy co z Cesciem?

0

A przeczytales artykul?

0

Chcialbym, zeby Pep wrocil, w barcy jest filozofia, gdyby wlal znow ducha w naszych, to bylaby znow bajka ;) W Bayernie nie ma tej magii, ktora w Barcy byla, choc pilka niby podobna ;)

0

No w kontrach Real jest rzeczywiscie mistrzem ;)

0

Fajnie znow widziec Pepa naprzeciw RM ;)

0

Jedynie w razie wymiane za Pogbe/Vidala, nawet za doplata z naszej strony.

0

To pewnie przed kazdym meczem do szatni niepostrzezenie wkrada sie Perez i dosypuje Leo rozne srodki, oslabiajace go i powodujace wymioty.
A tak na serio, zdaje mi sie, ze Leo powinien odpoczac, bo o ile po meczu zrozumiec bym potrafil, tak przed meczem jest to dla mnie zupelnie niezrozumiale. To nie jest normalne, aby zawodnik tak mial. Lekarze pewnie mu wszystkie badania zrobili, moze ma problemy w rodzinie, ostatnio na nim jest wielka presja, przekrety jego ojca sie na nim odbily, do tego media w znacznej czesci wieszaja wlasnie na nim psy za slabe wyniki Barcy. Jezeli tym spowodowane jest to, ze Messi mniej walczy i biega, to nie mam mu nic do zarzucenia, powinien wowczas tylko dostac czas na wyciszenie sie w swoim domu z zona i synkiem, moze to by mu pomoglo. W koncu to tylko czlowiek.

0

Lukaku, Danilo, Luiz, TS, Laporte i mowisz, ze sto milionow? Dobre :)

0

Dokladnie, do tego ma uderzenie z daleka, w LFC to wielokrotnie pokazywal. Juz to wczoraj pisalem, trzeba Bartre stawiac z Pique i do tego dokupic PRZYNAJMNIEJ jednego obronce srodkowego, a Masche do srodka na DM, Songa sprzedac.

0

Dla mnie juz tamten sezon byl przegrany. Wole drugie miejsce w lidze, ale wygrac z bezposrednimi rywalami, a nie bylo ani 1 wygranej z Realem w lidze..

0

"Dyrektor sportowy zapewnił, że po zakończeniu sezonu nadejdzie „czas, aby rozmawiać o przebudowie i tych rzeczach" - chcialbym zaakcentowac jedno slowo: ROZMAWIAĆ. Nie czynić, tylko ROZMAWIAĆ ;d to zasadnicza roznica, zaczna po sezonie rozmawiac czy warto w ogole cos zmieniac, bo w koncu cwiercfinal byl LM, final PK i 2/3 miejsce w lidze bedzie ;d Zwala to na liczne kontuzje, ktore juz sie nie powtorza zapewne a przeciez w razie potrzeby ludzie ze sztabu moga zostac zakontraktowani, np. taki Zubi moglby bronic :D

0

Dokladnie, mieli sie uczyc na bledach, a do roznych rywali jest ta sama taktyka.. Co do wczorajszego meczu, niedosc, ze setek pelno, to w dodatku z dobrym rywalem, bo akurat AB nalezy do tych z wyzszej polki.

1

Fabsa nie ma w drugiej czesci sezonu, zupelnie.. Chcialbym czesciej widziec Alexisa na ataku i Inieste w srodku, wtedy cos sie dzieje, a nie klepanie bezbarwne i bez pomyslu. Do tego Wiecej szans Bartrze dawac, chlopak nie gra caly sezon i nagle ma zagrac najwazniejsze mecze w sezonie, dlatego mu sie bledy moga przydarzac, jak ten dzisiaj. Alves mimo swietnego zagrania przy bramce na 1:1 zagral totalne ZERO. Chcialbym w okienku dwoch obroncow (srodkowego i prawego), Masche przsesunac na DM, jako zmiennik (albo probowac nowe ustawienia), srodkowy pomocnik, walczak jak Vidal lub Pogba i trenera z krwi i kosci, bo Martino w najwazniejszych momentach sezonu zawiodl na calej linii.
Mimo wszystko dzisiaj chlopaki zagrali swietnie, z sercem i zaangazowaniem, dlatego brawa. Szczegolnie Masche, Alexis, Iniesta i Messi.
Dobranoc :)

2

Myslalem, ze Martino jakies wnioski wyciaga, ale on nic. Na poczatku sezonu mi imponowal, lecz wraz z jego trwaniem coraz mniej mnie do siebie przekonywal. Szala sie przelala, w ciagu tygodnia, zatem mam nadzieje, ze Fifa sciagnie sankcje i Zarzad zrozumie, ze nalezy wreszcie kieszonke otworzyc i wyjac jakies sreberko. Do tego szkoleniowiec ograny w Europie bylby mile widziany.

0

Najlepsze jest to, ze kazdy kibic to widzi ;d A zmian 0, slownie ZERO ;d

1

"Nie macie wstydu"!! ;d

1

Szejki pewnie dadza z 12 mln ;d Tylko zakaz Fifa zniesc musi i bedzie git.. Jest tyle mlodych dobrych obroncow, znacznie lepszych od Daniego. Ten dal bardzo duzo Barcy, ale juz sie najzwyczajniej wypalil :) Zmiana otoczenia pomoze zarowno jemu, jak i nam ;d

7

Jaki blad? Ze srodkowy obronca musial nagle gonic na prawej stronie?

0

I dobrze, ze przegrali, gwiazdkom sie biegac nie chce, zero pressingu, zero checi, Ci co staraja sie grac, nie maja z kolei z kim. Alez by sie przydal trener z krwi i kosci, choc nie wiem, czy to cos zmieni, czy nie chodzi juz o zarzad, raz mysle tak a raz tak i coraz trudniej rozsadzic :/ Jednego jestem pewien, ze szatnie barcy trzeba odswiezyc, Alves byl swietny, no ale wlasnie...BYL. Cesc pod forma wiec potrzebuje znalezc sie na laweczce, Xavi cos lepiej ostatnio a Iniesta w kratke :/ Leo nalezy sie laweczka, moze tam zdazy zebrac mysli, ale sie nie ludze - nikt go nie posadzi na lawce. Chcialbym zobaczyc w ataku trio znow, ktore rzadzilo pod nieobecnosc Messieg - Pedro, Ney, Alexis. Zmiana systemu gry chyba nadeszla, tylko czy znajdzie sie trener, ktory sie sprzeciwi zarzadowi?
Zobaczymy, co czas pokaze. Mam nadzieje, ze AM wygra LM i LL.

0

No coz, na ten moment Bale wiecej daje nic Ney, chociaz ma znacznie wiecej miejsca ale to juz wina trenera naszego, po co sie tak otwierac? Alves sil nawet wracac nie ma ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?