0

Nie no, za alvesa ktos musi byc, cesc stracl calkiem forme.. Messi sie obudzi w przyszlym sezonie, mam nadzieje taka ;d fifa musi zniesc sankcje, bo krucho bedzie

0

Mnie ta bramka tak nie cieszy ze wzgledu na styl gry naszych :/

0

A moze to taktyka pilkarzy Barcy, bo sami chca rewolucji ;d
Tak na powaznie, jesli ten sezon nic nie zmieni, to wszystko stanie sie jasne i klarowne, mianowicie to, kto w Barcy rzadzi i komu kieszenie sie wypelniaja zielonymi ;)

0

OWszem, Barca wychodzila z kryzysu powoli, gdy przyszedl, ale to on swoimi decyzjami wzniosl ja na wyzyny, mowiac, ze nie jest dobrym trenerem, to tak jakby nic nie wiedziec o futbolu...

4

"Barcelona ma problem strukturalny. Prezydent chce robić za trenera”
te slowa mowia wszystko. A nie wypowiada ich byle kto, wiec tym bardziej sa wiarygodne.

0

Dlatego wierze, ze teraz nastapi rewolucja. Trzeba miec nadzieje, Nawet jesli jest dosc naiwna ;)

0

Jezeli przegrana w dzisiejszym meczu oznaczac bedzie rewolucyjne zmiany i odswiezenia szatni oraz wiecej glosu trenera w roznych kwestiach, to chce, aby przegrali.
Jesli jednak tak sie nie stanie, to trzeba wygrac, by jakos zachowac twarz tego sezonu.

2

Ja słyszalem w ogole, ze on sie szkoli na bramkarza i ze bedzie bronil na zmiane z Pinto, a w dniach, gdy nie bedzie stawal miedzy slupkami, swietnie wypelni luke w srodku obrony. Da dzieki temu swiezosc w zasiekach obronnych i do tego Pinto bedzie czul rywalizacje. Swietny gosc z tego Zubiego, tyle sie poswieca dla dobra druzyny :)

0

Nie chcialem Ci odpisac tylko dlatego, ze mnie obrazasz i nie wiem co Ci daje przezywanie innych w necie ;) Ale dobrze, wyzyj sie przynajmniej tu ;)
Nie powiedzialem, ze bieganie nic nie daje, ale bieganie bez celu, tylko wracanie po pilke, zeby ode mnie sie akcja zaczynala, jest bezproduktywne ;) Ile pilek zagral otwierajacych w tym meczu?
Wolalbym, aby mial pare km mniej, ale znow zobaczyc jego magiczne zagrania :)

0

destro
Przeciez sam napisales o fochach Messiego, dlatego nawiazalem do niego. Kazdy teskni za Pepem, ale te czasy narazie raczej nie wroca.

0

A czy Czytales od poczatku moje komentarze? Mowie, ze go zawsze bronilem, ale to sie juz skonczylo. Jak mozna czlapac po boisku w najwazniejszym meczu sezonu?

0

No wlasnie o tym mowie.. Jestem wdzieczny Leo za wszystko co zrobil i chyba nikt nie moze powiedziec, ze nie, ale to go nie usprawiedliwia.. Dawac z siebie wszystko w meczu, o tym powinien pamietac nawet on, bo w koncu to jest jego praca i za to dostaje kase.. Kazdy pracownik musi dawac z siebie wszystko, aby firma dobrze prosperowala :) Taka jest kolej rzeczy a on o tym calkowicie zapomnial.

0

Nie destro, tu sie nie zgodze, ze Martino nie ma autorytetu. Cos mi sie zdaje, ze problem lezy glebiej. Mowil juz o tym Cruyff. Martino na poczatku sezonu sadzal czasem Leo na lawce, pamietasz? A teraz tego nie robi z tego powodu, ze ktos wladze nad tym sprawuje, ktos postawiony znacznie wyzej i zaczynam w to wierzyc.. Pep odszedl, bo chcial transformacji druzyny na co nie przystal zarzad i sie go pozbyli.

0

A moze by tak Leo na lawke poszedl? Ah nie... on przeciez musi "grac".. Skonczylem juz z ciagla obrona nietykalnego Leo, mam juz dosc jego ZEROWYCH checi.. Moze jakby usiadl pare razy na lawce przypomnialby sobie, ze pilka nozna to gra druzynowa i kazdy musi dawac z siebie wszystko.

0

Hahahaha, nie no, rozwaliles mnie tym przykladem o przebiegnietych kilometrach... Ty tak na powaznie? Wielu biega bez powodu po boisku i co to daje? Co daje to, ze Alves biega caly czas tam i z powrotem skoro nic to nie daje poza tym, ze traci pilki z dziecinna latwoscia? Jesli dla Ciebie ilosc kilometrow swiadczy o zaangazowaniu, a nie walka i zostawianie na boisku serca, to powodzenia. To najlepiej biegaczy do kadry powolac, dac im karte zawodnika i beda biegac, biegac, biegac.

3

Nie chodzi o puchary, przynajmniej dla mnie. Wolalbym, aby nic nie wygrali, nawet zeby odpadli z LM w tej fazie co odpadli, ale zeby to oni dyktowali warunki, to oni stosowali pressing i tworzyli sytuacje, wolalbym, aby mieli 10 setek i nic nie trafili niz odpasc zupelnie bez twarzy, bez honoru, bo jak mozna nazwac inaczej ich gre? Taki klub a pilkarze graja od niechcenia?

0

Spuszcza lomot AM w tym sezonie? Niemozliwe. Chcialbym taka mila niespodzianke, ale sie nawet nie łudzę...

0

Osobiscie, wolalbym by trener mnie wspieral i dodawal otuchy wlasnie krzykami z linii. Mou nie nalezy do najmlodszych a i tak sie wydziera, jest z druzyna na boisku.

1

Co ty gadasz, ze byly ciezkie, jak Pep w pierwszym swoim sezonie wszystko wygral? Chyba, ze masz na mysli pierwsze pare tygodni, to prawda, z powodu "dymow" w szatni, ale Pep sie pozbyl od razu wielu pilkarzy.

1

Dla mnie wina trenera, zwykle bronilem Martino, ale juz mnie wnerwia jego pasywnosc. Mecz sie sam nie wygra, Simeone zyl meczem jakby to chodzilo o jego zycie a jego pilkarze walczyli jak gladiatorzy w starozytnym Rzymie... Jak trener nie umie wzbudzic ambicji w zawodnikach to widocznie nie jest odpowiednim trenerem.

0

Sam Leo zwykle usprawiedliwiałem, ale mam juz tego dosyc, jego braku chęci i zaangażowania.. Jak nie chce grac to na ławce czekaja Pedro i Alexis, niech wejda i przynajmniej wałczą na boisku.. Nie odbieram mu jego zaslug ani tego, co zrobił dla barcelony, ale jest w najlepszym wieku dla napastnika a to jest najgorszy jego czas w koszulkach blaugrana. Rozumiem, ze mundial czeka, ale nie zdziwię sie, jak Bedzie grał tak samo. Kiedyś jak zabrali mu pilke, to potrafił wrócić na swoja polowe i odebrać z powrotem, teraz jak mu zabiorą, unosi ręce i patrzy na sędziego.. Liczyłem na to, ze w lidze mu sie grac juz nie chce, ale w lidze mistrzów pokaże swoj kunszt i bedzie tyral i zasuwał od jednej do drugiej strony boiska, a tu taki zawód..
Jak cofna zakaz transferów, to niech sprzedadza Tello, Cuence, Afellaya, Songa i doloza do tego gruba kase, bo potrzeba POMOCNIKA, który w takim meczu jak wczoraj uderzy z daleka, bocznego obroncy (DANILO), bo na brak pomyslu w grze Daniego juz sie nie da patrzec i srodkowy obronca za masche, a tego przesunac do srodka. Juz o tym marzyłem w tamtym sezonie, po batach od Bayernu i nic sie nie stało. Mam nadzieje, ze w tym sezonie sytuacja sie zmieni i zarząd zauwazy braki w kadrze.
Rowniez mam nadzieje, ze wreszcie dopuszcza KIBICOW do trybun CN, bo doping to byl wczoraj na Vicente Calderon, a u nas leży i kwiczy..
Od pewnego czasu mnie Martino bardzo wnerwia, potrzeba nam ŻYWEGO, ENERGICZNEGO I PRZEDE WSZYSTKIM ŻYWIOŁOWEGO trenera jak Klopp/Simeone.. Serce mi walilo, gdy widzialem jak Simeone zacheca caly stadion do JESZCZE silniejszego dopingu! To jest trener, ktory jest z drużyna jakby na boisku! Biegał w swojej strefie, podpowiadał, wydzierał sie - takim Misterem byl Pep.

Gratulacje AM! Nalezala im sie wygrana i nalezy sie w tym roku LM, bo z klubów co zostaly maja, teoretycznie, najsłabsza kadre, najmniej pieniędzy, a swoje serce zostawiają na boisku. Brawa!

1

Chcialbym wlasnie takiego zywiolowego trenera w barcelonie wreszcie zobaczyc. Wyzwolic to co najlepsze z zawodnikow i, jak to powiedziales, przeksztalcic ich w potwora, za to nalezy sie szacunek. Gosc jest swietny. Oby AM doszlo do finalu i najlepiej wygralo LM! Bede ich dopingowal jak moge ;) Prawda taka, ze AM zagralo z z wielkim serduchem a my z mala pikawka.. Moze nie maja super zawodnikow i gwiazd, ale maja zarliwosc, pilkarska zlosc i zaangazowanie, ktorych naszym Gwiazdeczkom (tak! bylem pewien, ze beda grac jak AM wczoraj czy borussia przedwczoraj) po prostu brakuje.

0

dokladnie.. znisczylo nas AM a nie...

0

Po wczorajszym spektaklu, jaki nam zafundowala BVB, oczekujac meczu naszej Barcy, musze stwierdzic, z cala swiadomoscia(!), ze zazdroszcze szczerze BVB. Zazdroszcze im ich zaangazowania w meczu, zazdroszcze kondycji, ktora pozwala im taki pressing stosowac i zazdroszcze, przede wszystkim, wspanialej publicznosci, ktora przez caly mecz zdzierala dla nich gardla... A nasz doping? Lezy, calym soba i kwiczy..
Brawo BVB za walke, w dwumeczu dla mnie byli lepsi i zabraklo szczescia oraz skutecznosci. Real powinien zmienic nazwe na Lucky Real, bo to kolejny mecz, w ktorym maja takiego farta, ze glowa mala..
Dzis jedziemy na Vicente Calderon jedynie po zwyciestwo, licze rowniez, ze chlopaki ogladali wczorajsza Borussie i takze wloza CALE serce w dzisiejszy mecz! Mam nadzieje, ze Messi rozumie, ze od niego sie zaczyna pressing. 0:2 ma byc!

4

Fajnie, ze 80 tys w dortmundzie sie drze PISZCZEK ;d

0

To chyba inne mecze ogladamy ;d Jesli to dla Ciebie nie jest dobry pressing, to ja wole nie wiedziec jak u Ciebie wyglada maksymalny ;d

1

Obysmy my jutro zagrali na takim pressingu jak dzis BVB, wystarczy pol godziny pierwsze a wtedy wygramy mecz :)

0

Swietnie gra borussia, jednak trzeba pamietac, ze Cr siedzi na lawce a on potrafi na siebie wziac gre... Jemu sie pilka od piet nie odbija ;p Mam nadzieje, ze jednak BVB to przetrzyma!! Jazda!

1

Cala druzyna BVB w przerwie red bulle i jada dalej na takim pressie!! :)

0

Reus, powtorka lewego z tamtego roku, dawaj! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?