Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez na boisku bedzie GRYZL murawe i bedzie wszedzie! :D
0
Dodam tylko do Twojego komenta, ze wlasnie z tego wzgledu jestem niezmiernie ciekaw nadchodzacego meczu Argentyny. Podzielam Twoje zdanie, ciekawi mnie czy sie sprawdzi to, co napisales ;)
0
Tez wlasnie na to zwrocilem uwage ;)
Gosc/Babka ma talent, nie ma co ;)
2
Moje marzenie - Audi.. A ci za sama zmiane barw klubowych dostaja.. Eh :(
0
Dobra no, dlatego napisalem, ze to glupie ;d
0
"Tym bardziej po karach FIFA, które znacząco obniżyły rynkową wartość Suáreza" - po tym zdaniu przyszlo mi do glowy (pewnie glupie i nieprawda), ze on celowo ugryzl Chielliniego, bo wiedzial, ze jego wartosc znacznie spadnie i ulatwi to negocjacje Barcy.
0
Luis juz powiedzial, ze nasz el nino maravilla zostaje, wiec zostaje. Sam powiedzial, ze jest szczesliwy w Barcelonie :)
1
Czy to bylo cos w stylu "Wybacz Giorgio, chcialem mocniej"? :D
A tak na powaznie, to ciekawie sie robic zaczyna z tymi transferami :)
0
Brawo!! Brawo Luis! NAreszcie wchodze na ta strone i od razu napawa mnie optymizmem! "Luis Enrique (...) postanowił znaleźć dla chilijskiego skrzydłowego miejsce w zespole, a w zamian za to wystawić na listę transferową Pedro" ! Brawo!
2
:/?
A potem skad chcesz brac kase na defensorow chociazby? Nie miejmy sponsorow i grajmy tymi samymi pilkarzami az zrobi sie z nas Milan :)
3
Pedro zrobiliby obronca, mielibysmy super defensora bocznego. Powaznie mowie. A nie wydawac glupia kase na takiego grajka :/ Bo widze go tylko na boku! Dwoch Pique w srodku drewnianych nie potrzeba...
0
Dokladnie stary! Tez bym gryzl wszystkich ;d
1
Jesli w jakis sposob trafilby Suarez do nas, to myslicie, ze bylby w stanie WYGRYŹĆ ze skladu Leo? :D
0
W stu % sie zgadzam ;) Ja bym go strasznie chcial w Barcy, brakuje nam takiego gracza jak on. Poza tym przydalby sie nam Rottweiler na Ramosa czy Pepe ;d
0
Jak na Barcelone to to naprawde niezly kolos ;d
0
Dokladnie. Wyprawy Krzyżowe w średniowieczu. O tym sie nie mowi, ale nie masz co tlumaczyc ;) I tak ludzie beda uwazac swoja "religie" za najlepsza, w kazdym odlamie jest tak samo.
0
Alexis pokazał na MŚ w dwoch meczach, ze zjada PEdro na sniadanie, obiad i kolację! Ale nasz zarząd i tak bedzie uwazal, ze Pedro musi zostac, bo "walczy w obronie" ! ;d
0
Pieknie by bylo :) Messi by wrocil na skrzydlo :) Ale pewnie plota. Przez ostatni rok Luis zmadrzal, dojrzal. Mysle, ze nie byloby zadnych niesnasek w szatni, a taki transfer by tylko podniosl morale klubu, co juz jest z reszta wspomniane w artykule.
0
No "niezlO" pake mamy ;d
0
Wlasnie sie nad tym wczoraj zastanawialem. Jesli Brazylia zajmie 1, to moze wyjda na mecz z Holandia, aby wygrac czyli na pelnym zaangazowaniu ;d Poza tym sedziowie zawsze pomagaja gospodarzom, ale tylko do wyjscia z grupy (choc podczas Euro nawet to Polsce nie pomoglo... TRAGEDIA) a potem juz wszystko wraca do normy ;)
17
Niech zarzad tylko sprobuje sie pozbyc Alexisa... Gosc jest GENIALNY. Od zawsze bylem jego wielkim zwolennikiem, a wczorajszy mecz tylko potwierdzil moje zdanie. Chile gralo jakby za chlebem biegali, ktorego w ustach tydzien nie mieli. Piekna gra i gratulacje! Czulem, ze wyjda z grupy, ale kosztem Oranje nie La Furii Rojy! Pięknie. Widze kandydata na czarnego konia turnieju. Jesli tak grac beda nadal, z takim zaangazowaniem, oddaniem i przede wszystkim - pasją! - to naprawde daleko zajda.
Co do Vidala... Gosc biegal wszerz i wzdluz, walczyl. Kogos takiego miec w srodku pola... Szkoda, ze go Stara Dama nie pusci :/
W kazdym razie - ZA NIC NIE SPRZEDAWAC ALEXISA! Niech puszcza Pedro, ale nie Sancheza!
3
Ale wlasnie nie chodzi o KUPOWANIE. Jest bez kontraktu, za darmo by przyszedl, nie uwazam, zeby byl gorszy od Pinto. Nawet jesli to byl jego mecz zycia to uratowal kilkakrotnie Meksyk przed przegrana. I tak bedzie Ter Stegen, a potrzebujemy dobrego defensora.
15
Ochoa bez kontraktu, to moze Barca by cos pomyslala zamiast wydawac tyle kasy na Bravo ;d i dolozyc te 10 mln do transferu defensora
0
Z Nigeria bym nie liczyl na to. Zero zgrania widzialem, moze przez to, ze pierwszy mecz. Oby! Nigeria biega i zostawia serce na boisku, dlatego wiekszosci druzynom bedzie z takim przeciwnikiem ciezko sie grac.
0
teraz nigeria gra ;) 0-0 Ghana pozniej
1
Mam wrazenie, ze bedzie blyszczal. W reprezentacji nie odczuwa takiej presji, widac to w jego grze, z jaka swoboda gra. Moze robic co chce, podawac, kiwac, rajdy przeprowadzac, oddawac strzaly i nikt nie bedzie mial do niego pretensji. Takiej jego gry mi brakuje w Bracelonie, tacy zawodnicy, zawodnicy takiego formatu, potrzebuja wolnej reki, a raczej nogi :) Licze na Neymar show na tym mundialu ;)
0
Tez sie pochwale w takim razie: Julio Cesar - Hummels,Mertesacker,Ramos - Iniesta, Di Maria, Pogba, De rossi, Busquets - Messi Neymar
0
Skladzik stworzony :) Pochwalcie sie swoim skladem, podstawowa jedenastka :) ?
4
Oby to byla prawda, co prawda jeszcze sam klub sie zgodzic musi, ale wtedy lapy precz wezma od Alexisa ;d
0
Byle nie Mathieu. OWszem, jest dobrym obronca, ale potrzebujemy ściany, muru obronnego o swietnej technice, uzupelnienie Pique a nie.. Szkoda, ze sprawa Benatii przycichla. Reus bylby dobrym wzmocnieniem, ale tyko w przypadku odejscia Pedro.