0

Czyzby Zubi sie uczyl na bledach? To mozliwe ?!

Moze wreszcie transfery zostana przeprowadzone PRZED okresem przygotowawczym, zeby nowi mogli sie zgrac jakos z druzyna. Wreszcie przyszly zmiany, nowa krew musi odmienic oblicze tej druzyny :)

2

Luiz nie jest obronca? Luiz to odwrotna sytuacja Mascherano - jest obrońcą a gra na DM.

0

Jest paru lepszych stoperów, ale może to będzie strzał w 10 ? Na pewno wolę jego niż nikogo.. Błędy popełnia, nawet w meczu z AM Miał wieje strat ale może wynikają one z mniejszej ilości występów i z powodu gry na nowej pozycji? Jedno jest pewne - jest wysoki skoczny i unię grać głową a tego u nas brakuje przy stałych fragmentach. Oby kupili jeszcze jednego obrońcę i będzie już dobrze. Wreszcie widać postępy!

0

Pewnie z telefonu pisze

2

Dla mnie bardziej komiczna jest nasza obecna 7ka.

0

Ale maja pomoc... Masakra, do tego Klose na ataku na glowki :) Znow dojda przynajmniej do polfinalu. Podoba mi sie ich gra :)

11

Hehe, jeszcze 15 kolejek temu mowilismy, ze bedzia niezla zabawa jesli ostatni mecz bedzie decydowal o mistrzostwie, a tu prosze :)

Osobiscie wole rewolucje w Barcelonie po sezonie niz tytul.. Jezeli tytul ma temu przeszkodzic to bardziej preferuje wygranie PD przez AM.

1

Zgodze sie z niemal wszystkim ;d Jezeli Pogba/Vidal bedzie chcial odejsc i zrobi transfer request, to zarzad nie ma co ich trzymac na sile. Wiec moze byc tak, ze Alexis + doplata za Vidala/Pogbe ;)
Marzenia mozna miec zawsze, jak powiedziałeś - za nie "nie karzą".

2

Masz racje, mega, muza tez swoje robi.

Zwrociles uwage na Pinto, jak wyprzedzil Pepa? :D Haha, chyba w tym momencie by Usaina na setke wzial ;d Bedzie mi go brakowac w przyszlym sezonie..

1

Dal wiele radosci, nie zapomne go nigdy, bo charakterem nie ustepowal Puyolowi, zawsze dobro druzyny priorytetem! Do tego jego zgranie z Messim :) Jednak jego czas juz sie chyba skonczyl i czas na swieza krew, sto lat :)

1

No do BPL moglby sie nadac, bo na kontry bylby swietny a tam sie gra otwarta pile. Jak mowisz, dobra oferta i niech idzie :) Jakos nigdy nie bylem jego specjalnym zwolennikiem, choc z poczatku wydawal sie swietnym grajkiem.

0

Wow ;)

0

ale jaja ;d

1

Jego tatus dba o interesy, watpie, aby Leo az tak kasa byla potrzebna :) Ojciec pod przykrywka dobra syna czerpie korzysci :)

0

A ja chcę aby atletico zdobyło mistrza! Jeśli się zdarzy, że barca zdobędzie jakimś cudem tytuł, to obawiam się słów np. Xaviego, że ten sezon należy do udanych, a tego słuchać nie chcę ! Potrzebuja zimnego prysznica i jeśli trzecie miejsce spowoduje odkręcenie kurka z zimną wodą to niech się tak stanie.

0

Moze poszedl za Abidalem ;)

0

Jezeli to prawda, to brac go! Ter Stegen nie bedzie narzekal na brak ofert, ale Courtois jest najlepszym bramkarzem (moim zdaniem) na swiecie w tej chwili. Doswiadczenie zdobedzie i bedziemy mieli za naszymi obroncami jeszcze mur, ktory bedzie trzeba pokonac! Brac typA bez zastanowienia.

0

Z tego, co wiem, to Mangala przejdzie do MC..

0

Jezeli to prawda o tych relacjach i o sprzedazy Belga z powodu braku jego checi na przedluzenie kontraktu i wolalby grac w koszulce z herbem Barcelony, to brac go! Dla mnie obecnie najlepszy bramkarz na swiecie.. Nie jest tak doswiadczony, ale jego gra w szesnastce jest prefekcyjna.

5

Bylo, naprawde, do czasu kontuzji. Potem malo ze soba grali :/

0

Moze sie sprawdzi na obronie :)

0

Nie wiadomo czy by sie nie potrafil podporzadkowac, tym bardziej, ze AM coraz lepiej gra pilke kombinacyjna. A Barca jest do tego stworzona, wiec moze poza motywacja, potrafilby ich rowniez nauczyc szybkich kontratakow i przypomnial o wysokim pressingu, o ktorym Barca juz zapomniala ;)

1

No ciekaw jest okienka ;) BArdzo! Oby Zubi otworzyl sakiewke i wyjal tluste, zielone świstki ;) Najbardziej jestem ciekawe wlasnie PO i ŚO, kogo sprowadza.
Jednego tylko NIE CHCE - Luiza.. Ten typ sie gubi caly czas, dlugie pily niedokladne.. Potrzeba nam obroncy z krwi i kosci a nie DM, ktory moze grac jako obronca.. Wszyscy to widza, tylko nie Zubi?

2

Nie trzeba zmieniac taktyki, on by ich tylko zmotywowal, zeby GRYZLI TRAWE JAK AM NA BOISKU!!

0

Blagam niech ta plota o zainteresowaniu Luizem nie byla prawda... Juz wole aby dolozyli z 20 mln i sciagneli Vidala... Nie da sie patrzec na gre Davida :/

0

A ja bym wolal, aby Barca skonczyla tak sezon, zeby zobaczyli w zarzadzie, ze zmiany sa OBLIGATORYJNE. Ot, moje zdanie ;)

0

Nie moge ich porownac, bo dwie inne pozycje ;) Ja jednak wiem, ze bardziej niz takiego napadziora, potrzebujemy dobrego obronce, a Wiel jest genialny na swojej pozycji ;)

5

Takim to zazdroscic. Mam na mysli, oczywiscie, system szkolenia w Hiszpanii, w ktorym od malego biora pod lupe utalentowanych i dzieki roznym programom szkolenia, maja przyszle gwiazdy na kazdje pozycji, jak Casillas, Villa, Iniesta, Xavi itd.. Wpakuja troche kasy na szkolki, ale potem sie zwraca wszystko z marketingu itd.

0

Fajnie byloby, gdyby za doplata z naszej strony wymienic Daniego na van der Wiela ;) Ale pewnie niemozliwe.

1

A ja tam bym sie ucieszyl z powrotu Pepa :) Nie da sie na sile zrobic z jakiejs druzyny calkiem innej, jesli ta jest stworzona do danego stylu. Barca jest jedna, bo ma pilkarzy szkolonych do takiego stylu od dzieciaczka malutkiego ;) Dlatego bym chcial powrot Pepa, do domu, bo tu jest jego dom. Moze znow by zaiskrzylo i by rozpalil ognisko w naszych !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?