Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Krychowiak w drugiej polowie chyba zrozumial, ze juz mecz sie zaczal :P calkiem inny grajek ;) Spodziewalem sie pogromu realu z takim skladem a tu prosze, nie wszystko dziala jak nalezy. Mimo wszystko sa grozni dzieki swoim dwom Boeingom na skrzydlach.. Do tego Kroos, o ktorym juz pisalem, ze stworzy dobry duet z modriciem. No ciekawy sezon sie zapowiada :) Nie zapominajmy o AM i wlasnie Sevilli ;)
0
Pytanie teraz czy PSG czy MU - mowie o Di Marii. Myslalem, ze wejdzie za Jamesa, ale skoro nie, to na pewno zmieni barwy. Na lawce takiego gracza nie widze ;)
0
Ale slabiutko krychowiak, hiszpanska pilka mu duzo pomoze, jak technike poprawi to bedzie lepszy znacznie :)
0
Niektorzy mowia, ze to nie ta Sevilla co sezon temu itd. Prawda taka, ze super graja a maja nowych pilkarzyu ktorzy potrzebuja ogrania. Co do realu to w statystykach tylko lepiej wyglada (wrzutki, posiadanie itd). Kroos gra swietnie i bardzo sie wzmocnili dzieki temu transferowi, glownie chodzi o srodek pola - z mODRIciem stworza super duet. Za to (co dla Barcy wydaje sie dobrym zwiastunem) obrona Realu slabiutko a w koncu nie przyszedl nikt nowy, zeby sie mial 'adaptowac'. W drugiej polowie pewnie wejdzie Di Maria za Jamesa i bedzie wiecej sytuacji RM, bo ja na miejsdcu Carlo, takiego zawodnika jak Di Maria, nigdy nie sadzalbym na lawce, ale to moje wlasne zdanie :)
Szkoda tej setki Sevilli..
0
A skad zrodlo? Jesli to prawda, to bardzo sie ciesze :) Juz kiedys mowilem o Walkerze, swietny obronca, szybki i ambitny :)
0
Za 3 miliony przyszedl i pamietam go na poczatku jak gral.. Bylem zachwycony jego gra i cena za jaka taki zawodnik jak Ibi przyszedl.. |Jak Barca wreszcie zrobila swietny interes, to sie pojawily kontuzje ... Barca nie ma ani szczescia, ani glowy do interesow :/ Gdyby go ominely kontuzje i chcieliby go sprzedac teraz, to jest pewien ze wzieliby 20+ mln OJRO.
1
Szczerze to sie cieszy ze ktos przyszedl. Nawet nie z najwyzszej polki, teraz najwazniejsze jest to, ze masche wreszcie pojdzie na swoja nominalna pozycje, na ktorej WYMIATA. Do tego dochodzi rywalizacja na srodku obrony, ktorej tak brakowalo. W razie kontuzji mamy wreszcie graczy, ktorzy zastapia kontuzjowanych. Jak nie bedzie czestych urazow u niego, to zlkapie forme :)
0
Tez chcialem, aby odszedl jak ktos da 10+mln.
Ale kto wie? Moze Martino nie potrafil go ustawic, moze LE znajdzie najlepsza wersje Daniego i wroci nasz dawny Alves? Moze juz nie bedzie glupich wrzutek z jego strony, bo druzyna bedzie miala inne pomysly! Czas pokaze. Na pewno wole, aby zostal niz zeby odszedl i nie przyszedl ktos w jego miejsce.
1
Nie bylem zwolennikiem jego transferu ze wzgledu na wiek, mimo tego, ze nieraz mecze Valencii ogladalem i podobala mi sie bardzo jego gra. Teraz jednak, skoro juz zawital i zalozy koszulke Azulgrany to mam nadzieje, ze wzbije sie na jeszcze wyzszy poziom niz w Nietoperzach! Oby opanowal srodek pola wraz z Bartra, bo jak patrze na gre Pique... Moze gdyby posiedzial pare razy na laweczce przypomnialby sobie gre sprzed 3/4 lat :)
0
Za alexisa widocznie mieli pelno ofert a za Pedro zadnych ;d poza wymyslami mediow oczywiscie :)
1
Najlepsze jest to, ze jemu brak tylko ambicji, jaka mial kiedys ;D Jakby znow mial takie checi jak kiedys, to by nie bylo zadnych dyskusji kto najlepszy na swiecie itd. Tym sie rozni od innych, rownie znakomitych pilkarzy, ze tamci robia wszystko, co moga, by byc na szczycie, a Leo wystarczy, by odpalil almbicje sprzed paru lat ;) On po prostu ma iskre, ktorej inni nie maja, podobnie jak mial ja Roni. Ot, moje zdanie.
1
Chodzi o to, ze Luis woli dac szanse swoim, mlodym zawodnikom jak Rafa czy Halilovic. Gdy General zlapie kontuzje to wolic dac szanse mlodym talentom :)
7
Suarez postawi cala kase na Kryśke lub Bale'a i ich pogryzie ;D
4
To byla ironia przeciez...
0
Geble, co czytam Twoje komentarze, to jak zwykle zawierają duzo prawdy ;)
Chce tylko zwrocic uwage, co do problemow Leo, ze mial przez ostatni rok naprawde sporo na glowie (chodzi o te afery).
Czlowiek, ktory nigdy sie mocno nie denerwowal tego nie zrozumie. Sam od listopada tamtego roku przez okres kilku miesiecy bylem mocno zestresowany caly czas i uwierz, ze czlowiek wtedy nie ma sil, nie jest taki, jaki byl przed calym stresem.
Odejsc on dalej potrafi na paru metrach, ale zgodze sie, ze brakuje mu kondycji. Oby kolejny rok byl pod tym wzgledem lepszy.
0
Hehe, za co? Bramkarz, kolego, ma prawo tak wychodzic w polu karnym. Jedyne w tej sytuacji, czego nie rozumiem, to wolny dla Niemcow, powinien byc aut dla Argentyny. Byl atak na pilke, to napastnik w tej sytuacji powinien odpuscic, bo wie, ze bramkarz nie odpusci.
0
Dlaczego :(( Plakac mi sie chce.. Wiem,ze oni maja miliony na kontach itd... Ale tak strasznie chcialem, aby Leo wygral te MŚ. Dla mnie i tak jest najlepszy na swiecie i w historii. Gdyby mial te sama motywacje w Barcy co w reprezentacji to by nie bylo dyskusji kto jest andal najlepszy na swiecie!
Dla mnie i tak Albice sa zwyciezcami. Brawo! Za dojscie do finalu!
1
chlopie ARGENTYNA!! Praca zaczeka, jesli kocha :D
1
Brawo argentyna!! Swioetny mecz~! Jazda chlopaki!!!!!
14
To Alves pakuj juz walizki. U Zubiego slowa "nie jest na sprzedaz", "jestesmy zadowoleni z zawodnika" rownoznaczne sa slowom: "odchodzi z klubu", patrz: Alexis Sanchez.
0
Moze tak tylko gadaja, zeby media sie na nich skupily a po kryjomu zalatwiaja innych stoperow. Podobnie bylo z Suarezem, w zyciu bym sie nie spodziewal, ze do nas ten zawodnik przyjdzie a tu prosze. A byly glosy, ze Reus, Aguero i jeszcze inni przyjda. Moze tu taka banka mydlana, zeby zacienic inne transfery :)
2
Zeby Polacy sie tak slizgali... ;d
0
I tak cos zmienia w jego karze, jak nie oni to TAS.
Maja za duza kase z Barcelony, zeby mu nie cofnac w jakims (duzym?) stopniu tej kary :)
0
I dobrze, skoro nie byl brany pod uwage, to po co ma sie marnowac, a co wazniejsze z punktu widzenia klubu, po co placic mu tyle kasy..
0
MOJ WYMARZONY FINAL!! Obie druzyny uwielbiam i goraco im kibicuje! Tylko ze wzgledu na Leo chce, aby puchar powedrowal do Albiceleste! Ciesze sie tak, jak Barca awansowala do finalu LM :D
1
Ale po co on ma tracic sily na pressing, skoro ktos mu poda i potrafi nagle minac 2 gosci i zagrac na skrzydlo, czego nikt sie nie spodziewa jak przy ostatniej akcji.
14
Co wy gadacie o braku szybkosci leo? Chyba inny mecz ogladacie. Gosc ma tak niesamowity zryw. Kryje go caly czas 3 pilkarzy a jak sie probuje rozpedzic to go fauluja... Ogarnijcie sie i nie zyjcie przeszloscia, gdzie nikt nie wiedzial jak barcelone zatryzmac i nie stawiali autobusow oraz nie kryli messiego krotko, caly czas. Teraz kazdy trener kaze go obstawiac 2/3 zawodnikami NON STOP.
1
Nalezalo sie Niemcom. Bylem za nimi od poczatku mundialu, liczylem, ze dojda do finalu. Z reszta na kazdych MŚ ich dopinguje, bo po prostu graja pieknie. To jest ZESPOL. Nie indywidualnosci choc i takie sa. To jest maszyna. Oby z Argentyna grali w finale :)
0
Wypozyczyc do Sevilli :)
6
Skoro zlamal mu kreg ledzwiowy, to wole nie wiedziec, co by sie stalo, gdyby uderzyl Neyowi wyzej w sam srodek plecow..
Ale po co za to karac :) Ugryzienie lekkie 4 miechy, brutalny faul z premedytacja (bo nikt mi nie wmowi, ze nie widzial i nie uniosl celowo nogi) nawet karteczki nie ma :)