1

Tak, barcelona rzeczywiscie dominuje w kontrataku... Diego, nie sciemniaj :d

0

Dokladnie. Niby barca to cos wiecej niz klub, ale nie w tym sezonie... a leo to widzi

3

A ja z kolei wyczytalem w gazetce z Media expert, ze sznurkami pociaga niejaki Pedritoooo. A do tego ponoc wlaczyli niskie ceny...

1

"Jak nie my to ktoo" :D
A tak na serio, jeszcze niedawno myslalem, ze zawodnik nie moze byc wazniejszy niz klub, ale juz zmieniam zdanie. Jak klub nie widzi swoich bledow albo ich widziec nie chce, to dobrze, ze znajdzie sie pilkarz badz pilkarze, którzy zechca cos zdzialac. Brawa dla Leo. Potrzebna juz od 2 lat rewolucja prawdopodobnie zaczyna sie na dobre.

2

Za to go uwielbiam. Niech przychodzi!

0

No tez tak mysle, dalem tylko swoje 4 typy trenerow ktorych najchetniej widzialbym na lawce CN.

2

Tak, jasne. Przez 3 sezony grali genialnie! A wyobrazasz sobie Barce bez Messiego (ich Messim byl Goetze), bez Neymara (Lewandowski), z kontuzja Gundogana przez caly sezon (gral jak Iniesta w formie)? Poza tym w LM nadal graja swietnie :)

0

A ja Ci powiem , ze dobry trener ustawia taktyke pod swoj zespol. Z mila checia zobaczylbym Simeone na lawce barcy. Ogladan ich mecze nieraz. To samo Klopp. Oni nie maja takich indywidualnosci jak Barcelona czy Real,a jednak stworzyli ekipy przed ktorymi drzy Europa. A wlasnie barcelonie obecnej brakuje zarowno walki jak i bycia kolektywem. Mam dosyc trenerow ''z DNA barcy''. Chce wresCie kogos pokroju Kloppa bbadz Simeone.

0

Klopp, bielsa, mourinho lub simeone. To sa moje typy.
Klopp - madry taktyk, potrafiacy wykrzesac z zawodnikow wszystko co najlepsze, jak dla mnie to jakby Guardiola borussii dortmuna.
Bielsa - jak pep zakonczyl kariere w barcelonie to moj wybor automatycznie poszedl w strone owczesnego trenera athleticu bilbao. Charyzmatyczny i pewny siebie trener, troszke gorszy taktyk niz np. Mourinho ale umie stworzyc kolektyw, przykladem obecne miejsce OM w ligue1.
Mou - najwiekszy taktyk, wprowadzilby zapewne kontry i potrafilby poustawiac zawodnikow na odp. Pozycjach. Do tego El Clasico mialby dodatkowy smaczek...;)
Simeone - trener walczak. Zyje meczem najbardziej z wymienionej 4 trenerow, jest 12 zawodnikiem i mentorem. Stworzyl niesamowita druzyne glodna sukcesow. Jednak jest chyba nie do wyciagniecia, niestetty..
Dla mnie, ktokolwiek przyjdzie z powyzszej czworki bedzie to najlepszy wybor.

0

Mi sie bardzo podoba Twoj komentarz i na taki wlasnie czekalem :) Xgadzam sie w pelni.

2

Kolejna teoria spiskowa...?

0

Oby Rakitic gral. A reszta to zobaczymy :) Licze tez na wystep Montoyi, aby go ogrywac :)

0

Gosciu ale to dyrektor sportowy sklada podpisy pod kontraktem... zawsze moze sie uprzec ze dany zawodnik naprawde nie wzmocni klubu od tego ma swych pomagierow ktorych sam sobie dobiera... po to pelni tak wazna funkcje aby sluzyc rada trenerowi..

0

''po ogłoszeniu transferu stwierdził, że Vermaelen jest „natychmiastowy wzmocnieniem”" - no coz, szczerze mowiac to czytajac artykul te slowa przywolaly mi usmiech na usta gdyz calkowicie zapomnialem o Verm'ie :d transfer najlepiej obrazujacy umiejetnosci naszeho bylego juz dyr. Sportowego...

2

Dolacze sie do apelu :d a jak mam biala z paskami?

5

I co z tego? Kazdy w niego wierzyl, sam bylem jego wielkim zwolennikien.. i co? Pomylilem sie a gosc zyje gdzies w innym swiecie, chodzi w chmurach, powoduje rozlan w szatni, to nadal mamy w niego wierzyc? Sory, konflikty trzeba rozwiazywac a nie je poglebiac.

0

Wszystko co powiedzial jest prawda... niestety. A boli mnie szczegolnie prawda o sprowadzanych niepotrzebnych zawodnikach . Sam co prawda bylem za trabsferem rakiticia bo to wielki zawodnik ale nasz trener nie potrafi wykorzystac jego potencjalu.. a teraz jak sam christo zauwazyl, rakitic nawet nie lapie sie do kadry, trener w niego nie wierzy.. Pep roznawial z zawodnikani jak sie tylko problem pojawial.. to samo Rijkaard i nawet Martino robil grille a teraz? Jeden, wielki chaos. Brawo Christo i brawo Cruyff. Oni prawde mowia jak jest! Wreszcie rewolucja, ktorej chyba juz wszyscy pragna.

0

Wrocilby pep to pilkarze by gazu naglego dostali :d za pepa druzyna byla jak rodzina a trenera traktowali jak ojca :) z reszta podrzucanie pepa za wyfranie tylu tytulow potwierdzilo kto byl ojcem tamtych sukcesow.

0

Owszem nie ma transferow ale trzeba przygotowac schenat dzialania.. a zubi nie mial zadnego! Jak mozna bylo nie dokonywac transferow na najwazniejsze pozycje kiedy sytuacja tego wymagala??

0

Powiem tyle: NARESZCIE! Czekam na takiego newsa od poltora roku. Wreszcie! Oby to byl poczatek rewolucji.. juz Pep jej chcial ale na to nie zwrocili uwagi wiec maja... jednak mowi sie, ze lepiej pozno niz wcale :) smieszy mnie troche to, ze zawodnicy musza sami brac sprawt we wlasne rece... no trudno, wazne ze wreszcie cos sie dzieje. Mam nadzieje, ze nastepnym krokiem bedzie zatrudnienie m. Bielsy!

1

Myslalem, ze wejscie Leo i Neya cos ruszy i ruszylo, ale jak mozna miec okazje do strzalu z 5m i zamiast tego kiwac? W ogole, gdzie jest Suarez z LFC? On przyszedl do Barcy? Cierpliwosc sie konczy powoli... Mial setke(!) a dla napastnika jego pokroju, to to byla nawet dwusetka! Wystarczylo podciac nad bramkarzem, czy to tylko Leo umie? Boli mnie rowniez fakt, ze nie zostal odgwizdany rzut karny. I nie obchodzi mnie RM, chodzi mi o Barce, ze w takich sytuacjach, gdzie reka jest EWIDENTNA, rzuty karne sa naprawde rzadko odgwizdywane... I glupie jest tlumaczenie, ze zawodnik nie chcial... Bardzo malo jesy sytuacji, w ktorych zawodnik chce!
"Według ankiety przeprowadzonej przez Sport 95% kibiców obwinia za stratę punktów trenera" - przed meczem wierzylem ze LE ma jakas taktyke skoro posadzil dwoch najlepszych zawodnikow na lawce, ale z biegiem meczu nadzieja ta zgasla... Oczywiscie, ze to jego wina. Nie wprowadzic RAKITICIA, ktory potrafi huknac z daleka i mu powiedziec przy linii: strzelaj w kazdej dogodnej sytuacji, jest dla mnie niepojęte.. Oprocz niezbyt pewnego z reszta pressingu, nie widze zadnej poprawy w grze Barcy.

1

No zdanie, ze problemem nie jest Enrique wyklucza automatycznie druga czesc Twojego zdania :) To co, to pilkarze maja stosowac inne taktyki? Myslalem, ze roszady i zmiany taktyczne naleza do trenera...

0

Tyle razy staralem sie bronic Lucho.. wierzylem w niego, ale juz stracilem calkowicie nadzieje.. Dac im pilke niech graja ja i tak dostane kase - myslenie Mistera :)
Tak bardzo chcialem aby zatrudnili M. Bielse... Eh, kolejny rok trzeba czekac, w dodatku bez transferow... A srodek pola nasz lezy i kwiczy :)

4

Busquets nawet sil biegac nie ma :/

0

Nie mamy srodka pola.. Brak Rafinhi ktory cos probuje do ;przodu...

0

Fajne zaskoczenie, Leo wyjdzie z Neyem na podmeczonych rywali.. OStatnie mecze z RSSS naprawde byly ciezkie, bo potrafili m.in. calkowicie od gry odciac Messiego. Teraz bedzie w ich szykach nie lada zaskoczenie, co moze tylko pomoc. Barca i tak rzadko w tym sezonie strzela bramki w pierwszej polowie, zatem lepiej wpuscic glodnych gry Crackow! Trzeba wierzyc, a nie od razu wieszac na kims psy. Z RM eksperyment Lucho nie wyszedl, ale z PSG juz byl calkiem udany! Zobaczymy jak dzisiaj :) Wazne, ze Martin gra!

1

Za verrattiego :) takie moje swiateczne zyczenie!

0

Jedyny plan taktyczny w tym meczu jaki widze, to to, ze boczni obroncy maja wchodzic ze skrzydel.. Zastanawiam sie tylko czy to pomysl trenera czy pilkarze tak lubia... :/ Przynajmniej pressing po stracie jest...

1

A czy przeczytales artykul? Czy chciales moze zablysnac, ze znasz pelne imie CR? Zapytam Cie czy CR wygral choc raz MŚ?

1

Legia - Ajax SUPER :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?