Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wazne, ze rewanz u siebie gramy :)
4
A za henrym? Przyczajony, tygrys, ukryty smok :D
0
Szkoda ze skutecznosc troszke zawodzi ostatnio. Moglo sie skonczyc znacznie wyzszym wymiarem kary :) na Klasyk pewnie gole zostawiaja ;)
0
Ma ktos w netii w krakowie? I wie ile awaria ma potrwac?...
1
Dla nas, Trenerze, póki co też! Do boju ! Licze na ladny mecz, chcialbym, by weszli nasi w mecz jak w meczu z Milanem w pamietnej remontadzie - czyli z przytupem, agresywnoscia i glodem gry!
Messi dzis cos ukłuje!
Neymar sie odblokuje!
Suarez strzeleckie umiejetnosci zademonstruje!
I Barca rywala zdemoluje! :D
0
Z tym się nie zgodze. Tzn. nie mowie, ze nie moga, bo pzeblyski geniuszu u takich pilkarzy sa oczywiste, w koncu graja w Realu Madryt. Jednak zawodnik forme buduje dlugi czas. Masz racje, przesadzilem mowiac, ze sie ich nie obawiam. Chodzilo mi o to, ze z Modriciem sa duzo grozniejsi, sami nie pociagna gry, tak jak zrobi to Messi. Oni potrzebuje podan od ich wirtuoza, jakim niewatpliwie jest Modric.
2
Po wczorajszym meczu Realu widac, ze brakowalo im Modricia. W El Clasico wystarczy jego z gry wylaczyc, trzeba natychmiast atakowac go pressingiem, jak tylko bedzie przy pilce. Nie obawiam sie CR, Balea czy kogos innego. Jedynie Modric moze zaszkodzic. No i w sumie troche Isco, choc on jest teraz pod forma.
Wiem, ze mecz z City w srodku tygodnia troche nadszarpie sily, ale z drugiej strony awans do cwiercfinalu (mysle, ze awansujemy) eliminujac City moze miec korzystny wplyw na morale zespolu. A to wazne przed GD!
0
Levante chyba gra w gre ,,pilka parzy,, ...
0
Wiem, chociaz byl w formie i by sie przydal na Real na utrzymanie pilki. Trzeba szukac nowych rozwiazan :)
0
Ciekawy sklad. Chcialbym zobaczyc jedynie zamiast Xaviego Don Andresa, ale to ze wzgledu na wyprobowanie takiego ustawienia w kontekscie meczow z mocniejszymi rywalami. Z drugiej strony niech sobie Andres odpocznie przed MC. Jak Sergio nie zagra z MC, to ciekaw jestem czy ten dzisiejszy mecz nie bedzie swojego rodzaju sprawdzianem dla ustawienia z Rakiticem na DM.
1
Mou mial taka mine bo wiedzial ze na sedziego winy zrzucic nie moze ;d
0
Owszem, ale to rowniez za sprawa neya i suareza ;) Messi jest odciazony bo obrona juz sie nie moze koncentrowac wylacznie na nim. Do tego dodajmy checi i motywacje naszej La Pulgi. Oby tak dalej.
1
Uwielbian tego goscia. Ma filozofie i ja kontynuuje, nie stawia autobusow. Lubie rayo przez tego pana. Mysle ze niedlugo zmieni klub na duzo.mocniejszy :) i szczerze mu tego zycze.
3
Hehe pewnie ogladal wczoraj mecz realu :d
0
Haha, najlepsze ze w wynikach obok nie ma zadnych dzisiejszych uzupelnionych za wyjatkiem realu :D tak trzymac :d
1
Wydaje mi sie ze kontrakt dwuletni by go sprzedac za rok i zarobic na nim a nie znow oddac za darmo :) jak chocby valdesa. Zarzad moze idzie po rozum do glowy?
1
Bardzo jestem ciekaw juz nadchodzacego wielkimi krokami El Clasico! Od poczatku roku Real jest cieniem samego siebie z jesieni. Oczywiscie, ogromnie nas to cieszy. Jednak sa wciaz przed nami, bo nie stracili punktow z Sevilla, choc powinni! Najwazniejsze, ze teraz Barcelona jest zalezna sama od siebie. Pewnie jeszcze kluby z czolowki potraca po drodze punkty, ale trzeba sie starac, by tych punktow stracic jak najmniej, a juz na pewno mniej od reszty stawki.
3
Wiele karnych w tym sezonie bylo z kapelusza, ale wczoraj im sie nalezal.
0
Szkoda meczu z malaga tydzien temu.
1
Yeah. A mowilem przed meczem zeby nie poddawac od razu meczu bo villareal potrafi grac druzynowo ;) brawo! Zolta lodz nie zostala dzis zatopiona!
4
No coz tradycjo by sie stalo zadosc ;d
0
Wow. No to w bledach niewykprzystanych 1.1 ;p
1
Przez takie sytuacje real wygrywa w koncowkach
.. trzEba to strzelac!!
0
Nalezal sie!! Brawa!
1
No nalezal sie karny.. ale real nic nie gra, zupelnie.
0
Tak i carvajal z linii bramkowej wygluwkowal ... czyli standard - przeciwnok marnuje setki a real wygruwa na koncu;)
0
Ponoc niegrozne stluczenie.
0
Slaby ten pressing villarealu u nas, mam nadzieje, bedzie zdecydowany i szybki.
0
On dlugo.jest w czolowce tylko ze mu wteszcie nie odbija...
0
Znajac real to te niewykorzystane villarealu sie zemszcza pod koniec polowy...