Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wybacz, moj blad, mialo byc "do" rzeczy. Dzieki za poprawienie!
3
Dokladnie. Ale jesli Blada Twarz w tym momencie sezonu przybedzie na odsiecz i w takowej dyspozycji pozostanie do konca, to mu chyba wybaczymy caly ten sezon :dd
22
Lubie konferencje naszego Mistera. Szczere i zawsze gada od rzeczy.
Bayern? Wolalbym Bayern w finale. Jeden mecz. Jeden zwyciezca. 2 druzyny o najwiekszym posiadaniu pilki.
1
Iniesta juz coraz lepiej gra. Dzis gral fantastycznie jednak jedna jaskolka wiosny nie czyni. Niestety. Licze na to ze Andres w starej wersji zawita na nowo :)
0
Mowisz o przeklinaniu w grach i wyzywaniu a wystarczy czasem to forum przeczytac i zauwazysz taki sam brak szacunku do innych jak w grach. Niestety.
0
Czy czytasz caly moj komentarz czy tylko czesc? Glownym problemem jest brak roznow z rodzicami oraz samowolka dzieci, bo w końcu "moje dziecko to aniolek i by tego nie zrobilo".
Mnie wychowano dosc mocna reka za co bede dozGonnie wdzieczny moim rodzicom.
23
W szoku jeszcze jakis czas temu tez bym byl, ale w ostatnich latach takie wypadki zaczynaja byc na porzadku dziennym :/
Jest to smutne, szokujace, ale zarazem prawdziwe. Nieograniczony dostep do gier, internetu i telewizji sprawia, ze mlodzi ludzie, ktorzy dojrzewaja i powinni byc pod ciagla obserwacja rodzicow i z nimi rozmawiac, zaczynaja tracic rozeznanie czym jest rzeczywistosc a czym fikcja. Ja to tak widze.
1
No sory, ale opchnac takiego grajka za 50 mln ?:D Nawet do petrodolarowcow jest wybitnym osiagnieciem ;d
0
No to sytuacja wyglada tak:
- PSG musi od poczatku zaatakowac (mysle, ze wyjda na nas jak Valencia ostatnio) trzeba zatem mocno byc skoncentrowanym, aby nic nie strzelili w pierwszych 15 minutach (uwazam je za kluczowe)
- skoro PSG bedzie atakowac, to automatycznie bedzie nam latwiej dojsc do sytuacji bramkowych wiec cos na pewno strzelimy
- nie ma ich najlepszego obroncy, a zarazem goscia, ktory potrafi poderwac zespol w trudnym momencie
- bedzie... DAVID "Tunel" LUIZ, najlepszy zbytek Mou w karierze :D
0
On tyle dryblingow robi podczas meczu, a kazdy drybling to dodatkowy wysilek, ze dziwne, aby nie byl :D
0
No to sie rozszczelnila :D
2
Dla mnie MVP Mascherano.. To, co gosc dzis czyscil.. Gral za cala obrone :/
0
Ciezki a zarazem ciekawy mecz :) 3 pkt! Szesc meczy!!!
0
Czemu rakitic z sevilla gral z sentymentami?...
0
Bez porownania lepiej. Srodek jiz nasz. Oczywiscie wynika to tez z tego ze valencia z sil opadla.
0
Rakitica widze ntylko za xaviego.. bo busi i masche dzis swietnie graja.. chyba ze za adriano i masche na srodek a mathieu na lewa?
0
Dzisiaj obrpna gra komicznie... alves co sie kiwa to traci...
0
Strasznie dzis slabo adriano. Szkoda bo teraz jeszze do tego musi uwazac..
0
Pique i adriano slabiutko
0
Jesze 5 minut wytrzynac i valencia sie zmeczy.. pierwsze pol godziny jest kluczowe
1
Pisalem.pare minut przed meczem ze gra bedacy w formie busi ktory rozgrywa obecnie lepiej niz iniesta i rakitic i co? Busi piekna uliczka :) dodam ze po kontrze!!
0
brawo Enrique! Wreszcie trener, gdzie graja obecnie najlepsi w formie. Busquets rozgrywa w tym sezonie duzo lepiej niz Rakitic i Iniesta razem wzieci.. WIem, ze Iniesta kontuzja, ale mysle, ze nawet bez kontuzji zagraliby w takim ustawieniu. Brawa! Mysle, ze z Xavim, Busim i Masche srodek pola bedzie nasz :)
0
"Messi, Neymar i Suárez strzelili już 91" - masakra, biorac pod uwage fakt, ze Suarez dopiero do nas przyszedl i niegral przez pierwsze miechy..
6
Przemyslalem sobie po tym meczu prace Luisa Enrique na lawce Barcy i musze przyznac ze dzieki niemu wrocil pressing, wprowadzil kontry i to w co wciaz nie moge uwierzyc - przywrocil nam Pique oraz Busquetsa. Ich swietna gra mnie zaskakuje. U Enrique nie graja zawodnicy za zaslugi. Graja ci, ktorzy na to w obecnej chwili zasluguja. I brawa naleza sie temu panu rowniez za rotacje, dzieki ktorym druzyna nie jest zmeczona i nie ma tylu kontuzji.
Co prawda popelnia czasem bledy taktyczne czy dokonujee zlych zmian, ale wykonal juz kawal dobrej roboty.
Wynik z Parku Ksiazat jest wymarzony. Mysle, ze jestesmy juz w polfinale.
0
Piekny wynik, choc we wczorajszym meczu bylo tak jasno widac, ze nie mamy kreatywnego pomocnika w tej chwili, ze az serce boli :/ Jedynie Busi jest w wysmienitej formie i on nieraz potrafi lepiej rozegrac od dwójka Rakitic-Iniesta.. Jak tylko ban na transfery dobiegnie konca, trzeba bedzie sprowadzic dwoch dobrych ŚP w tym jednego playmaker'a.
Dobrze, ze geniuszy mamy z przodu.
1
Matuidi jest swietny.. widac jak bardzo nam brakuje pomocnika :(
0
Po pierwsze nie jestem pajacem, kolego, zeby pajacowac :)
Po drugie, jesli uwazasz, ze Pedro nie jest dobry w destrukcji, to meczy nie ogladales z ostatnich sezonow, gdzie wiecej gral i dawal duzo druzynie w obronie :)
1
Xavi za Inieste.. Chcialbym rowniez sprobowac z Pedro na PO. Wiem, ze to PSG, ale umie pracowac w obronie, a w ataku moze wiecej dac od Adriano.
0
Proponuje kupic soboe transmisje na jakiejs stronie, pare zlotych trzeba wydac, ale noc nie scina i swietna jakosc :)
2
No lepszy jest od Iniesty, wiecej daje druzynie, ale we wczorajszym meczu gral tak, jakby nie chcial skrzywdzic Sevilli... Zmiana barw klubowych oznacza, ze daje sie cale serce druzynie, w ktorej sie wystepuje. Sentymenty powinny odejsc na bok..