Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie bojan o tym mówię :d oby druga opcja się sprawdziła!
1
A co myślicie o Realu Beniteza? Bo szczerze to się trochę obawiam. Nie kieruje się jego pobytem w Napoli, bo to tak jakby porównywać kierowcę jadącego VW a który przesiada się do Ferrari :) obym się mylił :)
0
A ja myślałem że Ramos nadal piłkę goni..
0
Nie wiem jak Leo można w tym roku krytykować. Rozumiem MŚ ale nie CA.. ciągnął grę Argentyny a to nie jego wina ze ma tak świetnych kolegów w reprezentacji, że trafić w bramkę nie potrafią.
1
Z tym się zgodzę :p ale sam przegląd prasy szybciej poczytać i tyle :d eljarek jest maszyną! :d
1
Czemu?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Wy też z rana wchodzicie na RM.pl żeby poczytać poranny przegląd prasy?:d tu jakoś wolno się ukazuje :(
0
Nareszcie negocjujemy :) mniej niż 8 nie można przyjąć!
2
Tez wiele razy o nim myślałem. Mógłby się sprawdzić i dużo tańszy.
1
Mowie o tournee po Ameryce, nie o przygotowaniach przed rokiem :)
2
Hm, nawet dużo trenują. Wydaje mi się ze na poprzednim tournee Mniej treningów było a więcej komercji? Mogę się mylić, ale tak jakoś kojarzę :)
0
Nie rozumiem czemu się Zubizarreta nie zgodził go do Evertonu wypożyczyć. . .
2
Wypożyczenie jak najbardziej na miejscu. Bez opcji wykupu! Z niego będą ludzie :)
0
Meczu nie oglądałem, ale w skrótach widać ze drużyna jest zmobilizowana i zgrana. Panuje świetna atmosfera.
Chciałem zwrócić uwagę na Lucho. Przykład tego, że Barcelona potrzebuje specyficznego trenera. W Romię sobie nie radził a tu, u nas? Wielkie brawa dla Mistera! !
4
Ależ Atletico się zbroi.. ciekawy rok się zapowiada! Nie zdziwię się jak będą głównymi rywalami w walce o obronę tytułu! Chcę już początek ligi !:))
1
Wypożyczenie to najlepsza opcja i chyba każdy jest tego zdania! Dla mnie wchodzi w grę tylko liga hiszpańska. Jakaś drużyna ze środka tabeli, ale która może się liczyć w walce o LE. Moim wyborem jest Celta.
Jakie kluby Waszym zdaniem są najlepsze?
9
Takimi wypowiedziami tylko udowadniasz, że poziomem wcale ich nie przerastasz.
2
Liczy sie ostatni sezon :D Wielu dobrych graczy jest za slabych na Barce :D
3
W WHU byl jednym z najlepszych graczy na tle calej BPL, a to podnosi jego cene ;D
0
Skoro definitywny, to mam nadzieje, ze 12+ mln FUNTÓW za niego wezma.
1
Wiecej niz jeden mecz mu wyszedl. Zgadzam sie co do potencjalu. Jednak Sandro, gdy dostawal swoje szanse, to wchodzil z lawki na slabego, zmeczonego rywala. Moim zdaniem, powinni dostac w presezonie po kilka meczow, by zweryfikowac, ktory z nich lepiej sie nadaje do wzmocnienia skladu. Ja jestem za Munirem.
Podoba mi sie tez, ze Luis nie owija w bawelne, tylko jasno stawia sprawe.
0
Ja jestem za Munirem. Rok temu go przerosla presja, ale to mu wyjdzie na dobre, dostal kubel zimnej wody. Sandro bym wypozyczyl, najbardziej pasuje do niego BPL, bo maja tam swietnych napastnikow, wiec tylko by na tym skorzystal.
Munir ma za to duzo lepszy przeglad pola i jest swietnie wyszkolony technicznie.
0
No to przed rozpoczęciem nowego sezonu mamy do zdania podstawowa maturę z 3 przedmiotów :d
najlepszym sprawdzeniem przygotowania przed ciężkim początkiem sezonu są mecze z mocnymi rywalami !
0
Ja tam się ciesze ze nie przyjdzie teraz, gdyż wole jeszcze ten sezon pod nieobecność Xaviego zobaczyć jak Rafa będzie grał :) a do stycznia trener będzie wręcz zobligowany do częstego stawiania na wychowanka :)
0
Nie z dwóch prostych powodow:
1. Bardzo dobry stoper, który udowadnia nieraz, że nadaje się do gry w Barcelonie i sam zaznaczył ze chce pozostać w Barcelonie
2. Jest to Hiszpan a to się bardzo liczy z punktu widzenia Składów zgłaszanych do rozgrywek
0
No wypożyczenie tez jest pomysłem, Villareal byłby świetnym kierunkiem. Adama ma ogromny talent i jak już wspomniałeś, może większy niż Munir. Szczególnie teraz, gdy Barca B ma dość duże problemy..
2
Tez jestem za sprzedażą. Jak mówisz, dano mu szansę i czas na młodych. Choć dla mnie lepszym od nich jest Adama.
0
No do angielskiej bardzo mi on pasuje,ale.wolalbym zeby został i by enrique zrobił z niego obrońcę :) no ale niech obierze własną ścieżkę i niech wzmocni jakąś drużynę bo w niemal każdej za wyjątkiem realu, Barcy i być może Bayernu, będzie stanowił o sile napadu :)
Uwielbiałam go za czasów Pepa. Po części dzięki temu jest legenda Barcy :)