0

Jedno slowo:


Kasa.

2

W Polsce te populistyczna wygrywają :D

0

Milej pracy :d

1

No tak, najazd em w ogóle zniweczyl cały swój plan bo, chcąc nie chcąc, mówimy o polityce, a polityk powinien umieć trzymać nerwy na wodzy. Co do Abidala to nie będę tego komentował. . Wiem l, że był świetnym zawodnikiem u człowiekiem, ale w klubie powinni pracować ludzie mający doświadczenie na danym stanowisku.

0

Dokładnie. Nie potrafił zachować trzeźwego umysłu. Choć też miał wpływ tryplet jaki Barca zdobyła, bo jestem pewien że część ludzi uważała to również za sukces Barto

1

Najlepiej dla Barcy byłoby wzięcie części pomyslow od laporty i części od barto. Zgadzam się z laporta w kwestii La Masii i W kwestii samowystarczalnosci. Choć jeśli mam być szczery to logo na koszulce mi nie przeszkadza, byleby tylko nie było to logo firmy arabskiej.

0

Fajnie ironicznie napisany tekst. Widać, że autor nie przepada za naszym obecnym prezydentem :D ale należy się z tym zgodzić, że dyrektor nie powinien się wtrącać w szkolenie młodzieży i powinien się słuchać doradców, w tym przypadku Roury.

3

Hehe Zubi odszedł i kluby wiedzą, że wyprzedaże się skończyły :D

2

No jak mam być szczery to bardzo fajnie się Munir a ogląda, ale jakiejś blokady chyba się nabawił dlatego na te chwile prawdopodobnie lepszy Sandro. Ktoś z nich musi wejść do składu kosztem Pedro. Bardzo go lubię ale jego czas minął.

3

Dokładnie. 30 baniek za rezerwowego, który już niewiele wnosił to świetne pieniądze. Kiedyś dostał szanse i ja wykorzystał. Czas na nowego wychowanka: Sandra albo Munir. I co ze nie maja doświadczenia, Pedro tez go nie miał. A potem był częścią, wspomnianego już przez Ciebie, MVP

2

Grałeś zawodowo nawet jako junior? Np. Mecz o stawkę w lidze regionalnej? Jak nie, to nie zrozumiesz :)

1

Zgadzam się z angielska. Najlepszym rozwiązaniem stoke. Chociaż Monako tez może być niezłym pomysłem. Zobaczymy co sam zawodnik postanowi.

0

I pewnie byłby najlepszym naszym obrońca :d

2

Myślę, że to była ironia :)

0

Byłby remis wtedy :d

0

Bo on czeka by odbić się od dna ))

9

Ale najlepsze jest to ze co roku jest tak pompowane w mediach to, że awansujemy, że sam w ton wierzyć zaczynam a później wracamy do rzeczywistości :)

0

No oczywiście! Dla nich niemożliwe nie istnieje!

0

Spoko ludzie za rok Błękitni Stargard!!

0

Od razu Błękitne Stargard :d

0

Podobała mi się gra Lecha dopóki sędzia nie wyjął czerwieni z d...
Jak to jest ze w niemal 40mln kraju nie mamy od tyłu lat drużyny awansującej do LM... śmiech :/ choć jeszcze jest rewanż..

0

Dobrze grają. Sędzia pomógł faworytem wyrzucając obrocie za faul za który czerwieni się NIE DAJE

0

Niestety.. trafiłeś w sedno...

4

Brawo obrony ale to czerwona nie jest.. bez jaj .. sędziego poniosło. .

0

Oddanie inicjatywy? W mojej ocenie nikt nie ma inicjatywy a Lech przynajmniej nieźle kontry wyprowadza. Na tle drużyny która nie tak dawno wyeliminował Chelsea to naprawdę dobrze wyglądają :)

0

Na tle Szwajcarow Lech wygląda super :)

0

Bardzo. Mądrze gra lech. Szkoda straconej bramki, ale jeszcze dużo czasu wiec do boju!

5

Mam nadzieje ze lech dziś wygra. Marzę o polskiej drużynie w LM...

0

Stary jak twoim zdaniem posiadanie kasy od razu znaczy narkotyki i inne używki to powodzenia w życiu. I życzę byś nigdy nie miał dużo kasy żebyś narkoman em się nie stał :)

4

Że mną było to samo. Sandra bije go na głowę : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?