Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedno slowo:
Kasa.
2
W Polsce te populistyczna wygrywają :D
0
Milej pracy :d
1
No tak, najazd em w ogóle zniweczyl cały swój plan bo, chcąc nie chcąc, mówimy o polityce, a polityk powinien umieć trzymać nerwy na wodzy. Co do Abidala to nie będę tego komentował. . Wiem l, że był świetnym zawodnikiem u człowiekiem, ale w klubie powinni pracować ludzie mający doświadczenie na danym stanowisku.
0
Dokładnie. Nie potrafił zachować trzeźwego umysłu. Choć też miał wpływ tryplet jaki Barca zdobyła, bo jestem pewien że część ludzi uważała to również za sukces Barto
1
Najlepiej dla Barcy byłoby wzięcie części pomyslow od laporty i części od barto. Zgadzam się z laporta w kwestii La Masii i W kwestii samowystarczalnosci. Choć jeśli mam być szczery to logo na koszulce mi nie przeszkadza, byleby tylko nie było to logo firmy arabskiej.
0
Fajnie ironicznie napisany tekst. Widać, że autor nie przepada za naszym obecnym prezydentem :D ale należy się z tym zgodzić, że dyrektor nie powinien się wtrącać w szkolenie młodzieży i powinien się słuchać doradców, w tym przypadku Roury.
3
Hehe Zubi odszedł i kluby wiedzą, że wyprzedaże się skończyły :D
2
No jak mam być szczery to bardzo fajnie się Munir a ogląda, ale jakiejś blokady chyba się nabawił dlatego na te chwile prawdopodobnie lepszy Sandro. Ktoś z nich musi wejść do składu kosztem Pedro. Bardzo go lubię ale jego czas minął.
3
Dokładnie. 30 baniek za rezerwowego, który już niewiele wnosił to świetne pieniądze. Kiedyś dostał szanse i ja wykorzystał. Czas na nowego wychowanka: Sandra albo Munir. I co ze nie maja doświadczenia, Pedro tez go nie miał. A potem był częścią, wspomnianego już przez Ciebie, MVP
2
Grałeś zawodowo nawet jako junior? Np. Mecz o stawkę w lidze regionalnej? Jak nie, to nie zrozumiesz :)
1
Zgadzam się z angielska. Najlepszym rozwiązaniem stoke. Chociaż Monako tez może być niezłym pomysłem. Zobaczymy co sam zawodnik postanowi.
0
I pewnie byłby najlepszym naszym obrońca :d
2
Myślę, że to była ironia :)
0
Byłby remis wtedy :d
0
Bo on czeka by odbić się od dna ))
9
Ale najlepsze jest to ze co roku jest tak pompowane w mediach to, że awansujemy, że sam w ton wierzyć zaczynam a później wracamy do rzeczywistości :)
0
No oczywiście! Dla nich niemożliwe nie istnieje!
0
Spoko ludzie za rok Błękitni Stargard!!
0
Od razu Błękitne Stargard :d
0
Podobała mi się gra Lecha dopóki sędzia nie wyjął czerwieni z d...
Jak to jest ze w niemal 40mln kraju nie mamy od tyłu lat drużyny awansującej do LM... śmiech :/ choć jeszcze jest rewanż..
0
Dobrze grają. Sędzia pomógł faworytem wyrzucając obrocie za faul za który czerwieni się NIE DAJE
0
Niestety.. trafiłeś w sedno...
4
Brawo obrony ale to czerwona nie jest.. bez jaj .. sędziego poniosło. .
0
Oddanie inicjatywy? W mojej ocenie nikt nie ma inicjatywy a Lech przynajmniej nieźle kontry wyprowadza. Na tle drużyny która nie tak dawno wyeliminował Chelsea to naprawdę dobrze wyglądają :)
0
Na tle Szwajcarow Lech wygląda super :)
0
Bardzo. Mądrze gra lech. Szkoda straconej bramki, ale jeszcze dużo czasu wiec do boju!
5
Mam nadzieje ze lech dziś wygra. Marzę o polskiej drużynie w LM...
0
Stary jak twoim zdaniem posiadanie kasy od razu znaczy narkotyki i inne używki to powodzenia w życiu. I życzę byś nigdy nie miał dużo kasy żebyś narkoman em się nie stał :)
4
Że mną było to samo. Sandra bije go na głowę : )