Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak tam dzis bedzie sobie radzil .. CIESNY ;d
0
Dzięki.. nie wiem jak można być tak steonniczym jak większość na tej stronie.. ludzie nie umieją być obiektywni, niestety.
0
Ludzie i co ze karny.. byli lepsi i tyle. Szczerze? Chciałbym żeby Leo tak pewnie jedenastki wykonywał.. mecz z PSG zweryfikuje formę Blancos.
Niech sobie CR nabija staty. Ma taki charakter i to go czyni drugim najlepszym piłkarzem świata. Nie lubię jego cieszynek w dodatku po karnych ale co zrobić..
0
No odszedl z Juve spokoj w postaci Pirlo i walecznosc w postaci Vidala. Zastanawia mnie jednak dzisiejszy mecz, bo LM rzadzi sie swoimi prawami :D
0
Jak oceniacie dzisiejsza perełki LM - MC z Juventus em? CITIzens zaczęli sezon od wysokiego c. I grają u siebie. Może wreszcie trener jakoś poukładał ta drużynę?
3
Przestał jeść pizze i to nie żart. Za dużo przed MŚ spożywał legendarnej potrawy włoskiej kuchni i taki był efekt :p
0
Swoim przykładem tylko mi smaczek zrobiłeś :d ale bym chciał zobaczyć taki mecz!
Co do komentarza to zgadzam się z Kluivertem bo jak CR zdobył ostatnio złota piłkę to pamiętamy jak Leo zaczął grać. Obydwaj są nieosiągalni dla innych piłkarzy :) zobaczyć ich w jednej drużynie w jakimś meczu ALE STARS to byłaby Magia!!
1
Pewnie! Romie walnie 5 bramek, bate 10, a bayerowi 15!
0
Hehe jakbyś napisał ten komentarz miesiąc temu to bym złapał się za głowę (Roberto jako pewny punkt obrony) :D
3
Oczywiście ze to efekt braku przygotowań sezonowych, oczywiście nie tylko, ale w głównej mierze właśnie ten aspekt wpływa na zawodników. Do tego pech. Trzeba przetrwać ten okres i wszystko wróci do normy. Póki co ładnie sezon się zaczął, ba, nawet pięknie - tyle kontuzji, poważni rywale a Barca ma komplet punktów :)
1
http://futbolplus.pl/zagranica/item/3292-cristiano-ronaldo-zagra-w-kontynuacji-filmu-50-twarzy-greya
Ahahahahahahahaha
1
Oby to była prawda ale nie za cenę 80mln.. wiem ze to nie nasze pieniądze, ale nie lepiej wówczas kupić Coutinho? Plus świetnego obrońcę? No cóż.. na pewno się część kasy wróci i to dość szybko, bo jest to bardzo medialny zawodnik. Chodzi mi o to, żeby nie rozpędzac jeszcze bardziej tego, szalonego juz, cennika transferowego :)
2
Liczę ze Lahoza tez nie będzie i nikt nie będzie musiał :p
2
Pamiętam jak parę lat temu na stronce po meczu pojawiały się zwykle na drugi dzień bardzo obszerne skróty (ok 17-minutowe) do sciagniecia i takie pytanie do redakcji czy jest to możliwe, aby takie coś wróciło?
0
Dzięki. No balans ma, magię tez. Oby się rozwijał jak należy!
0
Dzięki. To chciałem usłyszeć, szczególnie na rozwoju Alcantary mi zależy bo uwielbiam tego chłopaka :) ma magię tylko jak mówisz musi szans więcej dostawać. Grał na skrzydle?
1
Niestety nie mogłem oglądać ale bylem z Wami, panowie bo jesteście najlepsza relacja live jaka można mieć!:d raz kolejny Lahoz głównym aktorem ? Niech mi ktoś powie jak zagrał Rafinha i Roberto?
Arcytrudny początek sezonu wygląda znakomicie!
0
Bo Arsenal w tym okienku był wszystkimi zainteresowany :p a teraz chyba już 5 zainteresowanie Barcy odkąd okienko się zamknęlo
0
No ale w końcu Mustafi może występować na boku obrony :p lubimy takich zawodników! Po co sprowadzać dobrego nominalne go bocznego obrońcę xd
0
Momentami jak czytam o tycharakterze zainteresowaniach ze strony Barcy to zastanawiam się czy nie pomyliłem strony o Blaugranie ze strona o Kanonierach...
5
Nikt nie osiągnie ani poziomu Leo ani CR. Obydwaj mają wielki talent, a Messi to już w ogóle :) gadanie ( sam tak dawno temu myslalem )ze Ronaldo to sam trening jest głupota. Gdyby tak było to wielkich zawodników byłoby mnóstwo a prawda jest taka ze jest Leo, krok lub dwa za nim CR i potem przepaść. Nie lubię Ronaldo za jego charakter, ale nie będę mu przez to.ujmować umiejętności :)
0
Gall ma rację. Lucho jest szczery na konferencjach a Pep.. nieraz nie musiałem wchodzić w news bo wiedziałem co odpowiadał :p
0
No to co Leo: walisz szybko hat trick w 1 połowie i w drugiej zmiana i lecisz do synka!
0
Genialnie grają w tym sezonie i żałuję bardzo ze w LM ich nie ma...
0
Podzielam zdanie! Twój komentarz był jak wisienka na torcie! :D
2
American history X
Jeden z najlepszych jakie w życiu widziałem :)
0
On i alves zawsze są szczerzy. Barca i real się nienawidzą ale nie istniały by bez siebie ;) nie popieram wszystkich czynów Gerarda, ale trzeba przyznać że szczery jest zawsze i to trzeba szanować.
2
Dziś miałem poprawkę ze statystyki wiec blagam.. bez takich terminów jak "założenia hipotetyczne"..:D
1
Ufam Waszym opiniom. Nie oglądam BPL wiec nie wiem. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, ale może taki transfer mógłby przynieść wiele korzyści. Również tych marketingowych - Algierczyk w LL. Jesli się pogodzić z rolą rezerwowego to super :) przydałby nam się zamiennik będący jednocześnie jokerem :)
2
Emocje warte ryzykowania życia?
Taśmy? Jeden blad kierowcy i praktycznie nie ma co zbierac, bo nie ma czasu na reakcje. Dwie kobiety w ciazy.. Masakra :/