1

Chciałbym zobaczyć skład z tak ustawiona obrona: alves pique verma i Adriano. Do tego Rafinhi chciałbym w środku ujrzeć u boku rakitica a na skrzydle zobaczyć Munira :)

0

Ale nikt nie pisze ze nie był tragiczny, bo był, jak cały blok defensywny!

1

A alves i Bartra nie są? Poza tym Mathieu został okradziony ze świetnej asysty :)

0

Sory, to nie miało być do ciebie tylko do artykułu komentarz .

0

Śmieszne te oceny. Zacznę od Mathieu 2 pytaniami: w czym Jego występ był gorszy od występu Alvesa? Czym się redakcja kieruje przy jego ocenie? Następnie Rakitic ktory ma notę jedynie stopień wyższa od Alvesa.. a w pierwszej połowie operował środkiem pola, wykonywał czarna robotę i harował jak wół na rzecz drużyny, w drugiej połowie przygasł ale to za sprawą wejścia Roberto w miejsce Iniesty - praktycznie sam byl w środku pola.. Ocena wyżej mu się należy. 
O ocenach rezerwowych, za wyjątkiem Pedro, nawet nie wspomnę :) to ze wychowankowie, to nie znaczy żeby ich obiektywnie nie oceniać ...

0

Śmieszne te oceny. Zacznę od Mathieu 2 pytaniami: w czym Jego występ był gorszy od występu Alvesa? Czym się redakcja kieruje przy jego ocenie? Następnie Rakitic ma nota jedynie stopień wyższa od Alvesa.. a w pierwszej połowie oferował środkiem pola, wykonywał żadna robotę i harował jak wół na rzecz drużyny, w drugiej połowie przygasł ale to za sprawą wejścia Roberto w miejsce Iniesty - praktycznie sam byl w środku pola.. Ocena wyżej mu się należy.
O ocenach rezerwowych, za wyjątkiem Pedro, nawet nie wspomnę :) to ze wychowankowie, to nie znaczy żeby ich obiektywnie nie oceniać :)

2

Bo kluby mogą sobie w Hiszpanii nie życzyć by promować i ogrywać zawodnika rywala z krajowego podwórka. Tez bym chciał by w LL zostali gracze wypożyczani ale nie każdy klub się na to godzi, niestety...

0

Pedrooooooooo Pedritooo PR7 nasz góru! Teraz jego wartość rynkowa wzrośnie do niewyobrazalnych rozmiarów! To on! Wybraniec! ! !

0

Jak to trafi Leo to chyba walne na ziemię

0

Uwielbiam oglądać Thrillery :)

0

Barca nie umie bronić wyniku i taka jest prawda :) nigdy nie umielismy. .

1

Genialny mecz! Cieszcie się ze na początku sezonu wyszły te błędy przed rozpoczęciem Ligii i Ligii mistrzów bo będzie jeszcze dużo do poprawy. Część z was chyba zapomniała ze gramy ze świetnym zespołem :) szkoda zmian, bo kiepski wybór Lucho.

0

Szkoda ze nie wszedł sandro lub Munir na skrzydło a Rafa do środka

1

Super gramy szczególnie mnie Rakitic zachwyca.. to będzie nasz motor napędowy w tym sezonie. O Leo nie wspominam :) no i obrona oczywiście na plus. Bardzo mnie cieszy Pressing z naszej strony ! Brawo Lucho!!

0

Suarez, panie Sedzio, był przed piłka podczas podania kolegi z drużyny :) ale to szczegół :) juz przywyklem do takich sędziów, lecz sądziłem ze na finał dadzą doskonałych arbitrów :)

0

No to Messi ma już najwięcej bramek w superpucharze?

0

Hahaha Leo hahaha prze typ!!

0

Dwa pierwsze wolna w meczu i dwie bramy haha :d

1

Niektorzy nawet z tym mają problem... (Higuain, Palacio) ;d

2

Albo strzelał tyłem do bramki bo to w ekstraklapie na porządku dziennym :p

6

Komentarz usunięty

8

Właśnie w takiej chwili trzeba postawić na młodego wychowanka! Oby Lucho dał szanse jednemu z dwójki Sandro lub Munir. Nie ma większej motywacji ani zastrzyku pewności siebie dla zawodnika niż zaufanie trenera w arcywaznym pojedynku :)

0

Dokładnie tak samo myślę. Czas na munira lub sandro.

0

Zdrowa rywalizacja :) swoją drogą Bravo jeszcze jakiś czas temu się wypowiedział, że nie boi się w ogóle MATSa i dlatego nie wróci wcześniej z wakacji, a tu proszę :) jednak dodatkowe treningi musi odbyć, czyżby się zaczął lekko obawiać swojego "rywala"? :d

1

Obyś mówił kiedyś również o Barcelonie, jako o drugim domu :)

0

Trzeba znać poza MSN jeszcze... Douglasa :d

0

Lech sobie poradzi a bynajmniej powinien? Nie ma to jak sobie samemu zaprzeczyc w jednym zdaniu.. słowo bynajmniej nie znaczy przynajmniej.

1

Kreatywny jest i ma technikę, ale moim zdaniem to jeździec bez głowy. . Taki Pedro drugi.. dla mnie niezbyt trafiony by to był transfer..

0

Wolałbym abyśmy zaufali młodym, a nie ściągali dawnego zawodnika Barcy.

Co do okładek to Abdennour wyszedł jak tofik :d

0

Wytłumacz mi, dlaczego nie ma sensu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?