Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chciałbym zobaczyć skład z tak ustawiona obrona: alves pique verma i Adriano. Do tego Rafinhi chciałbym w środku ujrzeć u boku rakitica a na skrzydle zobaczyć Munira :)
0
Ale nikt nie pisze ze nie był tragiczny, bo był, jak cały blok defensywny!
1
A alves i Bartra nie są? Poza tym Mathieu został okradziony ze świetnej asysty :)
0
Sory, to nie miało być do ciebie tylko do artykułu komentarz .
0
Śmieszne te oceny. Zacznę od Mathieu 2 pytaniami: w czym Jego występ był gorszy od występu Alvesa? Czym się redakcja kieruje przy jego ocenie? Następnie Rakitic ktory ma notę jedynie stopień wyższa od Alvesa.. a w pierwszej połowie operował środkiem pola, wykonywał czarna robotę i harował jak wół na rzecz drużyny, w drugiej połowie przygasł ale to za sprawą wejścia Roberto w miejsce Iniesty - praktycznie sam byl w środku pola.. Ocena wyżej mu się należy.
O ocenach rezerwowych, za wyjątkiem Pedro, nawet nie wspomnę :) to ze wychowankowie, to nie znaczy żeby ich obiektywnie nie oceniać ...
0
Śmieszne te oceny. Zacznę od Mathieu 2 pytaniami: w czym Jego występ był gorszy od występu Alvesa? Czym się redakcja kieruje przy jego ocenie? Następnie Rakitic ma nota jedynie stopień wyższa od Alvesa.. a w pierwszej połowie oferował środkiem pola, wykonywał żadna robotę i harował jak wół na rzecz drużyny, w drugiej połowie przygasł ale to za sprawą wejścia Roberto w miejsce Iniesty - praktycznie sam byl w środku pola.. Ocena wyżej mu się należy.
O ocenach rezerwowych, za wyjątkiem Pedro, nawet nie wspomnę :) to ze wychowankowie, to nie znaczy żeby ich obiektywnie nie oceniać :)
2
Bo kluby mogą sobie w Hiszpanii nie życzyć by promować i ogrywać zawodnika rywala z krajowego podwórka. Tez bym chciał by w LL zostali gracze wypożyczani ale nie każdy klub się na to godzi, niestety...
0
Pedrooooooooo Pedritooo PR7 nasz góru! Teraz jego wartość rynkowa wzrośnie do niewyobrazalnych rozmiarów! To on! Wybraniec! ! !
0
Jak to trafi Leo to chyba walne na ziemię
0
Uwielbiam oglądać Thrillery :)
0
Barca nie umie bronić wyniku i taka jest prawda :) nigdy nie umielismy. .
1
Genialny mecz! Cieszcie się ze na początku sezonu wyszły te błędy przed rozpoczęciem Ligii i Ligii mistrzów bo będzie jeszcze dużo do poprawy. Część z was chyba zapomniała ze gramy ze świetnym zespołem :) szkoda zmian, bo kiepski wybór Lucho.
0
Szkoda ze nie wszedł sandro lub Munir na skrzydło a Rafa do środka
1
Super gramy szczególnie mnie Rakitic zachwyca.. to będzie nasz motor napędowy w tym sezonie. O Leo nie wspominam :) no i obrona oczywiście na plus. Bardzo mnie cieszy Pressing z naszej strony ! Brawo Lucho!!
0
Suarez, panie Sedzio, był przed piłka podczas podania kolegi z drużyny :) ale to szczegół :) juz przywyklem do takich sędziów, lecz sądziłem ze na finał dadzą doskonałych arbitrów :)
0
No to Messi ma już najwięcej bramek w superpucharze?
0
Hahaha Leo hahaha prze typ!!
0
Dwa pierwsze wolna w meczu i dwie bramy haha :d
1
Niektorzy nawet z tym mają problem... (Higuain, Palacio) ;d
2
Albo strzelał tyłem do bramki bo to w ekstraklapie na porządku dziennym :p
6
Komentarz usunięty
8
Właśnie w takiej chwili trzeba postawić na młodego wychowanka! Oby Lucho dał szanse jednemu z dwójki Sandro lub Munir. Nie ma większej motywacji ani zastrzyku pewności siebie dla zawodnika niż zaufanie trenera w arcywaznym pojedynku :)
0
Dokładnie tak samo myślę. Czas na munira lub sandro.
0
Zdrowa rywalizacja :) swoją drogą Bravo jeszcze jakiś czas temu się wypowiedział, że nie boi się w ogóle MATSa i dlatego nie wróci wcześniej z wakacji, a tu proszę :) jednak dodatkowe treningi musi odbyć, czyżby się zaczął lekko obawiać swojego "rywala"? :d
1
Obyś mówił kiedyś również o Barcelonie, jako o drugim domu :)
0
Trzeba znać poza MSN jeszcze... Douglasa :d
0
Lech sobie poradzi a bynajmniej powinien? Nie ma to jak sobie samemu zaprzeczyc w jednym zdaniu.. słowo bynajmniej nie znaczy przynajmniej.
1
Kreatywny jest i ma technikę, ale moim zdaniem to jeździec bez głowy. . Taki Pedro drugi.. dla mnie niezbyt trafiony by to był transfer..
0
Wolałbym abyśmy zaufali młodym, a nie ściągali dawnego zawodnika Barcy.
Co do okładek to Abdennour wyszedł jak tofik :d
0
Wytłumacz mi, dlaczego nie ma sensu?