Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiem, mi tez. Ale Juz to nie jest takie latwe. Przez nasz styl, to raz, a dwa przez to, ze przeciwnicy juz wiedza jak z nami grac. Graja zbyt blisko siebie i zbyt gleboko, by zagrac jakas prostopadla pilke :/ Teraz pomocnicy musza umiec utrzymac sie przy pilce i wyjsc spod pressingu, czego zabraklo w meczu z AB. Za atak jest odpowiedzialne nasze trio ofensywne ;)
0
Bo moze oceniasz Rakiete, a raczej jego zadania, przez pryzmat Xaviego? Rakitic wykonuja na boisku czarna robote, ktorej sie nie widzi golym okiem.. Zamyka swietnie przestrzenie, haruje za dwoch, swietnie czyta gre. Do tego w meczu z Sevilla zagral swietnie w ofensywie. Widac zgranie z Messim a to zaowocuje w tym sezonie :) Tez czekam na Turana, jestem ciekaw tego transferu, ale nie ukrywam, ze bardzo mi do gustu przypadl. Duzo bardziej niz przereklamowany Koke ;)
0
Pomoc Cie nie przekonuje? A mnie bardzo :) Busi w nieziemskiej formie, to samo Rakieta. Najwiekszy brak Neya i Alby na lewej stronie :/
1
I oby tak bylo :) Zmeczenie materialu bylo, dlatego od nas odszedl Guardiola i dlatego z Borussii Klopp, musza byc zmiany. W ostatnim sezonie Borussia jakby bez tlenu, dzis z butla tlenowa na plecach :D
1
Ogladacie Borussie? Calkiem inna druzyna niz przed rokiem, niesamowicie graja a do tego tak mlody sklad :) Szkoda, ze w LM ich zabraknie :( Ciekawiej by bylo :)
0
Pewnie zagramy jak z PSG w ubieglym sezonie :) Szkoda, ze Neya nie ma :/
6
Wierzyć trzeba. Barca wielokrotnie udowadniała, że potrafi "podnieść się z kolan". Bedzie to arcytrudne, ale nie takie rzeczy w futbolu się oglądało :)
1
Nasza obrona w ostatnich dwóch meczach wygląda, mniejwięcej, tak:
http://www.run-passion.pl/wp-content/uploads/2013/05/ser.jpg
0
Oj Dani, Dani .. Dzis (wczoraj) daliscie z siebie 100%? Z calym szacunkiem, ale nieraz widzialem mecze, w ktorych dawaliscie z siebie 100% i ostatni na pewno do nich nie nalezy :)
Mam taki pomysl, zaczac przygotowywac dla Alvesa nowy kontrakt, bo jak gra o kontrakt to jakos inny zawodnik jest na boisku :)
6
Smieszne sa te gazety, wszystkie cztery :) Gdy Real lub Barca przegraja, to "rywale dziennikarskie" maja na czym żerować, ale jak juz wygraja, to nagle kontrakty zawodnikow, czy inne blachostki są najwazniejsze :)
0
Najlepsze jest dla mnie to, ze wczoraj Baskowie kompletnie nic w ofensywie nie grali! Po RAŻĄCYCH bledach przegralismy ten mecz. Nie mowie, ze niezasluzenie, bo druzyna tego kalibru NIE MA PRAWA popelniac w jednym meczu tylu bledow w obronie.. Rezultat zasluzony, niestety :/
0
Bardzo dobrze, moze zrozumie, ze musi jeszcze wiele pracowac. Talent ma i to niebywały, ale talent bez doświadczenia nic nie daje :) Bravo, póki co, bije Marca na glowe :) Oby wczorajszy Portero wyniosl wiele z tej trudnej dla nas 90-minutowej lekcji!
0
Tournee wychodzi bokiem :)
0
Trzy bramki po trzech naszych błędach.. i to tragicznych, zupełnie niepotrzebnych..
0
Roberto to miszcz!
0
Gdyby sprzedać wszystkich o których pisaliście podczas meczu to na rewanż nie byłoby skompletowanej 11stki.
1
Gazety by zbankrytowaly przez ta jego ilość goli :d
2
Nie pomyśleliście nigdy o złożeniu CV do biura Barcy na trenera?
1
Masakra nie? Wiesz, tez trzeba umieć zmieniać poglądy, ale to chyba dar zmieniać je tak szybko :d
1
Niemożliwe jest to jak wy narzekacie.. jakbyście zapomina li ze gramy z przeciwnikiem :) i tak bywa że zatem ten przeciwnik świetnie się przygotuje do gry.. ludzie ogarnijcie się..
0
No wybić na bok to oczywiste.. no ale może czekać we własnej piątce i nie ma szans na lob...
1
Mnie tylko zastanawia po co wychodził a nie za czekał na piłkę w polu karnym ?
0
Januzaj całkiem fajnie ale trochę szczęście pomoglo
0
Może Masche ustrzeli wreszcie swojego pierwszaka w koszulce Barcy!!
1
Ja pisać z telefon i nie zawsze mieć szansa napisać poprawność! :D
0
A jak do tego zaliczy dwie asysty?
0
A co jak Roberto ustrzec hat trick ?
0
Wystarczyloby, aby zamiast S. Roberto byl Iniesta lub Rakitic i od razu by to nie bylo ryzykowne ;D
0
Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie powtorki z drugiej polowy meczu z Sevilla.. Chodzi mi o srodek pola: zszedl Iniesta i Rakitic nie mial z kim grac. W dzisiejszym meczu mam nadzieje, ze Rafinha nie znajdzie sie w podobnej sytuacji jak Rakitic, ze nie bedzie mial z kim grac... Do Roberto stracilem juz cierpliwosc.
0
Jak myślicie, jaką kwota odkupu? Myślę że około 20 mln. Jesli wypali, tak porządnie, to na ligę angielska i obecne ceny na rynku transferowym, to nie będzie duża kwota :) byłem przeciwny temu transferów, ale co innego na takich warunkach :)