Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalem Neyowi troche wyzsza note ze wzgledu na fakt, ze wyniku nie wypaczyla jego nieskutecznosc. Lepiej, aby w takim meczu siedziala skutecznosc niz w chocby najblizszym z Bayernem.
Za niska ta ocena - do sytuacji dochodzil, sciagal na siebie obroncow, wywalczyl karnego, zdobyl bramke i, powtarzam, na wynik nie miala wplywu nieskutecznosc :)
0
Mnie cieszy przed tym meczem fakt, ze wreszcie tracimy malo bramek ze SFG.
Ktos juz kiedys wspomnial, ze jak Mathieu gra od poczatku to popelnia malo bledow i jestem tego samego zdania. Potrzebny bedzie wzrost w polu karnym wiec para Pique-Mathieu powinien wyjsc od 1 minuty. Do tego Rakitic i Iniesta do srodka. Busi jest w formie a to swietny prognostyk! Ciekaw jestem, kto zdominuje srodek :) Mysle, ze Leo bedzie sie cofal bardziej niz zwykle, by rozgrywac i rozrzucac na skrzydla pily.
P.S.
CHCE JUZ SRODEEEEE!!! :D
0
Tez wlasnie sadze, ze chodzilo o Leo. Nie.zmienia to faktu, ze Hen ma racje co do reszty :)
0
O ile sie w pelni z toba zgadzam, tak co do frajdy to sie zastanawiam, ze chyba moze dawac wieksza dodatkowe pare milionow co sezon na koncie :p
1
A chcesz wyniki? Chcesz, by pilkarze pokroju Suareza witali nasz klub? :)
0
Kibica? TO ma tyle wspolnego z kibicowaniem, co słoń afrykanski z arktyka :/ Jak juz wiekszosc napisala, sam sobie jest winny. Policjant i tak sie z tego juz nie otrzasie, bo zabil czlowieka i bedzie z tym zyl do konca zycia.
0
Wiem wlasnie. Denerwuje mnie tylko brak oviektywizmu w wypowiedziach wiekszosci kibicow. Ja doceniam ronaldo, bo pilkarzem jest fantastycznym, ale zawsze bedzie krok za Leo.
0
Off top, ale musze: na stronie realu Jest artykul dotyczacy goli strzelonych w la liga przez najlepszych strzelcow. Kazdy gada, ze ronaldo w mniejszej ilosci meczow gral tylko ze przyszedl w najlepszym dla siebie okresie do realu, zas messi poczatki w pierwszej druzynie mial takie, ze wchodzil na ostatnie 5-10 minut. Kazdy o tym zapomina.
Ciekawe ile bramek mialby ronaldo w manU, gdyby zostal.
3
Ney oddal Messiemu, Messi oddal Neyowi, Suarez sie cieszyl :D Paka marzen, rodzinna atmosfera! Teraz na Bayern na maksa skoncentrowani! Cieszy forma obrony, o ataku nie wspominam :) Pomoc calkiem calkiem :) Na szczescie, Bayern nie muruje bramki!! Vamos :)
1
Wyobrazacie sobie Balea i CR'a jakby jeden drugiemu "zabral" brame? :P
1
Pomyslcie sobie, jakby jeszcze wszystko Neymara weszlo :D
0
Szkoda, ze nie trafia, bo sie frustruje niepotrzebnie. ALe lepiej w dzisiejszym meczu, gdzie wynik jest jasny niz zeby takie setki marnowal w LM. Licze, ze sie odblokuje :)
0
Hehe, dopiero zaczalem ogladac mecz, ale caly czas czytalem Wasze komentarze i musze powiedziec, ze komentarze niektorych maja charakter zmienny jak barwy w kalejdoskopie :)
0
Ciekawe czemu Lucho nie uczestniczy w tworzeniu projektu na kolejny sezon? Chcialbym, aby zostal.
Co do transferow to Kevin de Bruyne moglby byc dobrym pomyslem :)
0
Obawiam sie, ze ludzie juz nie wiedza czym jest ironia..
2
"Na samej górze zaskakująca informacja: Real i Atlético znajdują się o krok od zakazu kupowania piłkarzy”
0
Off top: jak myslicie kim zastapia Robbena i Lewego w Bayernie?
0
To pewnie jakis przekret... :d
0
Duzo w puli :D podzielimy sie!
0
Jeszcze w Totka numery, proszę! :D
5
I dla Enrique za rotacje.. naprawde odwalil kawal dobrej roboty.
0
No wiele zalezy od Celty. Oni potrafia grac pilka i nie boja sie "duzych marek". Jesli nie przegraja meczu juz w szatni, to sprawia znaczne problemy Blancos :)
32
Oby real zremisowal chocby jeden mecz z tych 3 trudnych, bo jedynym spotkaniem, ktorego sie obawiam jest mecz z AM i dobrze byloby miec jeden margines bledu w zanadrzu :)
0
Haha, wiedzialem, ze tylko po losowaniu zacznie sie gadka o ustawianiu losowania :)
Polacy sa chyba mistrzami w szukaniu intryg. Wszedzie ktos pociaga za sznurki! :D
0
Chcialem Real, no ale z Bayernem tez moze byc ciekawie! :D Juz sie nie moge meczu doczekac !!
0
Najwazniejsze ze w polfinalach sa trzy zespoly, ktore graja w pilke. Jedynie Juventus bedzie sie bronil :/ Kogo los da, tego trzeba wyeliminowac i zagrac w Berlinie :)
0
No ale kartka sie nalezala. To ze mamy w sercu Barce nie znaczy, ze mamy prawo nie byc obiektywnymi wzgledem naszych rywali. Druga zolta zasluzona - w konsekwencji czerwien. Inna sprawa, ze ten faul byl niepotrzebny a Ramos dodal od siebie. No ale Fifa nie karze symulantow, wiec to sie stalo juz czescia futbolu :/
2
Co cie bolalo? :D Wygrana Realu? Przed meczem tez chcialem AM w 1/2, ale jak zobaczylem ten antyfutbol to uswiadomilem sobie, ze z mila checia obejrze mecz RM - FCB w polfinalach.
1
Tez chce nowy mecz zobaczyc. Do tego Barca miala juz naprawde mocnych rywali w tej edycji. Czas, by Bayern sie zrewanzowal Realowi. Zobaczymy wowczas w jakiej formie naprawde sa Krolewscy.
1
Komentarz usunięty