0

Dalem Neyowi troche wyzsza note ze wzgledu na fakt, ze wyniku nie wypaczyla jego nieskutecznosc. Lepiej, aby w takim meczu siedziala skutecznosc niz w chocby najblizszym z Bayernem.
Za niska ta ocena - do sytuacji dochodzil, sciagal na siebie obroncow, wywalczyl karnego, zdobyl bramke i, powtarzam, na wynik nie miala wplywu nieskutecznosc :)

0

Mnie cieszy przed tym meczem fakt, ze wreszcie tracimy malo bramek ze SFG.
Ktos juz kiedys wspomnial, ze jak Mathieu gra od poczatku to popelnia malo bledow i jestem tego samego zdania. Potrzebny bedzie wzrost w polu karnym wiec para Pique-Mathieu powinien wyjsc od 1 minuty. Do tego Rakitic i Iniesta do srodka. Busi jest w formie a to swietny prognostyk! Ciekaw jestem, kto zdominuje srodek :) Mysle, ze Leo bedzie sie cofal bardziej niz zwykle, by rozgrywac i rozrzucac na skrzydla pily.

P.S.
CHCE JUZ SRODEEEEE!!! :D

0

Tez wlasnie sadze, ze chodzilo o Leo. Nie.zmienia to faktu, ze Hen ma racje co do reszty :)

0

O ile sie w pelni z toba zgadzam, tak co do frajdy to sie zastanawiam, ze chyba moze dawac wieksza dodatkowe pare milionow co sezon na koncie :p

1

A chcesz wyniki? Chcesz, by pilkarze pokroju Suareza witali nasz klub? :)

0

Kibica? TO ma tyle wspolnego z kibicowaniem, co słoń afrykanski z arktyka :/ Jak juz wiekszosc napisala, sam sobie jest winny. Policjant i tak sie z tego juz nie otrzasie, bo zabil czlowieka i bedzie z tym zyl do konca zycia.

0

Wiem wlasnie. Denerwuje mnie tylko brak oviektywizmu w wypowiedziach wiekszosci kibicow. Ja doceniam ronaldo, bo pilkarzem jest fantastycznym, ale zawsze bedzie krok za Leo.

0

Off top, ale musze: na stronie realu Jest artykul dotyczacy goli strzelonych w la liga przez najlepszych strzelcow. Kazdy gada, ze ronaldo w mniejszej ilosci meczow gral tylko ze przyszedl w najlepszym dla siebie okresie do realu, zas messi poczatki w pierwszej druzynie mial takie, ze wchodzil na ostatnie 5-10 minut. Kazdy o tym zapomina.
Ciekawe ile bramek mialby ronaldo w manU, gdyby zostal.

3

Ney oddal Messiemu, Messi oddal Neyowi, Suarez sie cieszyl :D Paka marzen, rodzinna atmosfera! Teraz na Bayern na maksa skoncentrowani! Cieszy forma obrony, o ataku nie wspominam :) Pomoc calkiem calkiem :) Na szczescie, Bayern nie muruje bramki!! Vamos :)

1

Wyobrazacie sobie Balea i CR'a jakby jeden drugiemu "zabral" brame? :P

1

Pomyslcie sobie, jakby jeszcze wszystko Neymara weszlo :D

0

Szkoda, ze nie trafia, bo sie frustruje niepotrzebnie. ALe lepiej w dzisiejszym meczu, gdzie wynik jest jasny niz zeby takie setki marnowal w LM. Licze, ze sie odblokuje :)

0

Hehe, dopiero zaczalem ogladac mecz, ale caly czas czytalem Wasze komentarze i musze powiedziec, ze komentarze niektorych maja charakter zmienny jak barwy w kalejdoskopie :)

0

Ciekawe czemu Lucho nie uczestniczy w tworzeniu projektu na kolejny sezon? Chcialbym, aby zostal.
Co do transferow to Kevin de Bruyne moglby byc dobrym pomyslem :)

0

Obawiam sie, ze ludzie juz nie wiedza czym jest ironia..

2

"Na samej górze zaskakująca informacja: Real i Atlético znajdują się o krok od zakazu kupowania piłkarzy”

0

Off top: jak myslicie kim zastapia Robbena i Lewego w Bayernie?

0

To pewnie jakis przekret... :d

0

Duzo w puli :D podzielimy sie!

0

Jeszcze w Totka numery, proszę! :D

5

I dla Enrique za rotacje.. naprawde odwalil kawal dobrej roboty.

0

No wiele zalezy od Celty. Oni potrafia grac pilka i nie boja sie "duzych marek". Jesli nie przegraja meczu juz w szatni, to sprawia znaczne problemy Blancos :)

32

Oby real zremisowal chocby jeden mecz z tych 3 trudnych, bo jedynym spotkaniem, ktorego sie obawiam jest mecz z AM i dobrze byloby miec jeden margines bledu w zanadrzu :)

0

Haha, wiedzialem, ze tylko po losowaniu zacznie sie gadka o ustawianiu losowania :)
Polacy sa chyba mistrzami w szukaniu intryg. Wszedzie ktos pociaga za sznurki! :D

0

Chcialem Real, no ale z Bayernem tez moze byc ciekawie! :D Juz sie nie moge meczu doczekac !!

0

Najwazniejsze ze w polfinalach sa trzy zespoly, ktore graja w pilke. Jedynie Juventus bedzie sie bronil :/ Kogo los da, tego trzeba wyeliminowac i zagrac w Berlinie :)

0

No ale kartka sie nalezala. To ze mamy w sercu Barce nie znaczy, ze mamy prawo nie byc obiektywnymi wzgledem naszych rywali. Druga zolta zasluzona - w konsekwencji czerwien. Inna sprawa, ze ten faul byl niepotrzebny a Ramos dodal od siebie. No ale Fifa nie karze symulantow, wiec to sie stalo juz czescia futbolu :/

2

Co cie bolalo? :D Wygrana Realu? Przed meczem tez chcialem AM w 1/2, ale jak zobaczylem ten antyfutbol to uswiadomilem sobie, ze z mila checia obejrze mecz RM - FCB w polfinalach.

1

Tez chce nowy mecz zobaczyc. Do tego Barca miala juz naprawde mocnych rywali w tej edycji. Czas, by Bayern sie zrewanzowal Realowi. Zobaczymy wowczas w jakiej formie naprawde sa Krolewscy.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?