Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie druzyna, ktora sie nie zamknie na swojej polowie :) Nawet nie umie tego zrobic. Bedzie dobry mecz, mysle, ze duzo sytuacji podbramkowych i mam przeczucie, ze Barca rozstrzygnie ten mecz juz tutaj, na Etihad. Oby tylko zagral Masche z Pique na obronie, Rakitic w srodku pola, to bedzie potrzebny intensywnosc. Do boju!
0
Dokladnie. Isco jest jak iniesta. Bardzo chcialem aby do nas przyszedl gdy w maladze gral... niestety moje marzenie nie spelnilo sie. Teraz czaruje w madrycie. Messi wowczas mialby kolege ktory potrafi rozrzucac pily jak on sam. I sie tego nie boi.
0
Real gra bardzo slabo.
Isco jest magikiem i sprawia mi przyjemnosc ogladanie jego magii. Niemozliwe niestety by do nas przyszedl..
Super ze wroci rakitic do srodka, gdyz brakowalo jego intensywnosci w meczu z malaga w srodku. Nie wspominam juz nawet braku mascherano..
0
Trzeba isc dalej, nie patrzec w tyl.
Niedlugo zaczna sie pojawiac komentarze, zeby Real przegral dla nas mecz, bo po co ma sie ich przewaga powiekszac... Real gra strasznie slabo, jedynie Isco ciagnie ich gre, mimo to maja cos w sobie, ze wygrywaja. A takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo. Trzeba isc po swoje wygrywajac wszystkie mecze, szczegolnie takie jak z Malaga.
Zobaczymy za jakies piec kolejek jak bedzie wygladac sytuacja.
0
"Gazeta donosi, że piłkarz może być zainteresowany zmianą otoczenia i znalezieniem klubu, w którym będzie mógł spędzić na boisku więcej minut" polecam przeczytac artykul.
0
Ludzie taki jest sport. Trudno. Zdarza sie, ale zeby od razu sprzedawac pilkarzy? Byla piekna seria, przyjechal autobus i koniec. Mnie tylko sedziowie wnerwiaja hiszpanscy, tego sie ogladac nie da co oni gwizdza... jedna jaskolka wiosny nie czyni zatem jedna przegrana nie oznacza koniec marzen o tytule mistrza.
Slabiutko dzis messi z neymarem.. i szkoda ze iniesta nie zszedl zamiast rafinhi. Ktos wspomnial nizej ze na taktyke autobusu nie ma zadnej opcji i taka jest prawda .. bawet strzaly z daleka nie eejda bo sie nie przebija przez mur. Taka pilka. Mecz z mv wiele powinien wyjasnic.
0
I co, ze slabiej dzis gramy, jak nam sedziowie punkty odbieraja.
0
Wazne aby rafinha zagral i bartra. Wole pare z pique . Zobaczymy co lucho wymysli ;) ciekawe czy neymar zacznie rzeczywiscie na lawce?
1
Jalby dzis real mial sie mierzyc z takim city czy arsenalem co sie nie boja grac do przodu i maja lepsz kadre to straciliby juz brame. Chcialbym zeby el clasico bylo w tym momencie ;)
2
Marze o Isco w koszulce blaugrany...
0
Po tej rundzir znow jest losowanie prawda? Nie bedzie pary rm-bazylea?
0
No wlasnie, tez tak mi sie zdawalo, ze podpisali umowe na miliard na 10 lat.. Barca tez tak by mogla, jestem pewien.
1
Nie mam nic do sponsorow, w koncu lepiej, aby nasz klub mial pieniadze na rozbudowe, rozwoj i transfery, jednak wolalbym, aby ktos inny byl sponsorem.. Jeszcze po tych MŚ w ręcznej.... MU chyba jakis czas temu podpisal umowe z Adidasem(moge sie mylic, nie jestem pewny czy to byl adidas), na mocy której otrzymywac bedzie wielkie pieniadze co roku na transfery i nie tylko. A mysle, ze wiele uznanych marek chcialoby miec swoje logo na koszulkach Barcelony.
2
Ewentualnie Luis, zeby zęby mial zdrowe! :D
A tak serio: Gratulacje :) Zeby rosl zdrowo!
0
Rowniez bym chcial zobaczyc to porownanie. Ostatnio w meczu Realu z Depor Ronaldo huknal lewa noga w poprzeczke praktycznie ze stojacej pilki, wiec nie sadze, ze mu robi roznice ktora noga uderza.
0
Swietny mecz Barcy w tym rowniez Bartra. Wczoraj Levante nie stworzylo praktycznie zagrozenia pod bramka Bravo, ale nie dlatego, ze nie probowalo, tylko dlatego, ze Bartra wczoraj przechodzil samego siebie. Jego czytanie gry gasilo akcje gosci w samym zarodku. Brawo Marc, kazda szanse jaka dostajesz wykorzystujesz.
2
Takiego Pedro potrzebowalismy, stal sie takim jakby Jokerem, takim Larssonem obecnej Barcy :) Brawo, takiego Pedritooo kibice chca ogladac zawsze. Konkurencja mu sluzy.
6
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56136
Wlasnie znalazlem artykul z 16.12.2014 dotyczacy strzelcow LL, bo bylem ciekaw ile straty mial Messi do Ronaldo. Na tamten dzien roznica wynosila az(!) 12 bramek. Niesamowite, ze na dzien dzisiejszy Messi byl w stanie zmniejszyc te strate do zaledwie(!) 2 bramek. To obrazuje dobrze obecna forme La Pulgi jak i calej Barcelony. Jak patrze na ich gre w meczach od feralnego (a moze i dobrze?) meczu z RSSS to buzka sama sie usmiecha :) A Tridente w ataku zaczyna sie rozumiec i z trzech osobnych instrumentow robi nam sie orkiestra :)
0
A ja bym wolal calkiem co innego. Azeby Real stracil punkty i wyszlo tak, aby ten mecz wylanial mistrza :) Emocje bylyby nieziemskie!
2
Wreszcie ktos kto slowo "szlag" pisze poprawnie ;P
2
Widzicie to co Celta gra? Wooow ;d
0
Zaangazowanie z takimi rywalami jest kluczem do zwyciestwa, a dzisiejszy gra naszych byla piekna. Kolejny mecz z rzedu z taka intensywnoscia, wyksztalca sie charakter w zespole, czego naprawde im bylo trzeba! Najwazniejsze isc po swoje, z zapalem! MC nie bedzie sie zamykal na swojej polowie.. nie moge sie doczekac meczu z nimi!
2
Spoko Katar kiedys da rade i to zmienic ;d
0
Tex tak uwazam. Wazne ze jeden z tej dwojki odpoczywa i oby luis wszedl wlasnie za neya!
0
Fajnie ze bartra i montoya ale czemu brak rafinhi... no trudno. Dobrze tez ze luis odpocznie ;)
2
Z jednej strony szkoda ze tydzien bez meczu nadchodzi.. z drugiej jednak fajnie ze odpoczna przed meczem sobotnim dluzej. Oby dzis zagral rafa! A jaki typujecie wynik? 4.0 ? Z levante jest tak ze sie dobrze bronia do 1 bramki a potem juz leci...
2
41 bramek u siebie strzelonych w 11 meczach, co daje srednia 3,73 ;d Oby dzis tradycji stalo sie zadosc! Podtrzymac wysmienita srednia ! 3-4 bramki trzeba ustrzelic :)
0
No byloby milo zasiasc na fotelu lidera przed GD. Jednak trzeba przede wszystkim wygrywac swoje mecze i nie wybiegac w przyszlosc. Kalkulacje na koniec sezonu :D
Co do meczu RM, tez ogladalem i rowniez mnie ich gra w ogole nie zachwycala. Deportivo nalezal sie punkt, grali bardzo ladna otwarta pilke :). Mieli swoje szanse, jednak ich nie wykorzystali. Bardzo jestem ciekaw meczu z S04.
0
Wolalbym zobaczyc Rafe i Rakiete razem od poczatku. Do tego mam nadzieje, ze obrona wg MD sie sprawdzi i zagra Bartra na SO. Dalbym odpoczac tez komus z dwojki Ney/Luis, a po 60 min zmiana. Ale zobaczymy czy trener znow zaskoczy linia pomocy :)
1
Nie ogladajmy sie na przeciwnika! Real w tamtej rundzie rozpoczal od tego meczu piekny marsz.. Trzeba pilnowac siebie i w kazdym meczu dawac 100%!