Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze, to liczylem na slabsza druzyne. Jednak trzeba pokonywac najmocniejszych, zeby dostac sie do finalu. Jesli odpadniemy z City to znaczy, ze nie bylibysmy w stanie wygrac w tym roku LM. I tak wole City niz Arsenal. Mamy jeszcze wieksza szanse zwyciestwa, gdyz L. Suarez dobrze zna ten zespol.
Nie piszcie o lapowkach itd, bo to jest smieszne... Losowanie to losowanie... Tak wypadlo i juz. Jesli wygramy to nas to wzmocni druzynowo i bedzie latwiej w 1/4.
0
Co do tekstu o Ronaldo ze jest wart niby tyle co trzech, to zgodze sie, ze strzela jak najety, ale w tym sezonie bardzo obnizyl swoje loty. Druzynie znacznie wiecej w Barcy daje Messi czy Neymar a w RM dają Kroos, Marcelo i James (choc teraz kontuzja). Nie umniejszam jego zdolnosci do odnalezienia sie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, przez co ma tyle bramek, ale to juz nie ten sam zawodnik, co kiedys. Pamietam, jak mowili, ze Messi jest tak dobry tylko dzieki Iniescie i Xavim a teraz sam ciagnie caly atak wespol z Neyem.
Nie mamy srodka pola, taka jest prawda, a Rafinha siedzi na lawce... Gorzej nie zagra niz Rakitic czy Xavi a moze on zacznie probowac prostopadlych zagran.. Tylko Messi umie, no i Szefunio, ale ten chyba nigdy nie zagosci na stale w srodku pola, lepiej stawiac na Serżjo Buskietsa :/
To moja opinia :)
0
Sory, sergio na dm juz od 2 lat ogladac nie moge :) to ze wam gra barcy sie podoba i stawianie ciagle na tych samych graczy to nie moja wina :)
13
Wazne ze sergio gral! Brawo LE! Posiadanie bylo? Bylo! Styl zachowany! Bylismy lepsi ale murawa pozostawiala wiele do zyczenia... no i do tego ta pora meczu.. biedni sie nie wyspali i od razu widac bylo spadek formy... alves gral? Gral! Zalozenia zarzadu spelnione :)
0
Celowo zwracalem uwage glownie na gre naszej 3 pomocnikow i z tego co pamietam nie widzialem ANI JEDNEGO podania prostopadlego... moze sie poprawie - celnej prostopadlej pilki, bo proby nieudolne byly... jedynie messi to umie? Gosc sie musi cofac, zbierac na siebie pilkarzy, rozrzucac pilki i vyc w polu karnym? Troche duzo jak na jednego zawodnika. Wszyscy pomocnicy dzis podawali ciagle do najblizszego kolegi jakby pilka parzyla... i szczerze nie wymagam juz od xaviego harowania w obronie ale niech gosc w zamian za to zagra pare swoich magicznych zagran pokroju tego Wielkiego Szefa z meczu z PSG. Rakitic jak mnie zachwycal na poczatku sezonu tak teraz mnie dobija :) o sergio nie wspominam bo gosc gra jakby byl zagubiony we mgle...
2
Zero um. trenerskich u pana Enrique :/
0
Nie chce nadawac na sedziego, ale karny by odmienil oblicze.. Karny nieuznany :/ Wnerwiaja mnie wszyscy sedziowie z LL :/
0
A moglismy miec dawno Bielse na lawce trenerskiej.. Mialem kredyt zaufania do LE, ale on sie juz konczy... Czemu nie moglismy znow zagrac jak z PSG?...
4
Czemu Rakitic tak dobrze wszedl w sezon a teraz tak slabo gra.. Gdyby tak byl Cesc ustawiany w Barcelonie to by pokazal, ze nalezy do top ŚP na swiecie, ale woleli go dawac jako falszywa "9".. Eh, nie ma kreatora środka, a Rafinha z Masche siedza na laweczce :)
0
Kazdy ma swoje zdanie. Jedynie dwa bledy Lucho w mojej opinii zrobil wczoraj i byly to bledy personalne.
Na gre Sergio patrzec nie moge, do tego zamiast Mathieu powinien zagrac Alba.
0
No moglo byc, a bylo? Nie. Wiec nie rozumiem? PSG mialo sytuacje, ale nie wykorzystalo ich. Sytuacje z kontr, dodam. To Barca ma nie atakowac? To, ze PSG gralo w 10 w obronie to inna sprawa. Barca sie otwierala, to byla narazona na kontry. A przypomnij mi ile bylo po pierwszej polowie? To, ze Ty czekasz na wynik 5:0 dla Barcy, 90%posiadania pilki i 100 strzalow, to juz nie moj problem :)
Kazdy teraz graja z Barcelona gra autobusem, jedynie kontrujac. Wazne jest, by wlasnie z mocnym rywalem mimo jego ultradefensywnego stylu wygrac.
18
Tak czytałem komentarze niektórych użytkownikow piszacych, ze slabo Barca zagrala i chwytam sie za glowe.
Barca zagrala jedno z najlepszych spotkan w tym sezonie, w dodatku z zespolem, ktory obecnie jest w TOP 5 na swiecie i ktory nie przegral w tym sezonie ani jednego meczu - do wczoraj.
Zadaje wiec pytanie dlaczego uwazacie, ze Barca slabo zagrala? Moze dlatego, ze dala sobie pierwsza strzelic? Owszem, pierwsze 15 minut nie nalezalo do wybitnych, ale szybko odpowiedzieli na stracona bramke. A moze slabo, bo PSG mialo sytuacje bramkowe? No zdziwilbym sie, zeby nie mialo. Taka Celta grajac z RM tez miala okazje do zdobycia bramki i przegrala z bagazem bramek, to znaczy, ze Real slabo gral? Celem druzyn grajacych w LM jest pokazanie sily, a tak sie sklada, ze sila armat PSG jest wielka, dlatego powtarzam, ze zdziwilbym sie, gdyby owych sytuacji nie mieli.
Barca wczoraj pokazala sie z najlepszej strony - był pressing, były szybkie wymiany podań, była chęć walki i zdominowania przeciwnika i przede wszystkim było serce.
Bez bledow sie nie obylo, ale bledow nie popelnia tylko ten, co nic nie robi :)
Dla mnie spotkanie bylo magiczne, szczegolnie gra Bartry, Masche oraz Neya, Leo i Suareza. Busquets kompletnie nie pasuje mi do obecnej Barcelony. Natomiast chetnie widzialbym Pedro jako wahadłowego na prawej stronie w miejsce Daniego :) Swietny mecz Kanaryjczyka. Oby wszystko zmierzalo nadal tam, gdzie zmierza. Brawo.
0
Ludzie czy Wy czytacie w ogole arykul? Tak ciezko przeczytac? Pedro ma byc na skrzydle!
0
Jesli RAC1 sie nie myli, to bardzo mile, jak dla mnie, zaskoczenie ze strony LE! Wreszcie jakies zmiany :) I gra Pedro, ktory blyszczy forma, a to wazne :) Szkoda tylko, ze Busquets gra a nie Rakitic.
0
Mam tylko nadzieje, ze to bylo w jakikolwiek sposob cwiczone, a nie ze po meczu Pedro, podobnie jak Mathieu po meczu z Realem, powie, ze sam sie zdziwil, ze zagra na PO...
0
Moze trener szykuje kolejna swietna niespodzianke i od pierwszej minuty na placu gry zamelduje się nasz najlepszy pomocnik - Sergi Roberto?
0
CieszE sie z bramek ale zalosna gra sergio znow pojdzie w niepamiec :)
3
Brawo leo :) dla mnie nie wazne czy on otrzyma zp, dla mnie jest i bedzie najlepszy :) ta podkręta to cos niesamowitego... mam nadzieje ze wejdzie mathieu za sergio.. do tego iniesta za xaviego
6
Juz nie mowie o busim bo nie ma co marnowac czasu ale pique.. najmlodszy obronca wie ze napastnik wypycha sie do boku i za nic nie mozna pozwolic zejsc do srodka...
0
Nie pojmuje tego.. fifa powinna to karac i ich oduczyc oszukiwania na boisku bo tak to trzeba nazwac.. to jest ich praca tak jak kazda inna. To tak jakby nauczyciel oszukiwal czy zwykly robotnik.. i byliby ukarani! A tu? Smiech na sali.. sankcje, zawieszenia i kary pieniezne powinny byc za oczywiste symulowanie.. oduczyliby sie gwiazdorzenia a przede wszystkim oszustwa. I nie chodzi mi o sam real czy barce ale ogolnie.
0
Panie Pique wystarczyl wslizg a nie sie patrzyc jak zawsze :)
0
Pily messiego ze srodka to istny miod z malinami :) Super dzis graja, poprawic skutecznosc, jest pressing i od razu gra inaczej wyglada.. Czemu im sie zawsze tak nie chce?
1
No ja bielse chcialem juz po guardioli.. ale chciec a móc lub chciec a mieć to sa w tym przypadku dwie odmienne calkowicie rzeczy :p
1
Mou z cesca potrafil zrobic fundament zespolu.. to samo pewnie byloby z pique.. on potrzebuje silnej reki a widE ze LE jej nie ma ...
2
Trafil sie raz na 20 lat ktos taki jak pep i teraz na sile probuja szukac nowego pepa... chore.. moje marzenie to klopp i nie zmienia tego slabe wyniki bvb w tym sezonie w bundeslidze bo w lm graja jak z nut..
0
Na banicje, wygnanie, EXILE!
3
Zaczynam sie niecierpliwic.. Obiecanki jak za Martino : "Poprawicie sie? - Poprawimy sie!"... Trele morele. Bardzo mnie mile zaskoczyl ten trener na poczatku sezonu, ale to tylko na poczatku.. Pozniejsze jego roszady magiczne zaczynaly mnie wnerwiac a szczytem byly slowa Mathieu: "Sam nie wiedzialem, ze zagram na LO".. Litosci :/
8
Widzieliscie co Masche robil?! GENIUSZ! Niedosc ze defensywne zadania dzis wypelnial super to momentami pokazywas Chusteczce jak sie gra na DMie! Czy tylko trener tego nie widzi? Trace powoli wiare w umiejetnosci trenerskie Luisa... Nie bede nawet komentowal jak mozna posadzic na lawce naraz Gryzonia i Neymara... Bledy Mistera az raza w oczy.. Niech sie otrzasnie i wprowadzi, jakze z reszta potrzebne, zmiany! Bartra powinien sie ogrywac, jak najwiecej grac w jednym ustawieniu defensorow srodkowych. Masche na DM jest tak oczywiste jak to, ze jutro bedzie dzien :/ Osobiscie chcialbym sprobowac ustawienia z Messim na ŚPO, nawet gdyby mial zostac zwolniony z czesci obowiazkow defensywnych.. Marzenia scietej glowy..,
0
Tak! Obydwie bramy siedza mi w glowie jakby to wczoraj bylo..
0
A ja bym chcial zaskoczenie ze strony luisa nowa formacja... marzenia scietej glowy :(