1

Osobiscie chcialbym znow zobaczyc niespodzianke w skladzie a mianowicie Masche na DM, Douglas za Daniego i Munir/Sandro za Pedro. W sumie najbardziej zalezy mi na ostatniej zmianie, tj. aby Pedro zaczal na LAWCE!

0

Dokladnie! Pierwsze 25 minut, to same straty w jego wykonaniu (niedokladne podania, niepewnosc, zle rozwiazania).. Wiem, ze brama piekna i brawa za nia, ale byc obiektywnym, to brac pod uwage zarowno wzloty, jak i upadki..

0

Byle nie Pedro... Ostatni mecz gralismy w 10.. Calkiem niewidoczny, wiem, ze biega i pracuje, ale to juz nie wystarcza. Mam nadzieje, ze zagra Munir/Sandro,Ney i Leo!

0

Jego blad zapoczatkowal ta kontre, mysle, ze Xavi i Cesc gdyby stracili tez by wracali, co nie odbiera mu oczywiscie braw za ten powrot ;d

4

A Pedro to w ogole nie widac, poza jego slaba gra to nic nie pokazuje :)

0

No to po pierwszej polowie, pierwsze 15 minut grali nasi bardzo slabo, ale taka obrona niezbyt pewna ze soba to o czyms swiadczy.. Jednak potem sie rozkrecili, pare setek zmarnowanych (alba, Ney), ale na szczescie jest Leo i ney ! :) Cieszy mnie gra Messiego i Iniesty. Oby w 2 polowie lepiej zaghrali Rakitic i w szczegolnosci Busi!

0

No, to jkak mowilem o czasie Raki na rehabilitacje, to z tego czasu skorzystal! MIODZIO!!!

0

Messi~!!!!!!!!!!!!! Geniusz!

0

Obrona widac nie ta, I masche i mathieu nie czuja sie obok siebie zbyt dobrze.. Busi dziwnie gra.. Czemu

0

Dzis Rakitic i Mathieu slabiutko, ale maja jeszcze duzo czasu na rehabilitacje!

1

Byla akcja ich strona na poczatku meczu. Pique dal sie latwo ograc i bylo dosrodkowanie. Ale poza tym, masz racje :)

5

W Anglii by sie bal, poniewaz znak dwoch palcow odwroconych w kierunku kogos jest nawiazaniem do przeszlosci, w ktorej, o ile sie nie myle, Francuzi podczas wojny ucinali dwa palce lucznikom/kusznikom angielskim, gdy ich zlapali.

0

Mi sie zdaje, ze Barca w tym roku bedzie odswiezona, a z Messim laknacym gry i Neymarem w formie, przy wysokim pressingu i nowej taktyce (chodzi glownie o strzaly Rakitica czy Iniesty) zdobedzie 18 pkt w grupie. To moje zdanie, przeczucia moga mnie mylic, ale pierwszy mecz pokazal wiele detali, ktorych brakowalo w ostatnich dwoch latach, a ktore dobrze funkcjonowaly za czasow Pepa. Grupa nie najslabsza, ale tez nie jest grupa smierci.

9

Co tam z prawej strony RObbena na obiad zaprosili ?:D

0

Chcialbym miec w grupie Borussie, Ajax i Malmo :D

0

Czekajcie z ta klauzula.. To, ze jest niska nie znaczy, ze zawodnik odejdzie jak ktos wylozy kase. Zdanie grajka sie liczy w tym momencie wiec jesli bedzie dostawal szanse w 1 zespole to nie bedzie chcial odejsc.. Jak nie uderzy sodowa do glowy, bedzie chcial sie rozwijac i dawac na treningach z siebie jak najwiecej, do tego dostanie szanse od LE (a ten jak wiem lubi dawac szanse mlodym), to zostanie i dopiero po sezonie oceni sie jego postepy i to czy warto inwestowac w nowy kontrakt. Wiem, ze tu wielu jest jasnowidzow i widzi w nim juz zastepce Pedro itd, ale on ''pokonuje kolejne szczeble swojej kariery piłkarskiej z prędkością, która jest bardzo trudna do okiełznania i oceny”. Po sezonie sie zobaczy!

0

A dla mnie teraz jest jasne, dlaczego Barca tyle transferow dokonala ;) Nie wierze, aby decyzji nie znali juz przed jej ogloszeniem.. I wiadomo, ze przyjdzie jeszcze 1/2 zawodnikow.. Mam nadzieje, ze teraz juz potrzasna sakiewka i wysypia zlote monety na transfer dobrego PO - i moze Cuadrado nie jest typowym obronca, ale w obronie raczej nie zagra gorzej od Daniego a za to w ataku na 100% da znacznie wiecej mozliwosci. Dlatego mam nadzieje, ze przyjdzie Cuadrado.

1

Swietnie, ze przeszedl. Lepiej grac dla niego i walczyc o pierwszy sklad, gdzie jest latwiej miejsce wywalczyc niz marnowac sie na lawce. Widac jednak, ze Barca juz widzi w nim wzmocnienie skoro wypozyczyla go do mocnego klubu z tej samej ligii, chodzi mi o przyszlosc. Jezeli tylko zrozumie, ze druzyna jest najwazniejsza, to wroci genialny zawodnik. Wierze w Emeryego! Suarez juz pokazal w meczu z Realem, ze dla Sevilli bedzie wielkim wzmocnieniem, licze, ze w przypadku Deulo bedzie tak samo.

0

Wypowiedz taka, jaka kazdy trener powinien sobie przeczytac. Mam tylko nadzieje, ze jest ona prawdziwa, bo rok temu Martino tez po kazdym spotkaniu mowil ile to jest do poprawy a tej poprawy jakos nie udalo mi sie dojrzec, choc bardzo sie staralem :P

0

Ale co by dalo to, ze bysmy zobaczyli te trojke w meczu towarzyskim. Musimy na to zaczekac, dla mnie, osobiscie, wazniejsze bylo zobaczyc jak bedzie grac Barca bez Luisa, w takim wlasnie skladzie, w jakim bedzie najczescie wystepowac (na poczatku sezonu). Lucho musial sprobowac ustawienia juz, jakby to powiedziec, 'oficjalnego' w jakim najczesciej bedzie Barca wybiegac przez pierwsze miesiace, do czasu powrotu Luisa :)

1

Mathieu z Masche wygladaja znacznie lepiej niz Pique z Masche.. Mathieu swoja szybkoscia, czytaniem gry i pewnoscia obecnie ZJADA naszego Piquenbauera, Nie bylem za bardzo za jego transferem, choc bylem ciekaw czy sie wkomponuje a tu prosze, mamy swietnego, silnego i wysokiego defensora :) Brawo!Zapomnialem dodac, ze bylem natomiast bardzo przychylnie nastawiony co do transferu Ivana i prosze, tego nam brakowalo w srodku pola! Gosc przeglad pola ma na poziomie Fabsa, a biega wiecej, lepszy w odbiorze i przede wszystkim potrafi HUKNAC z daleka! :)

23

Jak nie znasz znaczenia slowa 'ironia' to po co w ogole komentujesz czyjes ironiczne stwierdzenia?

1

Dodam tylko, ze teraz ma naprawde duze szanse, poniewaz Gerard zostal wypozyczony a Luis zawieszony bedzie, wiec sadze, ze szanse dostanie, moze nie cale mecze (choc kto wie), ale na koncowki Lucho bedzie go pewnie wpuszczal, bo on lubi dawac szanse mlodym.

0

Na pewno byl zagubiony, ale nie poslugiwalbym sie argumentem tym, ktorego uzyles. W LFC tez biegal wszerz linii ataku :)

0

jeszcze cuadrado na prawa strone :D ale bylaby bajka!

0

Tak, ja tez sie ciesze, ale przeciwnik nie jest wymagajacy, wiec nie patrzyc na wynik, tylko i wylacznie na gre i zaangazowanie, a to jak narazie jest na bardzo wysokim poziomie, wrocil pressing. Ale zobaczymy w sezonie.

0

Ivan!! wreszcie strzalyyyyyy!!!

0

sam trenowal, nie pod okiem trenera, co prawda, ale ciezko harowal zapewne, zeby formy nie stracic :)

0

CuaDRADO, chyba, ze mowisz u Guardado, n o to ten na pewno nie przyjdzie.

0

A moze LE sprobuje zagrac innym systemem, z Messim za plecami Luisa :) Fajne by to moglo byc i do tego Cuadrado na prawym skrzydle jako wysuniety boczny obronca, z trzeba SO (Pique mATHIEU Vermaelen). Ciekaw bardzo jestem jak to rozwiaze, byle nie na skrzydlo... Takiego lisa dac na skrzydlo, to jak postawic Leo n a DM :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?