Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oj ja ich zawsze uwazam za glownego faworyta. Nie mozna powiedziec w przypadku Hiszpanii, ze nie maja szans :)
Dla mnie Oni, Brazylia, Argentyna i Niemcy sa glownymi faworytami. Czarnym koniem moze sie okazac Belgia lub Chile.
4
Dokladnie. Niech wybula, jak to napisales. Musimy miec solidna defensywe, od defensywy zaczyna sie kazdy atak. Wczoraj (albo przedwczoraj) byl artykul i sumie, jaka Barca chce przeznaczyc na transfery. Razem jest to, ponoc, 160 mln. 80 z kasy i 80 ze sprzedazy zawodnikow (pewnie Cesc i Alexis/Pedro - oby Pedro - MOJA opinia). Biorac pod uwage obecne juz transfery, to by zostalo ok. 120 mln. Wiec mozna sypnac 35-40 na Benatie i jeszcze jakiegos mlodszego defensora, Masche pojdzie zapewne do 2 linii i zostanie kasa na atak jeszcze.
0
Luis daje mlodziezy sie rozwijac. Rotowalby, bo rafinha ciagnal gre celty i Luis o tym doskonale wie :)
2
No taki byczek w srodku pola to bylby strzal w dziesiatke. Sadzac po dzialaniach jakie juz Luis podejmuje, jestem coraz bardziej przekonany o tym, ze gosc ma naprawde wizje na budowanie Barcelony i widzi, ze brakuje jej charyzmny w srodku pola. Zakontraktowanie takiego walczaka o nie bagatelnej technice i swietnym przegladzie pola mogloby sie okazac, jak juz powiedzialem, strzalem w sama 10!
Jestem na TAK.
2
Co, moze Alexisa tez sprzedadza? Jak chlop wczoraj takie asysty mial, ze dziekuje :)
Chcialbym goscia w srodku pola zobaczyc, on by walczyl jakl trxzeba, a umiejetnosci tez ma nieziemskie.
0
Ciekawe za ile pojdzie? Mam nadzieje, ze jesli juz to za mniej niz 40 go nie puszcza!
0
Rozny byl? ;d Wybili mu, bo DiMaria za pozno podal, mogl strzelac z reszta ;d
0
Tak z ciekawosci, kogo widzicie w roli 4 najlepszych druzyn MŚ?
Ja od razu sie podziele: Brazylia, Hiszpania, Niemcy i Belgia
4
Porownujac dzisiejszy mecz z wczorajszym Brazylii, to ciezko to powiedziec, ale w takiej formie Brazylia zmiazdzy Argentyne, gdyby im przyszlo grac razem..
0
Zaczeli :)
0
No to tez zaczekam ;d zaleznie od wyniku i od gry Albicelestes :)
0
Dzięki! :) Bedziesz ogladal?
0
Czy ktos wie w jakim skladzie Argentyna dzis wyjdzie? :D Bo nie wiem czy czekac i sie nie wyspac, czy isc spac ;d
4
To juz napisalem pod innym artykulem o Neyu, ze ma swobode w reprezentacji, ktorej mu brakuje w Barcelonie.. Kurcze, zeby mial wolna reke to by miazdzyl..
0
Zgodze sie w sprawie Kuna. Ruch swietny, gosc sie nie boi podjac ryzyka, sam na sam, przyspieszenie ma nieziemskie, technike i strzal obiema nogami i przedziera sie do tego jak taran. Gdyby nie kontuzje w tym sezonie, mialby duze szanse na krola strzelcow PL. Chcialbym go zobaczyc u boku Leo, ale na szpicy, a Messi do skrzydla. Ney/Kun/Messi ----> MIODZIO. Zeby jeszcze tylko Kun i Ney dostali wolna reke (Ney w reprze ma swobode, ktorej mu brakuje w Barcelonie)
Co do Koke to sie nie zgodze. O ile to, ze Cesc w napadzie w formie jest lepszy, co wynika z lepszej techniki i przegladu pola, tak jesli chodzi o walke, to raczej Koke go zjada na sniadanie. Brakuje nam walczaka w srodku pola, jak Koke, Vidal czy (jak niegdys) Gattuso.
0
Oby. On jest wielki tylko trzeba to nalezycie wykorzystac.. Swietny na kontry, trzeba troche zmienic juz styl.
0
Ney ma w Brazylii wolnosc, jaka mial niegdys Roni u nas. Dajcie mu wolna reke w Barcelonie! Niech gra tak, jak chce, niech cieszy go gra..
A teraz byc wolny dla Brazylii powinien ;d
0
Klauzula calkiem dogodna. Jestem jak najbardziej na tak. Za takiego gracza naprawde warto dac tyle kasy :)
3
Zapchajdziura.
1
Ploty tylko. Najlepszy jego sezon i ma odejsc? Dobre sobie.. Niech wypozycza na kolejny sezon Deulofeu. Jedynymi z Juve, za ktorych mozna byloby rozwazac wymiane, nawet za doplata z naszej strony, sa Pogba i Vidal. Innym definitywnie trzeba powiedziec NIE!
1
Bywa :D Nie ma sie co zalamywa, jak to mowila rybka z "Gdzie jest Nemo": Mowi sie trudno i plynie sie dalej ;d
3
Destro, odwrotnie ;d To nam dadza Llorente i 20mln za Alexisa ;d
1
Od zawsze bylem wiekszym zwolennikiem Alexisa od Pedro, jesli te 40 baniek to prawda.... Oby... Zeby go kupili i wtedy taka kasa na stopera z prawdziwego zdarzenia bedzie!
1
Tyle gazety pisza o roznych transferach, jakby Barca spala na kasie .. W ogole za duzo juz tych plotek, brakuje konkretow. Ostatnio widzialem bardziej konkretny artykul dotyczący Benatii i mam nadzieje, ze to bedzie ten transfer. Musza jednak sie spieszyc, bo wiecej gadania niz robienia, nagle sie obudza z tzw reka w nocniku, gdzie bedzie juz za pozno na transfer dobrego obroncy, bo wszyscy juz beda "zaklepani"..
Dalej, Zubi, zmyj troche win z siebie i zacznij szybciej dzialac, na wiekszych obrotach!
0
Dokladnie to samo odczucie mam. Chcialbym, aby to byl nowy Pep :)
0
Swietnie! Oby to byla prawda. Osobiscie serie A nie ogladam, ale widzialem z nim filmiki i wydaje sie byc swietnym obronca. Sugeruje sie tez tym co inni bardziej w lidze wloskiej ogarnieci ludzie mowia. No i trzeba zauwazyc, ze Roma jest tuz za Juve w liczbie najmniej straconych bramek a to o czyms swiadczy, biorac pod uwage fakt, ze Roma ma gorszych zawodnikow od Starej Damy. Super! Tylko trzymac kciuki, aby to prawda byla.
1
A co maja myslec.. Maja w skladzie kolege, ktory byc moze jest najlepszym pilkarzem w historii a jest jeszcze mlody, ktory dal Barcelonie wiecej radosci (i przychodow) niz ktokolwiek inny..
0
Tak... nasz zarzad zapewne wyciagnie za niego rozsadna kwote :) Za mniej niz 30 mln nie powinni go sprzedac ani nawet ofert rozwazac. 35 mln i mozna go puscic choc wole duzo bardziej jego gre od gry Pedro..
1
Pedro gra mi sie od 2 sezonow nie podoba, ale Alexisa ruszyc nie moga! Moze za Pedro 20mln i bedzie git :)
1
Nie przesadzam. Ja to tak odbieram. I jestem jeden, nie jest mnie wielu, wiec nie rozumiem czemu piszesz "waszym", gdy komentarz kierowany jest bezpośrednio do mnie.