0

Chcialbym zobaczyc na skrzydle Neya i Alexisa, a Inieste w srodku z Fabsem, ale to niemozliwe.
A dlaczego? Atletico bardzo sie zamyka, swietnie nawet to robi i potrzeba szybkich skrzydel, ktore by rozszerzyly zasieki obronne AM. Niestety sie domyslam skladu, pewnie nie bedzie zaskoczenia..

0

No i chyba jest, obserwuje go od kilku meczy i spuscil z tonu, stal sie zdecydowanie wolniejszy.. Nie wiem, moze to tylko wrazenie, ale pewne jest to, ze w tej czesci sezonu potrzeba jego najlepszej wersji.

1

Dokładnie, sam zacznij czytać ze zrozumieniem zanim innym to polecisz :-)

0

Ale dzis slaby mecz Leo.. Jakby jakis przybity byl, w ogole dzis calkiem bez ducha wyszli na boisko podopieczni Taty..

1

Zero zaangazowania, zero nie wiem czemu

0

W drugiej czesci sezonu mnie wnerwia Martino strasznie, ze zmian nie robi... Niech wejdzie Cesc na srodek i Ney za pedro zeby atak rozruszac.. Messi spi caly mecz

1

Jak juz co, to za Pedro

2

No i super, prowadzimy bez forsowania, bez kontuzji i kartek :)

0

Ale taniec ;d

5

Dla mnie wystarczy skromne 1:0 bez kontuzji i bez zbednych kartek, ze spokojem i z oszczedzaniem sil i armat na środę. Wygrac trzeba i tyle, byleby malym nakladem sil. Oczywiscie chcialbym wysokie zwyciestwo, ale kazdy mecz teraz trzeba wygrac nawet skromnie.

0

jeszcze dodam, ze jest mlody, zatem doswiadczenie tez swoje zrobi, bedzie jeszcze lepszy

0

Mangala jest fenonemalny ;)

0

Hehe, Mangala znowu znalazlA.. ;d

0

Tez specjalnie wlaczylem porto i zwracam uwage na mangale, bo wierze, ze tej kary nie bd ;)

0

Zgadzam sie, ze sa rowne dla wszystkich, nie mowie, ze nie. Porownanie to, ktore dales jest nieuzasadnione, bo mowimy o szkole, ktora ksztaltuje ludzi i daje szanse dziecku oraz jego rodzinie tak naprawde. W ogole tych przepisow nie rozumiem, bo to rodzice w takim wypadku podpisuja papiery, pod ich skrzydlami jest dziecko i jezeli sie zgadzaja, to prawo nie powinno miec kontroli nad ich decyzjami. Troche to dziwne, dla mnie przynajmniej,

0

A czy ty na kolosie/sprawdzianie nie sciagasz choc wiesz, ze nie powinienes, dopoki Cie ktos nie upomni? Jezeli cos dziala, jak La Masia, gdzie dzieci dostaja szanse na lepsze zycie i ta szkole chwali kazdy kraj na swiecie za to, ze pomaga rozwijac sie dzieciom, to sie nie dziwie, ze zarzad, nie otrzymujac zakazu dalej te szanse daje. To niech wywala rownie dobrze Leo ze skladu, bo byl za mlody, gdy przechodzil do Barcy..

0

Zawsze jest dobry moment na wsparcie druzyny, a doping na pewno takowym bedzie.

0

"...Z tego powodu Sandro Rosell wysłał do siedziby FIFA list, prosząc o wyjątek od reguły - od artykułu, za jaki nałożona została kara. Były prezydent wnosił, by piłkarze poniżej 18. roku życia mogli dołączać do naszej akademii, która jest ośrodkiem doskonałości i przykładem dla całego świata..." kolego przeczytales ten fragment? Czy komentujesz, zanim przeczytasz? Widocznie nie otrzymali zakazu. Wiec sadzili, ze maja prawo.

0

Brawo, panie Faus, wreszcie konkretne slowa, z ktorymi sie zgadzam. „Istnieje wielu ludzi, którzy nie trawią tego, że Barça wygrywa wszystko (....) Od pięciu lat Barça pada ofiarą serii oskarżeń o doping, agresji pod adresem Guardioli i Tito i tak dalej, padają deklaracje pewnych osobistości i to niezależnie od tego, kto zasiada w zarządzie. Teraz Messi, Neymar... to nie jest przypadek " I ja sie z tym zgadzam.

0

Dobrze, ze wroci, jesli nie bedzie transferow, bo odwolanie nie zostanie podtrzymane, to sie przyda. W takim momencie wypozyczylbys Roberto, rowniez do Celty/Villarealu. Do tego Deulofeu powinien zostac jeszcze rok w Evertonie, bo poki co Pedro i Alexis maja pewne miejsca w skladzie. Najwiekszym problemem bedzie obrona :/

0

Liga hiszpanska jest najsilniejsza w tej chwili. Gdyby barca nie trafila na atleti, ale na inna druzyne, to w polfinale bylyby 3 hiszpanskie druzyny

0

Kurcze, szkoda ze AM sie tak zamknelo wczoraj, tak otwarty zespol jak borussia, to bysmy zmiazdzyli w obecnej formie. No trudno, trzeba pokonywac najlepszych, aby wygrac :)

0

No ok, tylko ze Chelsea zostala oskarzona przez klub a tu nie ma zadnych oskarzen bylych klubow zawodnikow, tylko jakies anonimowe donosy.. To niech wszystkie kluby posprawdzaja teraz.. Chore to jest, dziecko sie cieszy, ze trafia do najlepszej szkolki pilkarskiej na swiecie, byc moze jest wyrwane z biedy i dostaje szanse, ale FIFA - FIRMA NIE ORGANIZACJA - musi napelnic sobie portfele zielonymi :)

0

Fifa to firma, nie organizacja :)

0

Co ma wspolnego Pep z ta sytuacja? To zarzad robi przekrety nie trenerzy. Moze od razu Alves pojdzie siedziec, bo to pewnie jego pomysl byl.. Ale gadasz glupoty.

0

Na 100% inne kluby tez maja przekrety ale w tym roku sie na Barce uwzieli, jakby jakiegos szpiega mieli czy co :/

0

Tak, odwolac sie moga, ale odwolanie nie oznacza, ze sad je przyjmie. Ktos tym rzadzi i wszystko jest mozliwe. Na pewno musza uregulowac wszystko, a potem sie zobaczy. Moze to tylko straszak, oby!

0

Mes que un club? Taa.. dobre sobie, zarzad chyba nie zna tego sloganu KOMPLETNIE. Chyba, ze maja na mysli kase, ze wiecej od klubu KASY MIEC WE WLASNYCH KIESZENIACH... Co za ludzie, jak mozna taki klub tak znieslawiac? Powinni pojsc siedziec ludzie z zarzadu, a nie klub na tym cierpi i kibice i sami zawodnicy!

0

Ale nie byl zrealizowany, wiec watpie

0

Czy ter Stegen gra u nas? On mial byc wzmocnieniem.. Nie ma ter stegena, bo nie ma transferu, jesli to prawda oczywiscie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?