Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://mixgol.pl/27985,Pierwsze_buty_pi%C5%82karskie_po%C5%82%C4%85czone_z_getrami_w_Adidas_Primeknit
0
Ale piszesz glupstwa.. Nie obrazam Cie, rozumiem, ze kazdy ma swoje zdanie, ale jak mozna takie rzeczy wypisywac.. Przede wszystkim nie powinienes go psem nazywac.
Ja go calkowicie rozumiem, ogromny diament La Masii powinien dostawac duzo szans gry, gosc ma technike, przeglad pola, uderzenie i magie. A to, ze chce grac ktos taki jak on i odgrywac wazna role, ciagle sie rozwijac, to go rozumiem. Patrz na Roberto... Porownaj ich.
Jakby kazdy pilkarz mial takie ambicje..
0
Tylko sie zgodzic.. Mam nadzieje, ze to tylko wymysly odnosnie Luiza..
0
Blagam no... Dolozcie pare milionow i sciagnijcie Mangale... Po co nam jezdziec bez glowy :/
0
W barcy tak mial po grypie. W reprezentacji tak mial, gdy grali chyba z Boliwia, na wysokich wysokosciach, co jest normalne, bo organizm wariuje. A tu, wystarczy, ze sie gorzej czuje, bywa.
0
Chyba inne mecze ogladamy :)
3 zrywy Messiego daly 3 sytuacje bramkowe, to ze ty czekasz az wezmie pile minie 10 zawodnikow i strzeli angiele, to nie moja wina.
0
A pisalem po poludniu, ze mam wrazenie, iz ten mecz pozwoli Neymarowi wrocic na wlasciwe tory, ze Scolari wezmie presje z Neymara i sie nie mylilem :) Teraz czas na hattrick w klubie ;d
0
Dobrze, tylko wydaje mi sie, ze kasy mu nie brakowalo o ile to prawda z tymi 27mln. Messiemu zapewne tez niejeden klub bajeczne sumy dawal, ale jest szczesliwy na CN, czego raczej nie mozna bylo powiedziec o Ronaldo. Thiago też sie wypowiadal, ze w Barcelonie nie byl zbyt szczesliwy, bo malo szans dostawal, choc w przypadku El Fenomeno sprawa wygladala inaczej - on nie mial poparcia i odpowiedniego wsparcia.
0
Owszem, ale klauzula nie swiadczy o tym, ze zawodnik ma odejsc. Glupota bylo postepowanie z Ronaldo, bo gdyby byl doceniany i dobrze sie czul w klubie, to nic by go stad nie ruszylo. Klauzula daje mozliwosc klubom do wykupienia za odpowiednia sume, ale sam zawodnik musi tego chciec, a El Fenomeno chcial tego. Podobna sytuacja byla w lecie z Thiago.
0
Mi się zdaje, że ten mecz Brazylii mu pomoże. Scolari go uruchomi na nowo :)
0
No ale obietnice dal. Ter Stegen jest i drugi transfer uwaga..... z Barcy B :)
A tak na serio, chciałbym widzieć Mangalę lub Vertonghena. To moje zdanie. Mam tylko nadzieje, ze nie sprowadza Luiza...
0
Powiem tyle. Jeżeli zobaczę Messiego walczącego oraz biegającego, stosującego pressing, to tylko wtedy uwierze, że w FCB tak nie gra, bo oszczędza się na mundial i będę wierzył, że wróci po Mundialu stary, dobry Messi.
Jeżeli natomiast będzie grał podobnie w reprezentacji jak gra obecnie w klubie, to nic mnie nie przekona i będę od tej chwili nie zwracał już na to uwagi tylko skupie się na tym, ile daje drużynie (gole, asysty itd).
Wam radze zrobic wówczas to samo :) Bez narzekanie na Leo.
0
Szkoda, ze kontie zlapal, bo juz zaczynal coraz wiecej szans dostawac i trenera do siebie przekonywal z kazdym kolejnym meczem. Mam nadzieje, ze nie bedzie po nije calkowicie sladu :)
0
Mam takie pytanie do tych, co tak krytykują. Po co zawodnicy w meczu z Almeria maja grac na 100% i sie narazac na kontuzje itd? Wazna wygrana, w meczu z MC pokazali, ze gdy trzeba, to potrafia zagrac dobra pilke, jest wowczas zaangazowanie. A moze wolicie, zeby grali z Almeria na maksa i potem narzekanie bedzie na kontuzje..
0
AM powinno wygrac, costa w 2 sytuacjach zbyt samolubnie sie zachowal, brak karnego dla AM :) Real ma naprawde farta.
0
Oczywiscie fart ;d nic nowego w waznych meczach :D
0
Podsumowujac, real jesli ma przestrzen jest zabojczy i nikt go nie zatrzyma, jesli natomiast nie ma tej przestrzeni to sie gubi, calkowicie bladzi jak we mgle :) Na nich tylko pressing i powrot wszystkoch na wlasna polowe :) I nie istnieja.
AM jest swietne, taki kolektyw Simeone stworzyl, ze czapki z glow. Mam nadzieje, ze druga polowa bedzie przypominac pierwsza, bo wreszcie mecz, gdzie ani przez sekunde sie nie nudzilem.
0
Dawno takiego meczu nie ogladalem :) Wszystko jest, sytuacje, kartki, goraca atmosfera :) Git!
0
GOLAZO A NIE GOL :d wow
0
LOOOOOOOOOOOOOL GOLAAAAAAAZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
Tak obserwuje gre Balea i jest dobry ale jak ma przestrzen, w dzisiejszym meczu gosc nie istnieje.. Neymar na malej przestrzeni potrafi minac 2 rywali i sobie sam wykreowac akcje :)
0
Swietny mecz :D uwie;lbiam takie!!
0
A co myslicie o Mirandzie jak ŚO ? Swietnie gosc gra, a moze za drogi by nie byl?
0
Yeah :) Powinno byc 1:1 plus karny!
0
Karny ewidentny ://// ciekawe co bd mowioc, SEDZIA MA PRAWO SIE MYLIC... to beda gadac :/
0
Z realem trzeba byc skoncentrowanym w kazdej sekundzie meczu..
0
Czuje, ze bedzie swietny mecz, obym sie nie mylil! I niech wygra lepszy :))
0
Nawet w sumie niezla sumka, dolozyc jeszcze 10 i bedzie juz mysle niezly obronca.
Ciekawe ile Tata dostanie kasy na transfery.
0
Jesli do tego doloza srodki na dobrego obronce, to moglby to byc strzal w 10! Co jak co, ale w srodku pola brakuje nam takiego walczaka.. Osobiscie wolalbym Pogbe, ale Vidal rownie jest swietny, do tego strzaly z daleka, moze Tata na to wlasnie liczy.. Ale ten transfer dopiero po obroncy, no chyba, ze to transfer na zasadzie "zrobimy z niego obronce"... Co sie niestety stalo jakas tradycja na CN...
0
Jak mial trafic Real na Bayern niby?...