0

Ja bym chciał skład taki VV - Alves, Pique, Masche, Alba - Busi, Cesc, Xavi - Iniesta, Messi Ney
I glownie ataki lewym skrzydlem, do tego mam nadzieje, ze Tata znow odlaczy CR od gry jak w tamtej rundzie.

0

Na onecie sie kiedys rowniez spotkalem z okresleniem Koseckiego jako polskiego Messiego ;d
Juz to jest smieszne, takie gadanie. Ktos moze stylem gry przypominac gre Leo lub CR7, ale Ci dwaj są wyjatkowi i nie ma pilkarzy, ktorzy byliby jak oni. Podobnie Ronnie byl jeden i Zidane rowniez. Nie bylo innych, nie ma i nie bedzie.

0

Gotowy produkt dostal po Rijkaardzie? No tak, pewnie nie pamietasz jaka barca byla rozbita wtedy. Wiadomo, ze mial tez niezlych zawodnikow, ale to o niczym nie swiadczy. On to zbudowal, Pep mial w sobie to cos, ze potrafil wykrzesic z zawodnikow motywacje i stworzyc niszczacy kolektyw. A twoim zdaniem Mou przychodzac na lawke RM mial zly sklad? I co wygral w pierwszym sezonie? Jak kolega wyzej przyznal, slaba prowokacja.

0

Jakbys mial po kazdym meczu taki trening regeneracyjny jak Cr to tez bys nie mial kontuzji ;d Niestety, aby miec w domu komore krio i inne bajery z basenem o odp temperaturze, to trzeba miec kase.. Sam bym taki basenik chcial miec ;d

0

Szczegolnie niezly smak byl jak Pepe nadepnal Leo na lape, a to mi sie zdaje wlasnie gniew w pepe wywolany przez mou ;d ale wiem o co chodzi i sie zgodze ;)

0

Hehe, samograj? Nie ma samograja, ktorego najwiekszym dowodem jest wlasnie odejscie Pepa.. A pamietasz jak Roura zastepowal Tito? Wtedy tez uwazales, ze Barca to samograj?

0

A to widze, ze dla Ciebie barca to tylko wygrane z Osasune po 7:0... Skoro wymieniasz gre tylko w meczach, ktore nie wyszly... No blagam Cie, z marszu bez analizy wymienie Ci pare aspektow poprawionych:
- analiza slabej gry i poprawa
- wieksze zaangazowanie
- Strzaly zza pola karnego
- DUZO mniej straconych goli
- czestszy pressing
A jesli nie zauwazyles, to mecze slabsze byly wtedy, gdy media sie rzucaly na Tate i na Neymara i byla presja a jakbys chcial wiedziec i to wplywa na Barce..

0

Dla Ciebie nic sie nie zmienilo? DLa mnie jest kolosalna roznica w grze zespolu.. Nie mowie o ostatnich meczach choc o nich zapomniec nie mozna. Zespol jest zywszy i przede wszystkim sa konkrety, ktorych za Tito nie bylo. Gra Barcy za Tito byla nudna, czego o Barcelonie Taty powiedziec nie mozna :)

0

Chodzi o boisko w Pampelunie. Jest wezsze i chyba rowniez krotsze przez co latwiej bronic i trudniej gra sie druzynom uzywajacym skrzydel.

0

czemu minusujecie kogos, kto nie zna na tyle jezyka? smieszne to jest,...
Samper
chodzi o to, ze messi chce przejsc na emeryture w Barcelonie i bedzie tak dlugo w niej, jak dlugo ludzie tego beda chcieli

0

no wiem, ale juz chcialem :D ok, trzeba zaczekac ;d

0

zna ktos strone z takimi obszernymi skrotami np 20 minut?

0

Bo dotyczą Barcy?

1

Jesli bedzie tak gral w kazdym meczu ligowym, to wygraja wszystko. Zauwazylem, ze jak Messiemu sie chce i zaklada od czasu do czasu pressing, to calej druzynie nagle tez sie chce ;d

0

Swietny byl meczyk, ale to juz pisalem. To, na co chcialem zwrocic uwage, to styl gry MC, ktory GRAL W PILKE. Wreszcie druzynam ktora poszla na wymiane ciosow z Barca. Genialnie sie oglada, jak druzyna nie zamyka sie na swojej polowie.. Oby wiecej druzyn tak robilo, oczywiscie, to moze skutkowac manita, ale jednak zle dla oka by nie bylo :D

1

Uwielbiam go, mimo, ze obnizyl loty, to jego sama obecnosc w szatni jest wazne, takie mam wrazenie :) Jeden z niewielu, ktory na konferencjach potrafi powiedziec, co mysli.

0

Blagam Xavi, powiedz kolegom, aby przeniesli motywacje z LM na La lige ;d Zero porazek i remisow by bylo ;d

0

Jak wy mozecie w ogole robic podzialy na oceny, kto byl najlepszy itd.. Cala druzyna na medal !! Dla mnie VV rownie dobrze moze byc ZM jak i Alba, Pique, Iniesta, Messi, Masche ;)

0

W ogole musze przyznac, ze ten mecz i mecz Realu z AM ostatni w lidze, byly najlepszymi jakie w tym sezonie ogladalem ;)

0

jeszcez losowanie, bo druzyny z jednej ligii jeszcze na siebie trafic nie moga

0

badz obiektywny, rowniez karny dla mc

0

I tak beda mowic, ze la liga slabsza ;d

0

Wazne mecze to rowniez te z Sociedad czy Valladolid...

0

Jeden z najlepszych meczow pokazujacych, ze obrona zaczyna sie od ataku :) Messi stosowal momentami pressing i od razu pile miala Barca.. Zeby oni tez w lidze tak grali, z taka motywacja i zaangazowaniem.. Swietny mecz, sedziego bledy na wynik nie wplynely, na szczescie... Brawo :) Czekamy juz na losowanie ;d Nie chcialbym jeszcze Bayernu w tej fazie, ale kto wie :)
Hiszpanskie jeszcze nie moga na siebie trafic, prawda?

0

Mam juz dosc ciaglego gadania o mozliwych wzmocnieniach... Pelno nowinek a zero konkretow.. Męczy juz takie cos :/

1

Kumpel, ktory sie szkoli na trenera, opowiadal mi ostatnio, ze byl chyba w Katowicach na takim szkoleniu i przyjechal gosc m.in. z Barcelony, ktory trenowal w mlodosci Xaviego, Cesca i innych rowniez i ten typ sie wypowiadal, ze zaden z nich nie mial tego czegos, co mial Xavi, ze tylko Xavi mial ten geniusz, ten blysk.
Szkoda, ze nie jest mlodszy... No ale wieku sie oszukac nie da.

0

Ludzie sami nad nim czuwaja, im wiecej zlych ludzi, tym swiat gorszy

0

Wreszcie jakie konkrety.. Moje typy, a raczej zawodnicy, ktorych chetnie widzialbym w barwach Blaugrana to Mangala i Vidal. Nie wiem jak gra Zuniga, ale slyszalem, ze swietny obronca, a raczej Alvesa nalezaloby juz sprzedac i zarobic na jego sprzedazy 10-15 mln. Do tego napastnik.. Taki prawdziwy lis by nam sie przydal jak Aguero, to marzenie... Jedyne co mogloby go slonic, to chec gry z Leo. Wowczas nalezaloby sprzedac, jak juz to w newsie zostalo wspomniane, Pedro/Alexisa - osobiscie, predzej sprzedalbym Pedro, ale to moje zdanie. Sanchez dla mnie znacznie wiecej daje druzynie.
Pozyskanie tych graczy wiazaloby sie rowniez ze sprzedaza Cuenci, Afellaya i Santosa. Tello jest dla mnie zbyt slaby na Barce, jego szybkosc mi na poczatku imponowala, teraz widze, ze poza nia on nic nie ma... W PL moglby sie sprawdzic.
Do tego wraca Rafinha i Deulofeu, choc jesli przyjdzie dobry pomocnik i napadzior, to mozna ich jeszcze na rok wypozyczyc, Rafe do Villareal a Gerard moglby spokojnie pozostac w Evertonie :)

0

Prosze Cie, tamte Nike przynajmniej sie prezentuja a te adidasa gumiaki przypominaja ;d

0

No i dobrze, a skad wiesz, a moze dzieki niemu bedzie ciezej o skrecenie kostki? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?