Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne, ze onet ma takie informacje i inne portale, a oficjkalna strona klubu nic nie pisze na ten temat. Moze spoznione prima aprillis ? Oby, bo trzeba wzmocnic ta druzyne...
0
W tym meczu dla mnie kazdy zagral bardzo dobrze, z wyjatkiem Cesca.. No i wykopy Pinto rowniez daja wiele do myslenia ;d
Szkoda mi Leo, bo ciagle go kryje 3/4 rywali, gdyby mial tyle miejsca co Iniesta badz Ney.. Licze na udany rewanz, musza zagrac od poczatku z taka intensywnoscia jak od 60 minuty wczorajszego meczu, to wygraja. Sa w stanie w tym sezonie Barca gra duzo lepiej niz w poprzednim :) Wolalbym zobaczyc w srodku Cesca z Iniesta, bo z nim sie dobrze rozumie i Pedro/Alexisa na PRAWYM skrzydle, bo Ney duzo lepiej gra i wiecej daje na lewym skrzydle.
0
Trafna ironia. Chlop ma taki talent a i tak z Pique na srodku gra zawsze Masche, choc ten w waznych meczach gra niezle.
0
Nie rozumiem ani Ciebie, ani Shadow'a..
Fail? Czy wy zyjecie rokiem 2010 czy jak? Widzieliscie jaka pilke gralo AM? Kazda przestrzen zamykali, stosowali wysoki pressing na calej szerokosci boiska, przy Leo bylo 3/4 graczy CALY CZAS. Tez bym wolal wynik 4:0, ale takiej druzynie jak AM nikt by nie trafil wiecej niz 2 bramy. Mielismy okazje, zabraklo szczescia, a moze raczej Courtois mial dzien konia.. Oceniajcie obiektywnie i pogratulujcie AM za mecz i ambicje, dzieki ktorej zagrali wysmienicie. Ja z takiej Barcy jestem zadowolony, gdyby nie "Strzal zycia" Diego, Barca by wygrala, bo z gry AM nic sobie nie stworzyl, bo Blaugrana tak dobrze bronila (nie mowie tu o wybiciach pily przez Pinto).
A co do dedee to z MC dwumecz byl i Real, to byl juz 4 mecz z druzyna topowa i zadnego nie przegralismy :)
0
Iniesta wczoraj gral jak boiskowy poeta. Wszystko mu wychodzilo. Szczerze, to Courtois uratowal im mecz, wolalbym 2:1 dla barcy, bo AM musialoby sie bardziej otworzyc, ale trudno, taki futbol.
0
co ty gadasz? Jego powrot spowodowal wywalczenie pily i zagranie jej przez busiego do iniesty...
0
cesc siadl calkiem.. alexis wszedl i barca inaczej gra z iniesta na srodku... ney tez sie lepiej na lewej czuje
0
Nie mogli tak grac od razu? :D CZY ONI NAPRAWDE POTRZEBUJA BATOW, ZEBY GRAC :D?
0
iniesta geniusz i ney to samo :OOOOO
0
Mi tam sie gra Leo podoba, nieraz go 4 rywali atakuje, to co ma zrobic ;d Ney czasem ma przeblyski, ale mu brakuje pewnosci. Widac, ze Europe dopiero poznaje :)
Bartra swietny, Pinto na linii bezbledny, ale jego wykopy......no, bez komentarza ;d Busi dobre zawody z Iniesta, Cesc nam cos przygasl w tej czesci sezonu...
0
swietny mecz, przy wybijaniu przez pinto mam dreszczyk ;d ciesze sie bardzo z gry bartry, super mecz, powinni jemu dawac wiecej szans za masche... :/
0
CN milczy :/ teraz powinni wspierac a nie...
0
masakra :/
0
Ludzie no, juz dzisiaj nie wiem, w ktore newsy wierzyc, ale ten to juz przesada ;d
0
"W styczniowym hicie Primera División oglądaliśmy mecz walki, w którym żadna ze stron nie potrafiła zaskoczyć drugiej. Dzisiejsze spotkanie prawdopodobnie będzie wyglądało identycznie" z tym się nie zgodze. Barca miala wtedy nizsza forme, gorzej grala. Teraz graja bardziej jak druzyna, przede wszystkim Messi daje duzo wiecej i Iniesta jest w formie. Pique rowniez wrocil do formy. Mam podobne odczucia, co do meczu z MC. Jakos o wynik jestem po raz kolejny dziwnie spokojny. Najwazniejsze to by Busi mial dobry dzien i odcial od gry Arde, bo to ich motor napedowy srodka pola. Mysle, ze Tata przygotowal jakas niezla taktyke, jak potrafil wylaczyc calkiem z gry CR7 w klasyku, to tutaj rowniez cos zapewne "upichcil" ;)
Nie moge sie juz doczekac meczu, sądzę, że wygramy jedną lub dwoma bramkami.
0
Lubie jego wypowiedz ;) Konkretne i potrafi dopiec krytykom ;) Utrzymaj forme, Dani!
Co do Neymara, to ma racje. Tez troche kontuzja obnizyla jego loty, bo przed nia czarowal. Wlasnie ogladalem przed momentem filmik z Ronaldo (de Lima) i brakuje mi takich magikow w futbolu jak on czy Ronaldinho. Messi to fenomen, ale oni dawali swoja gra taka radosc :) Joga Bonito ;)
Mam nadzieje, ze Ney sie rozegra jeszcze i bedzie kolejnym magikiem, ktory bedzie zapamietany na dlugo.
0
Jesli chodzi Ci o list, to nie bede sie nawet fatygowal. Mialem fajny pomysl na artykul, zwiazany z VV, nie to nie.
Jesli Ci chodzi natomiast o ten drugi, pewnego rodzaju synonim slowa koperta, to chyba ich glowa boli ;d
0
Szkoda, ze redakcja nigdy nie odpisuje, jak sie im cos napisze i nawet poprosi o odpowiedz :) Ktos zna jakies sposob, aby jednak odpowiedzieli?
0
W takiej SYTUŁACJI też bym nic nie zrobił :(
0
No ja sie nie zgodze z Twoja opinia dotyczaca Alvesa. Juz to opisalem w komentarzu ponizej. Jesli Ci sie chce, to mozesz znalezc, czekam na odpowiedz ;)
0
Bylem pewien, ze madryckie gazety cos nawiaza do sedziego, a tu prosze, czysta prawde napisali. Alez mi szkoda VV, taki dobry sezon mial. Ciekaw jestem co z nim bedzie po sezonie. Oby Barca wygrala wszystkie mecze, najciezszy oczysiscie z Baskami, mam nadzieje, ze wygramy z Bilbao nawet jedna bramka, skromne 1:0 bralbym juz w ciemno. Do tego meczu trzeba wygrac wszystkie wczesniejsze. Jak to juz zostalo wspomniane w "Sporcie" teraz "los katalońskiego klubu zależy teraz tylko od niego".
0
Nie zgodze sie z ocenami dla Alvesa, Pique oraz Neymara.
Alves - wiem, ze przy golach tez go obciaza brak krycia Di Marii, ale powiedzcie mi, droga redakcjo, w jaki sposob mial byc w dwoch miejscach naraz? Zdaje sie, ze mial jasne wskazowki od Gerardo kryc CR7, a w obronie raczej mu Ney mial pomagac. Wylaczyl CALKOWICIE z gry zdobywce ZP, ktory KOMPLETNIE nie zagrozil (z wyjatkiem karnego, ktorego, jak sami zauwazyliscie, byc nie powinno) bramce VV. Ocena, jak dla mnie 6 dla Daniego.
Pique - sami wspomnieliscie, ze uratowal mecz i to czysta prawda. Swietny mecz Piquenbauera. Takiego go chcemy ogladac i obciazanie go za bramke w jakimkolwiek stopniu jest czysta glupota... To Mascherano ZAWALIL obydwie bramki, nie nadazal i sie gubil, stad nie wiem za co ma AŻ 2,5, no ale tego juz nie bede komentowal. Dlatego ocena dla Pique powinna sie wahac w granicach 8/8,5 - ostoja defensywy.
Neymar - za co az taka wysoka ocena? Rozumiem, ze jest swietny, ale nie oceniamy za umiejetnosci, a za gre w danym dniu, w danym meczu, a dyspozycja Neya byla tragiczna. Juz na poczatku spotkania mogl podwyzszyc na 2:0, gdy Messi mu wylozyl setke. Do tego nieudane dryblingi, straty.. I co, ze "dzieki" niemu Ramos wylecial z boiska? Po takim podaniu Leo kazdy zawodnik, moze za wyjatkiem Wawrzyniaka, by to zrobil, co Ney. Dla mnie nie zasluguje na wyzsza note niz 5.
0
Pieknie :) No dwie porazki z rzedu RM ;d
0
To co zrobil Rakitic, to jakas magia :OO WIELKIE BRAWA DLA NIEGO ;d
0
No moze by cos pogral, jakby miala Hiszpania np. wyjscie z grupy zapewnione. Niestety, nie dowiemy sie tego. Oby wszyscy wracali szybko do zdrowia :)
0
Tak, zapewne by wygryzl ze skladu Soldado, Coste i Negredo ;d Jeszcze nie, moze za 2/3 lata, choc po tej kontuzji to nie wiadomo. Szkoda chlopaka, nikomu tego nie zycze.
0
lepiej tego ujac sie nie dalo, hehe ;d
0
Jese zerwal wiezadla, Valdes rowniez, nie wiadomo co z Falcao i Walcottem, kurcze szkoda ich, o ile Jese by raczej na mundialu nie pogral, tak reszta mialaby murowane miejsce w skladzie... Mysle, ze VV bronilby za Ikera..
0
Hehe, widzieliscie na zalaczonym skrocie 7:10 co Pique zrobil? Haha ;d
0
Faul ok, ale za co zolta kartka?