Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poziom meczu troszke usprawiedliwia pojedyncze bledy sędziego, ale wyniku nie wypaczyl ;)
0
Myslalem, ze mi bedzie brakowalo Mou na lawce RM i tych emocji z nim zwiazanych, ale teraz widze, ze on niszczyl ta magie zwiazana z GD. Chce caly czas takie mecze ogladac!!
0
Osobiscie sadzilem, ze barca wygra 3:2, ale 7 bramek sie nie spodziewalem :D
0
A co mial alves zrobic jak mial na jednej stronie Di Marie i Cr a wsparcia od neya zero?
0
Pique dobraze gra ostatnio, nawet bardzo, mnie martwi postawa Masche, zwykle z lepszymi druzynami sobie radzil a dzis klapa totalna.. Potrzeba obronców 2 !! Songa sprzedac i masche przesunac do srodka, zmiennik busiego, choc ten tez ostatnio forma nie swieci (z MC fajnie zagral co prawda).
Messi i Iniesta - dwaj geniusze, magicy, majacy na butach KLEJ. Fabs mnie dzis troszke rozczarowal, a neymar, mimo wywalczenia karnego, najslabsze ogniwo. Gdby wykorzystal podanie Leo na 2:0, byloby po meczu i wszystkim by sie luzniej gralo.
0
Nie jedz ;d barca to wiecej niz uczelnia ;d
0
Barca wraca na wlasciwe tory, wystarczy zeby dali troche z siebie zaangazowania i potrafia!! Tylko obrona, a dokladniej obronca, mascherano... blagam, niech kupia dobrego stopera!! Wysokiego.. Jak zobaczylem przy roznym, ze masche kryje ronaldo to sie za glowe lapalem. Rozpedzaja sie, real podlamany z sevilla teraz bedzie pod gorke mial :D
0
To el clasico przejdzie do historii :D Genialny mecz, takiego meczu bym sie nigdy nie spodziewal!! Akcje, kartki, emocje, walka, pressing, karne, golazo (iniesty) !! A do tego wygrana Azulgrany!
0
Powaznie, arbeloa jest duzo lepszy w obronie i ma wiecej doswiadczenia :) Ney sie dzis otworzy, jestem tego pewien
0
bedzie wkrecal carvajala w ziemie ;)
0
Szkoda mi Cię, powaznie, zeby tak nisko upasc. Masz sily jeszcze wstac?
0
"inny wynik, niz wysokie zwyciestwo realu - bedzie niemila niespodzianka" ? :D Niemila dla kibicow Realu chyba ;d Dla mnie inny wynik niz wysokie zwyciestwo RM byloby mila niespodzianka ;d
0
iż nie oznacza słowa "gdyż", tylko "że"
0
Nie moge czytac niektorych komentarzy ludzi, ktorzy juz nas widza w 1/2... Ja sie obawiam AM, nie tylko ze wzgledu na to, ze maja jedna z najlepszych defensyw w Europie na te chwile, ale ze stanowia kolektyw, ze sa DRUZYNA. Wolalbym PSG, ManU lub Chelsea (tu tylko na smaczek spotkania). Nie skreslalbym ich, oni nie zostawia tyle wolnego miejsca co ManCity. Bedzie bardzo ciezko, ale sie ciesze, ze rewanz na wyjezdzie, bo bedziemy wiedziec, czy rzucac wszystko na jedna szale, czy ze spokojem podejsc do spotkania. Plusem jest rowniez to, ze dobrze znamy ich gre z hiszpanskich boisk wiec Martino zapewne przygotuje dobrze druzyne do tego spotkania.
Musze tez dodac, ze jesli Messi i spolka zagraja z pelnym zaangazowaniem, skoncentrowani i pewni tego, po co tu sa, to bede spokojny. Wszystko jednak zweryfikuje mecz.
0
1,2 8,9
0
Szkoda mi Borussii, niedosc, ze oslabiona kontuzjami, to lewy nie gra w pierwszym meczu .. Na miejscu Kloppa bym gral samymi pomocnikami, tylko reusa dac bardziej z przodu bo juz raczej wroci po kontuzji. Zobaczymy :)
Swietny mecz bedzie w Paryzu, dwie rownorzedne druzyny :D
A co do nas, to ciezko bedzie sie przebic przez obrone atleti, ale trzeba byc dobrej mysli! :)
0
Same fajne mecze ;) Super ;)
0
LEwy nie gra ;d
0
Manu z Bayernem haha ;d
0
Hehe borussia real :D zobaczymy w tym roku ;d
0
Atyletico! :D Zobaczymy z kim real :D
0
Ale quaresma brame walnal :OOO
0
Wszystko jest raczej zależne od sprzedazy pilkarzy. Jesli z klubem pozegnaja sie: Dos Santos, Song, Tello, Cuenca, Afellay i dostanie sie za nich jakas niezla kasiore (ok 30 mln) to statrczy kasy na dwoch stoperow orazn na pomocnika/ów. Przydalby sie tez napadzior z prawdziwego zdarzenia :D
0
Chcialbym Chelsea ;D Jakies te mecze z Mou maja inny smaczek ;d
Takie pary ja bym chcial widziec:
Barca - Chelsea
Psg - Atletico
Real - Bayern
MU - Borussia ;)
0
A Klose to wszyscy? ;d
0
Ogladasz mecze? Subotic jest swietny, podobnie jak Turan.. Filipe Luis to teraz jeden z najlepszych bocznych obroncow w EUropie..
0
Brawo Tata!! Subotic, wreszcie ktos kto mysli! Do tego super Filipe Luis, wolalbym zamiast turana Gundogana, bo twoch zarzad nie sprowadzi ;) I Kun ! Brawo!! Oby je tylko te pomysly ucielesnic ;d Wystarczyliby mi Ci dwaj obroncy, Kun i Ilkay ;)
0
Czyli zagra BBC, modric Di maria i alonso, ramos pepe carvajal i marcelo :)
Fajna fota :D
0
Zamiast Pedro wolalbym Xaviego, zeby miec pile. Inieste na skrzydlo dac. Z takimi rywalami, barca musi miec pilke przy nodze.
0
Ja tam sie ciesze, ze Chelsea. Lepsza druzyna w LM oznacza zwykle lepsze mecze :D A tak a propos to na kogo byscie chcieli trafic w kolejnej rundzie? :D Ja bym chcial Chelsea, bo bylby dobry mecz, a dla Realu moglby byc Bayern wylosowany :) Niezle mecze by byly zapewne :)