0

a nie ten gra

0

chyba za alexisa??

0

za kogo messi jest ;>>>

0

Brawo, jeden kumaty ;d Zgadzam sie !

0

Bo alves sie pcha na strone alexisa za bardzo..

0

Niektorzy ty gadaja na tak na fabsa, ze grac za niego powinien Leo lub Ney. Mysle, ze martino ma bardzo dobry plan, aby na ZMECZONEGO rywala, ktory juz tak szczelnie obrony nie zamyka weszli nasi jezdzcy! Za xaviego fabs na srodek i jazda ;)

0

Super obrona, to dobrze wrozy na druga czesc sezonu!! Busi mnie troche zawodzi dzis i Xavi... Cesc na srodek i za Generala Messi/Neymar. Brawa dla Pedro fajnie gra i w obronie duzo zasuwa! Najwazniejsze, ze bramy nie stracilismy w pierwszych 20 minutach, tego sie balem, ale wytrwali!! Czekam na 2 polowe :))

0

To, gdy ktos sie obawia przeciwnika, nazywa sie respekt, kolego.

0

Tak nie w temacie : http://michaltrela.blog.pl/2014/01/09/czekam-na-prawdziwy-transfer-bayernu/
Az sie milo patrzy na charyzme i zaangazowanie Pepa :))

0

Szkoda, ze chyba Oier nie trafil setki w pierwszej polowie na 1:1...

0

Nie zgodze sie :) Wielu ma takie, to jest trening od malego, zostawanie po treningach i przychodzenie przed gtreningami i cwiczenia caly czas :) CR7 to maszyna, jestem pod wrazeniem jego zaangazowania zawsze. Do tego mial tez talent ;) Natomiast messi to czysty talent, to ich rozni. CR7 nigdy nie bedzie lepszy od Messiego, walsnie z tego wzgledu. Ma pecha, ze gra w czasach La Pulgi :)

0

Co jak co, ale Ronaldo naprawde potrafi zawisnac w powietrzu ;d w dodatku ladnie wysoko skacze :D No jest drugim najlepszym na swiecie, nie da sie ukryc ;d

0

dokladnie ;|

0

No i wszystko jasne :/ Czyli wchodzi w opcje albo on na 9 albo Messi... Jaaa :/

0

Hehe i tez 8 stycznia :D Xavi nie trafil dwoch karnych akurat 5 stycznia ;d Smieszne te zbiegi okolicznosci ;d

0

Super wczoraj grali, klepki momentami palce lizac, do tego pressing na calej dlugosci boiska zaraz po stracie pily.. Miodzio, oby tak dalej. Brawo Martino, na nowo ukladasz ta druzyne i swietnie Ci to wychodzi :) O Messim mowic nie ma potrzeby, najbardziej mnie zaszokowalo to, ze zryw do pily, przyspieszenie ma lepsze niz przed kontuzja. Fabs w tym sezonie przechodzi moje najsmielsze oczekiwania, super mecz :)) Busi jedynie za duzo strat jak na DM, z AM musi byc skoncentrowany na 100%. Iniesta sie budzi a zatem mam nadzieje na sobotnia obstawe Andres-Busi-Fabs!! Jesli Tata planuje od poczatku dac pograc Leo i Neymarowi, to ma niemaly bol glowy o to czy wybrac Alexisa czy Pedro ;d Ale zycze mu wiecej takich problemow!
VeB

0

ledwo wygrali miales na mysli ;d i to pepe sie sam sfaulowal w polu karnym i karniaka dostali ;d
No to o tym mowie wlasnie ;d

0

Mialem isc spac, ale normalnie nie moge jak czytam komentarze na rm.pl ;d Oni sie tam klóca tylko ;d Ja np. potrafie docenic jak CR7 jaka ladna brameczke trafi czy cos, a oni gadaja, ze Obroncy sie podkladaja przed messim.. chore ;d albo, ze getafe to ogorki, a sami sie meczyli z wieloma "ogorkami" w tym sezonie.. Chore ;d ale smieszne

0

Zastanow sie co piszesz :)

0

Haha juz teraz sa jakies komenty na rm, a co bd jutro hahaha ;d

0

Mnie najbardziej cieszy, ze widac po Mesism, ze w psychice nawet nie ma sladu po kontuzji :) A to jest dla pilkarza najcenniejsze! Do tego jego glod gry i druzyna zgrana jak za Pepa :) Widac pressing, widac postep. Bez Messiego byli silni, z nim sa potega :) Dobranoc, super mecz, super powrot Leo :) Oby w sobote zagral w srodku iniesta z FABSEM!

0

GOOL ;d brawo Leo :)

0

wnerwia mnie to ze w primera division gwizdza caly czas kazdy "faul".. walczyc na ciala nawet sie nie da bo od razu gwizdek

0

Ale akcja super ;)

0

Sergi owszem ale dopiero ostatnie 20 minut, wczesniej za duza niepewnosc w nim byla, a montoya super mecz :)

0

Chcialbym tak w 55 minucie Leo :) I szczerze nie wiem kto na AM. Zarowno Pedro jak i Alexis sa w gazie ;)

0

Alexis, strzelaj! :D

0

Ale klepa :D

0

Strasznie mu nie idzie dzis, szkoda

0

No Roberto, wez sie w garsc !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?