0

Swietny meczyk, nie moge sie juz doczekac kolejnego z Getafe i Leo w skladzie :) Nawet jesli z lawki wyjdzie to warto bedzie ogladac :) Widac duzy postep, niby grali z Elche a pressing po stracie pily byl niesamowity :) Oby tak dalej!!

0

Wreszcie pressing! Zeby jeszcze Messi wrocil ze swoim "zabojczym spojrzeniem" i byl w najwyzszej dyspozycji i nawet MC nam nie bedzie straszne :)

0

Elche jednak nie nalezy do najmocniejszych, ale to na co chce zwrocic uwage, bo to nie zalezy od sily przeciwnika, to pressing, ktory coraz czesciej widze :) A to cieszy!! Oby tak dalej, tylko musi byc bardziej bezposredni ;)

0

I to mi sie podoba, nie robi tego pod publke, z wlasnych pieniedzy i checi to robi :) Fajne, oby w nowym roku rowniez mial taka forme jak obecnie :)

0

A co do tego, kogo sie Barca boi to mysle, ze jedynie AM i Bayern - dwa superkolektywy, ktore graja swietna pilke. AM nie przestaje mnie zaskakiwac od 2 lat..

0

Dokladnie o tym mowie. W kazdym meczu, w ktorym w tym sezonie barca press stosowala, wygralismy. On byl kluczem do sukcesow Pepa i bedzie rowniez w tym sezonie.

0

Jaki Soldado?! W Tottenhamie gra Roberto...

0

Ostatnio ogladalem chwile mecz MC z Fulham i po tym meczu stwierdzam, ze owszem, maja petardy w ataku, ktore potrafia odpalic, ale Fulham z taka latwoscia sie przedostawalo pod pole karne MC, ze jakos jestem spokojny o ten mecz. Mamy Busiego, ktory jest w tym roku jakby procesorem Barcy ;d A gra jak profesor :D Do tego Cesc (W SRODKU POLA!!) oraz Iniesta (jego magia wraca) plus NEMESIS i bedzie dobrze. Jak na pressingu zagramy to wygramy obydwa mecze. Trzeba byc pewnym, ze sie wygra i wierzyc w chlopakow, ze podolaja :)

0

Jedynym gosciem za niego, ktorego widzialbym na miejscu szkoleniowca (no, moze dwoch) to Heynckess lub Pep. A oni na pewno nie obejma sterow, szkoda, ze taka krytyka (nie wiem za co..) go spotyka, zdaje sie, ze nie byl przygotowany na cos takiego. W koncu miedzy jego byla druzyna a Barca, na ktora spoglada caly swiat jest kolosalna roznica, ale powinien wlasnie teraz udowodnic owym krytykom, ze ma naprawde silny charakter. Mam nadzieje, ze zostanie.

0

Wroci silniejszy, naprawde chce aby CR wygral w tym roku ZP, aby Leo znow mial glod sukcesow indywidualnych, bo kazdy doskonale wie, ze nawet jesli zawodnik sie wypowiada, ze tylko sukcesy druzynowe sie dla niego licza, to osobista nagroda rowniez jest wazna, tylko publicznie sie tego nie mowi. Juz sie za nim stesknilem ;d Jakos Barca sobie bardzo dobrze radzi bez niego, ale go brakuje na boisku, tak o, zeby byl :D

0

adriano ;d

0

Ciekawe mecze, szczegolnie nasz i Bayernu z Arsenalem ;) Chce juz luty!!

0

Wolałem arsenal ale i tak sięcieszę :-) jeden z najlepszych zespołów a by wygrać musimy pokonać najlepszych. Leo już będzie jeśli będzie pressing i głód gry to pokonanmy ich spokojnie. Większy smak będzie miał ten mecz bo na ławce będzie trener który dobrze zna barce ;-) nie mogę się już doczekać! :-):-)

0

A ja, osobiscie, wole mocniejszego rywala :) Arsenal - bylby piekny mecz :)

0

Niestety się nie da zatrzymać czasu, ale on zawsze będzielegenda i będzie zapamiętany. Lepiej, że jest szczery i wie, że już nie może na boisku pomoc drużynie. Potrafi się określić jasno co jest ważne.
Teraz pytanie, którego obrońcę barcelona sprowadzi. Mam pytanie bo teraz tego nie sprawdze, czy piłkarz występujący w tej edycji pucharu uefa może występować w innym klubie w champions league ? Jeśli tak to rozważyłbym któregoś ze stoperów Kogutów ;-)

0

Czy mi sie zdaje czy BVB ma 1 miejsce teraz w grupie ;>

0

Dlaczego oni nie moga w kazdym meczu grac takim pressingiem? Nie chodzi mi o ich gre teraz, gdy rywal jest calkiem zrezygnowany, ale o poczatek, pierwsze 15-20 minut, ciaglego pressingu. Wtedy calej linii defensywnej gra sie latwiej... Mam nadzieje, ze to zauwaza, ze dzisiejszy glod tylko wzrosnie :)

0

A dlaczego im tak idzie? Bo jest wielki pressing, od polowy celticu.. Wrocil glod gry i dobrze go widziec, chocby w jednym meczu..

0

Czyzbym znow widzial pressing :OO

0

Aguero. Proste. Jest jednak problem, o ktorym juz zdazyliscie wspomniec - szejkowie ;d jedynie w wypadku transfer request jest szansa, a to juz zalezy od Kuna :) Marzenie..

0

Dlaczego w innych klubach graja ludzie, ktorzy sa na fali, ktorzy maja prawdziwa forme, a w Barcelonie ciagle ta sama 11.. Wnerwia mnie juz totalnie ustawienie srodka pola... Czemu Cesc nie moze zagrac z Iniesta na srodku?! Dlaczego nie dadza szansy Dongou na szpicy? Przeciez Athletic wczoraj nas zmiazdzyl i powinnismy sie cieszyc i dziekowac Pinto, ze nie dostalismy 3 :/ W wysmienitej formie Bartra siedzi na lawce. Swietny, perspektywistyczny a przede wszystkim majacy prawdziwy glod gry Sergi, rowniez siedzi na lawce.. Nie rozumiem tego. totalnie nie pojmuje niektorych dzialan sztabu. Coraz bardziej natomiast zaczynam byc utwierdzony w przekonaniu, ze Martino ma jakies "sugestie" z góry, ktore mu "tylko" sugeruja, co ma robic. Smiech.

0

Nie mialem mozliwosci dzos ogladac, ktos moglby w miare dobrze wyjasnic jak grali nasi? Nie chodzi mi o opis sytuacji, bo to juz jest ;) Tak mniejwiecej jak mecz? I jak poszczegolni gracze ;>

0

Jedyne, co moze jakos w miare poprawic humor, to fakt, ze zawsze Pinto, gdy gral, godnie zastepowal naszego Portero. A taka forme mial VV.. eh

0

Dokladnie, miec go w skladzie, do tego sie swietnie z Messim rozumieja.. Miodzio by bylo ;)

0

Nie rozumiem, dlaczego niektorzy z Was, gdy ktos powie, ze Ronaldo zasluguje na ZP, od razu po nim jedziecie itd. Prawda taka, ze Ronaldo nie mial sobie rownych, a raczej powinienem powiedziec, ze jego jedyny konkurent zmagal sie caly czas z kontuzjami. Nie ma lepszego pilkarza od CR7 na te chwile. A za co Ribery ? Czy pilkarzy sie rozlicza za trofea? Jak del Bosque powiedzial, to trenerow sie za trofea rozlicza. W przypadku pilkarza bierze sie jego forme, jego statystyki. Dla tego w tym roku powinien dostac ZP Ronaldo. Przykro mi, ze to mowie, ale takie sa realia. I choc chcialbym bardzo powiedziec, ze Messi zasluguje na ZP w tym roku, to nie powiem, bo bylbym zwyklym klamca ;) Pozdrawiam :)

0

Patrząc na rywali Barcy w lidze, to najbardziej obawiam sie swietnie grajacego w tym sezonie Villarealu, Elche, ktore pokazalo w meczu z RM, ze ambicje naprawde maja oraz jakos z Getafe - z nimi mecze nigdy nie naleza do najprzyjemniejszych. Co do LM to trzeba sie cieszyc, ze mamy juz wyjscie z grupy zapewnione. A PK jak narazie ma poczatkowe stadium, wiec raczej w rezerwach powinnismy sobie poradzic. Bardziej obawiam sie o dyspozycje Leo po powrocie.. Kto gra w pilke lub trenuje inny sport i ma konruzje dosc powazna, to doskonale rozumie, ze nawet jesli jest sie juz zdrowym i gotowym w 100%, to w glowie strach utrzymuje sie duzo dluzej. Jednak mam nadzieje, ze Leo, po pierwsze, wroci szybciej (nie musi grac optymalnie, po prostu, aby mial juz zielone swiatlo), a po drugie, ze w meczu z AM bedzie juz naprawde gotowy i bedzie chcial udowodnic wszystkim co to znaczy byc najlepszym zawodnikiem globu :)

0

Zdaje mi sie, ze beda dwa bardzo ciekawe polfinaly : Barca-Villareal i RM - AM :) fajnie sie ulozyly bardzo losowania ;) git

0

Ciezko jest wstawic gdzies chociaz przecinek? Bo o kropce to juz nie wspomne..

0

Ciuus
Tu nie chodzi o Xaviego, jako jego osobę. Chodzi raczej o to, ze pomimo faktu, bo to jest oczywiste, ze w wyzszej formie jest Cesc - to naprawde widac - Xavi mimo to i tak dostaje wiecej duzo szans od Fabsa. Ludziom o to chodzi, ze zawodnik, nawet jesli jest to Xavi, jest w nizszej formie to powinien mecz zaczynac na lawce.

0

Chce na srodku wreszcie Magika z Mistrzem, czyli Inieste (ktory widac, ze w formie i swietnie sie z Neyem rozumie) z Fabsem - ten z kolei z Messim. Fajny meczyk, wazne 3 pkt i teraz moze wreszcie zagra Song w LM i Bartra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?