0

Teraz tak to przedstawia.. Prawda jest taka, ze sprawial problemy wychowawcze, bo to dobrze pamietam. Mogl byc wielka gwiazda, ale wolal wychodzic nocami itd. Szkoda, bo swietny z niego zawodnik, ale zarzad i cala La Masia stawia jasno sprawe. Wiecej niz klub.

0

Znasz regulamin kiedy sędzia na gwizdać rękę w Polu karnym ? Jak nie, to nie mów że karny być powinien.. Bo takich zagrań się nie gwizdże.

0

Ee perfekcyjny? Do perfekcji wiele brakowało. Gdyby lepszą skuteczność piłkarzy enrique to wiedzieliby co znaczy stracony gol. Najgorsze dla mnie było wyprowadzenie piły przez tarzana ale mam nadzieję że to tylko wypadek przy pracy ;-)

0

Uwielbiam La Pulgę tak grającego ;) Kurcze, zeby zawsze mial taki glod gola, spodobal mi sie jeden komentarz dotyczacy miejsca kolo Messiego na boisku: Alexis jest w lepszej formie, neymar z reszta tak samo, a messi....to messi. hehe Dla mnie zawodnik meczu :)
Dobranoc :)

0

Przeciez Messi super gra, co wy chcecie od niego? Bo bramki nie strzelil? Smiech..

0

zwariowany cos ten mecz ;d taki chaos wszedzie, ale fajnie sie to oglada ;D szybki przez to jest ;D

0

Chcialbym inieste na srodek i Neya

0

Oczywiscie z tym sie zgadzam i jak juz napisalem, nie odbieram mu zadnych zaslug ;) Bo to jego, jak to okresliles, dzielo :) I nikt chyba nie zapomni o nim i o jego zaslugach.

0

Sa na pewno plusy i minusy ;) Jak w kazdej innej pracy. Dla mnie najwiekszym plusem jest to, ze robia to, co kochaja. Tego im zazdroszcze :)

0

destro
To, co mowisz, oczywiscie jest prawda, ale troszke te porownania dla mnie są niezbyt trafne. Chodzi mi o to, że Guardiola zbudował potęgę, ale wtedy nikt się, że tak powiem, bardzo Barcy nie obawiał. Drużyny nie były zamknięte całą jedenastką już na 40 metrze. Teraz całkiem inaczej każda druzyna gra z Barcą. Nie odbieram oczywiście zasłuzonych tytulow Guardioli, bo zbudowal najlepsza druzyne w historii - po prostu nasi przeciwnicy nie byli az tak pozamykani jak teraz ;)

0

Najwazniejsze, ze juz widac wiele popraw, juz widac rękę Martino. Najwazniejszy jest, przynajmniej dla mnie, powrot pressingu na polowie rywala, szybkiego i pewnego. Zobaczyc Messiego walczacego o pile - bezcenne ;) Oby tak dalej!
P.S. ladnie AM cisnie ;) Villa wczoraj 2 brameczki i asysta, nie moge sie doczekac stycznia i meczu z nimi :)

0

W Fifie? Ja bym chcial taki komentarz przynajmniej, gdy nasza kadra gra ;)
Hehe, smiac mi sie chce jak gol Neymara był, to komentator przez minute sie darl, a jak Jese strzelil, to króciutkie: gol. ;d

0

Dokladnie, popieram Twoje zdanie :) Albo dwoch ZM na rowni Ney i VV. Obydwaj na to miano zasluzyli.

0

Wlasnie szukalem na stronce, co dodales tego i znalazlem :) Zjedzcie w dol i zobaczycie info o transferze najwiekszego magika do barcy ;) Ktory ja podniosl z kolan !

0

Nie rozumiem jak możecie na messiego narzekać? To było założenie trenera i to widać gołym okien. Rok temu messi był ustawiany na szpicy i był całkowicie zneutralizowany. W tym meczu to zadanie miało przypaść ramosowi który się całkiem zagubił bo tam gdzie być powinien nie było messiego. Widzieliścię jak przez to obrona blancos była rozdarta i ile miejsca mieli pomocnicy? Messi ściągał uwagę 2-3 rywali i robił miejsce innym cały czas. Mi bardzo się jego gra podobała. To jak piłe przetrzymać umiał idź trzeba było i jak nagle umiał przyśpieszyć. Oczywiście szkoda że nie trafił ale to z powodu braku w ostatnich dniach rytmu meczowego źle się zabrał z piła.
Co do busiego to zagrał fenomenalnie ! Był praktycznie bezbłędny w każdym momencie a to jak operował piłka nawet gdy przy nim byli rywale - miOdzio! Tak samo z reszta iniesta choć raz przez niego prawie bramą padla dla rm.
Wszyscy poza tym zagrali ponadprzeciętnie z. Vv na czele. Może i puścił dość łatwy strzał jessego ale wcześniej wybronił trzy setki .
Martino, jesteś wielki! Wielkie brawa! Wreszcie zmiana stylu gdy tego trzeba było! Wrócił pressing, kontry choć jeszcze nie doskonale i ruch!
Vamos!

0

Wynik to jedfno, mnie cieszy super gra barcy z Realem ;) Dawno ich tak grajacych z Blancos nie widzialem. Brawo Barca, Brawo Martino!
Milego wieczorkU!!

0

mysle, ze ta brama nie wymaha komentarza :) brawo!

0

Brawo Martino! Jeszcze raz musze powiedziec o neutralizacji CR7 i pressingu, bo w ostatnich kilku klasykach CR mial pelno miejsca i nie bylo w ogole, DOSLOWNIE zero pressignu, a dzis nawet messi lata i sie kladzie na ziemii, aby tylko pile odebrac, to jest piekne ;) brawo "tata"!

0

super mecz! Valdes wielkie brawa za obrone khediry, szkoda, ze messi nie strzelil, ale podoba mi sie jego gra ;) Nie wiem czemu nasza defensywa z tak trudnym rywalem gra super, a normalnie jacys rozkojarzeni sa i bledy robia, nie rozumiem tego

0

widzicie reke Martino? Ile mial miejsca CR7 za Tito a ile ma teraz? Widze kolosalna roznice, neutralizacja pelna Cr7 i juz efekty sa

0

iniesta odradza sie w klasykU! jo! Ney miodzio! jupi! :D neutralizacja przez martino CR7! yeah!

0

oby zagral bartra za masche.. Cesc za Xaviego do pomocy, blagam...

0

Twoj komentarz wrecz cuchnie prowokacja.

0

Piszecie, jak zdazylem zauwazyc, o kontuzjach, jako o pladze(?), klątwie? Nie lepiej spojrzec na rodzaj kontuzji i ich ilosc i poszukac glebiej? W mojej ocenie problem nie lezy w tajemniczym "fatum", ale po prostu w zlym przygotowaniu pilkarzy do treningow - mam na mysli nieodpowiednia diete, zle rozgrzewki na treningach itd.
Co innego byloby, gdybysmy mowili o duzej ilosci ROZNYCH urazow, ale tu glownie sie powtarzaja te same. To martwi. Inne kluby tez sie borykaja z takimi problemami, ale nie w takim nakladzie...
Pech pechem, ale dla mnie problem lezy znacznie glebiej.

0

A czy przeczytales rowniez slowa "za guardioli" ? Mecz z tego roku byl, ale prowadzil Barce Tito.

0

No to cesc na real. Hm, ciekawe jak iniesta dzis zagra, oby sie odblokowal i pokazal znow magie :) Brakuje mi jego swietnej dyspozycji.

0

Mam wrazenie, ze po porazce(bo tak nazwac trzeba remis z osasuna) wroca mocniejsi, bo Martino wyciaga zawsze wnioski, juz to zauwazylem. Mysle, ze przeanalizowali dokladnie druzyne z Mediolanu i ten mecz bedzie z gola odmienny od tego poprzedniego na San Siro. Licze na wygrana z zerem z tylu!

0

A gdzie Cesc? Cesc na srodek za Xaviego i git ! Czyzby miejsce na lawie Bartry oznacza jego wystep w GD ?! Oby! Nalezy mu sie. Najpewniejszy pkt obrony.

0

woo, ladne podanie z glebi pola i prosze ;) ladnie zmiescil ;)

0

To prawda, ze gral z kontuzja. No zobaczymy, ale szybkosci juz swojej nie odzyska. Chociaz w sumie jego charyzma i walczenosc, jesli udziela sie druzynie, ktora potrzebuje teraz wsparcia kapitana, beda moze kluczowymi aspektami ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?