Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje, ze drugim wspomnieniem bedzie mecz na Estádio do Sport Lisboa e Benfica w ramach finalu LM :)
0
Zgadzam sie z Toba, zarowno w kwestii tej trojki, jak i Songa.. Dla mnie przy tak slabo grajacej obronie, powinnismy zaczac grac 2 DM.. A co do Puyola, on potrafi zmobilizowac, owszem, ale z wiekiem nie wygra.. Wierze jedynie, ze przy nim pique zacznie grac na wyzszym poziomie, bo tego mi brakuje najbardziej... On potrzebuje mentora, przeciez 4, moze nawet 3 lata temu to byl jeden z 3 najlepszych obroncow na swiecie, tylko ze wowczas gral u boku Tarzana.. Trzeba wierzyc w postepy, bo jesli nie, to na arenie miedzynarodowej mozemy miec wiele problemow..
0
0
Zapominasz o swietnym AM i Villarealu, ktorzy rowniez, poki co, bardzo sie licza w walce o tytul. PD moze w tym sezonie nie bedzie liga 2 zespolow ;)
0
Z taka "obrona" to trzeba wystawiac 2 DM.. My nie mamy obrony :| Jak wczoraj ogladalem mecz Swansea-LFC i widzialem poczynania Sakho, to mi szczeka opadla.. On jeden dalby wiecej nam na obronie niz Pique i Masche razem wzieci...
0
No, ale niech sie ogrywa, nabiera pewnosci siebie :)
0
I jak tam radzi sobie Rafinha poza asysta? Inny mecz ogladam
0
Ogladajac mecz Swansea-LFC zastanawiam sie, dlaczego nasz zarzad nie nabyl Sakho... Genialny obronca na lata, eh..
0
Najwazniejsze zdjecia to 5,7,14,15,18,19,20,21 = Tarzan wraca do gry :)
0
Ronaldo nie jest najlepszy na swiecie, jest swietnym graczem, ale numerem 2. I tak raczej juz zostanie, ma pecha, ze gra w czasach Leo, gdyby nie to, zapewne bylby numerem 1.
0
tak ciezko poszukac na calej stronie ? Masz z prawej strony wszystko..
0
A jakiego doradce wybraliscie :>
0
Wszyscy sie chwala, to i ja rowniez ;)
Courtois - Mangala, Mexes, Luiz, Juanfran - Pogba, Cesc, Ozil, Lucas - Messi, Ronaldo
Lawka: Nita, Koscielny, Verratti, Adi
0
Dzięki, Follow :) masz juz swoj sklad ;>
0
Czyli, jak dobrze rozumiem, tworzę druzyne - wirtualna, sklad jaki najchetniej bym widzial i nastepnie, czekajac na mecze LM i sledzac wyniki, zdobywam punkty jesli moj GK,Def,Mid,Forward gra w rzeczywistosci w LM i zdobywa bramki, asystuje, broni itd? Kilku pkt w regulaminie nie rozumiem, np. pkt 2, to 60 minut tyczy sie kazdego zawodnika z osobna, tak? A rotacji mam sam dokonywac podczas meczu czy juz zaznaczam przed meczem zmiany?
0
wy tez musieliscie zakladac konto na stronie UEFA, czy da sie jakos ominac ta rejestracje?
0
fajnie tabela bedzie wygladac :) Wreszcie LM rusza!
0
Super Villareal gra ;) Fajnie w ogole tabela wyglada ;) No, ciekawie sie sezon zaczyna :)
0
Moze nie nowy, o tym bedzie czas jeszcze dyskutowac za pare lat, ale na pewno stylem gry go przypomina bardzo ;)
0
Widzialem kiedys jak broni, musze przyznac, ze nawet tam sobie niezle radzi ;d
0
Nie wiem, jak ten bramkarz gra, ale jesli prawda jest zainteresowanie Benfici oraz Porto, to dla mnie jest to niezbity dowod na talent tego 21-latka :)
0
Mam nadzieje, ze to tylko plotki. Uwielbiam styl gru Juana, ale kolejny transfer skrzydlowego(bo tylko na miejsce Pedro go widze) zamiast transferu stopera, ktory poprawilby nasza "bajeczna" obrone wydaje sie byc strzalem w kolano - własne..
0
Wlasnie mi sie podoba to, ze na nim juz rywale kilka zoltych kartek zarobili ;)
0
A ogladales mecz Barcy z Chelsea 2 lata temu w CL? Przypomnij sobie jak mozna stracic bramke bo 40minutowej dominacji..
0
Jakbysmy sprowdzili kolosa pokroju 180 metrow, to obawiam sie, ze nawet wrzutki naszego Daniego bylyby za niskie ;d Nawet jego ;d
A tak na powaznie, to zaczalbym powoli wprowadzac dongou na zamknietych rywali, tak od 60 minuty, w koncu Messi juz zaczynal :)
0
E tam, prowokacja ;d kolega pewnie dziewczyny nie ma i fantazjuje ;)
0
Jak z samych kontraktow sponsorskich za jeden rok ma juz 2/3 tej sumy ;d
0
Albo na sukienki zony :D
0
Dzięki, ze to zamiesciles. Szac dla tego goscia.
0
Dokladnie.. Sergio swoim zachowaniem, spokojem i czytaniem gry uchronil w tym meczu zespol od wielu groznych kontr.. Odciazyl tym samym Inieste i Fabsa, ktorzy mogli brac udzial w akcjach ofensywnych. W pierwszej polowie byl BEZBLEDNY, w drugiej troszke mu sie zdarzalo, ale mimo wszystko nota 8 mu sie nalezy za jego spokoj i opanowanie calkowite srodka pola.