Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pep byl sprawdzony?...
Sezon pokaze. Ja mam dobre przeczucia.
0
Kondycje oni maja, wreszcie jest trener, ktory w nich wzbudzi ambicje - no przynajmniej mam takie wrazenie czytajac o nim i widzac pewien krotki filmik na YT, gdy zaatakowal sedziego ;)
A takiego wlasnie przebojowego i zywiolowego trenera mi w tym sezonie brakowalo :)
0
A wiesz PRZYNAJMNIEJ, co znaczy slowo "bynajmniej" ? Nie, nie oznacza tego, co zostalo napisane wielkimi literami :)
0
Oby mial juz perelke z Argentyny na pozycje stopera..
0
nie zdziwie sie, jezeli ma juz przygotowanego mlodego, dobrego obronce, technicznego, ktory nie jest tak medialny i swiat o nim nie slyszal. taka cicha nadzieja z mojej strony ;)
0
Jedynie bylaby mozliwosc gdyby Silva wyslal prosbe o transfer, a to raczej nie nastapi, wiec juz styknie dodawanie ciagle newsow na ten temat...
0
Ludzie, sezon zweryfikuje.. A kim byl Pep, gdy przychodzil na lawke.. Ikle sprzeciwow wowczas bylo.
Czas pokaze.
Czekam na rozpoczecie sezonu!
0
0
Szkoda, kontuzje mu zablokowaly rozwoj.. Raczej juz nie wywalczy miejsca w skladzie i nie mam tu na mysli Messiego czy Neymara, bo to oczywiste. Chodzi mi chocby o Tello, ktory wyrasta nam na wielka gwiazde, do tego powroci za rok z Evertonu pan Deulofeu i mam nieodparte wrazenie, ze zdobedzie tam mnostwo doswiadczenia.
Osobiscie glosowalbym za transferem definitywnym, nie bawic sie juz w wypozyczenia. Miedzy 5-10mln na pewno za niego mozna wziac, a to z kolei przelac na konto wyznaczone do zakupu stopera.
0
"nie wyklucza się ukrytych negocjacji z innym trenerem, którego nazwisko byłoby dla wszystkich niespodzianką"
Oby. Bielsa - moj typ.
0
Ciekawe. Celta zapewnia, ze nikt z FCB nie kontaktowal sie w sprawie Luisa. Teraz news o braku wyslannika do Argentyny w sprawie Martino. Cos mi sie zdaje, ze wreszcie zarzad madrze, w dyskrecji, wybiera nowego szkoleniowca. Nie zdziwie sie, jezeli na koncu bedzie jakas mila niespodzianka, ktorej nikt nie oczekiwal.
0
Z tuch glownych 4 to mi najbardziej pasuje Luis oraz Laudrup..
Chociaz najbardziej chce Bielse, ktory ma tak mocny charakter i charyzme, ze tchnalby na pewno ducha walki w naszych.
czekamy na info :)
0
Ja Ci nie bede gadac glupot. Mimo ze staram sie w jakis sposob tez zrozumiec ich sytuacje, to podzielam Twoje zdanie. Jednak mecz zostanie na pewno przelozony, bo za duze echo nioslaby za soba wiadomosc, ze mecz zostal calkowicie anulowany.
A co do tego, ze na pewno wiedzieli, to nie masz racji. Badania kontrolne wykonywal raz w tygodniu (tak kiedys czytalem, ze co tydzien bedzie wykonywal) a na wyniki nalezy zaczekac.
0
Dobrze, ze monitorowali caly czas nowotwor i zapewne szybko zdiagnozowali jego nawrot, to duzo pomaga w walce z nim.
Co do trenera, to czekam z niecierpliwoscia na rozwoj wydarzen. Oby to byl ktos juz z doswiadczeniem wiekszym, najlepiej w hiszpanskiej pilce. Bielsa/Simeone byliby chyba idealni. Dla mnie przewaga po stronie Bielsy, juz rok temu mogli go zakontraktowac.
0
Rowniez jestem za Bielsa i bylem juz za nim rok temu, zanim wybrali Tito. Ale to marzenie, ktore sie nie spelni.
0
Dobrze. A teraz postaw sie w sytuacji takiej: jestes ojcem malego chlopca, ktory kocha Barcelone i wszystko co z nia zwiazane, ojciec duzo nie zarabie ale dla syna kupuje bilety na pociag, hotel, zeby przenocowac, jakos pieniadze sciula i jedzie z drugiego konca Polski, by synowi spelnic marzenie. Wydal okolo tysiac zlotych co dla niego latwe do uzbierania nie bylo. Okazuje sie, ze mecz odwolany.
Teraz kolego powiedz, jakbys sie czul na jego miejscu? No ale w koncu - to zwykly piknikowiec.
0
Muszą*
0
Musze przelozyc termin, nie wolno im odwolac.. To bedzie wielka pogarda wzgledem Polakow.. Musze ustalic nowy termin, haslo: Mes que un club do czegos zobowiazuje...
To jest moja wlasna opinia, sam na mecz nie jade, ale jak mysle o wszystkich mlodych kibicach, dzieciach, co razem z rodzina wybierali sie na mecz i bilety kupili z nadzieja, ze zobacza na zywo Messiego itd, to uwazam, ze zarzad musi wybrac najlepszy mozliwy termin i w miare najblizszy.
0
Moje typy to: Bielsa, Jupp, Simeone lub Klopp choc tu jest to raczej nie do spelnienia..
No to presezon bedzie swietny... Eh, najwazniejsze jednak, aby wyzdrowiał.
0
Tak i od razu Messiego...
0
Od jakis dwoch/trzech tygodni pelno newsow a tak naprawde malo konkretow... Moze dopiero dodacie newsa, gdy bedzie cos na rzeczy? Np. Barca wyslala oferte za jakiegos stopera? Bo poki co, wielkie gadanie o niczym..
Skonczy sie tak, ze sprowadza DM i przerobia go na obronce, bo przeciez tam tez moze grac.
O_o a może inny pomysl, w koncu Neymara dadza na ŚO jest przeciez, jak to sami mowia, wszechstronnym zawodnikiem i moze na wielu pozycjach grac..
Rok temu bylo brac Silve, kazdy to widzial, tylko zarzad nie :)
0
Sry, to nie tu mialo byc
0
Od jakis dwoch/trzech tygodni pelno newsow a tak naprawde malo konkretow... Moze dopiero dodacie newsa, gdy bedzie cos na rzeczy? Np. Barca wyslala oferte za jakiegos stopera? Bo poki co, wielkie gadanie o niczym..
Skonczy sie tak, ze sprowadza DM i przerobia go na obronce, bo przeciez tam tez moze grac.
O_o a może inny pomysl, w koncu Neymara dadza na ŚO jest przeciez, jak to sami mowia, wszechstronnym zawodnikiem i moze na wielu pozycjach grac..
Rok temu bylo brac Silve, kazdy to widzial, tylko zarzad nie :)
0
Nie zdziwie sie jak za kilka lat bedzie taki atak:
Deulofeu (jak CR7) - Dongou (jak Eto'o) - Neymar
Messi przejdzie pewnie do srodka pola wtedy (choc mam nadzieje, ze bd gral na tym poziomie jak najdluzej) ;)
0
Teraz rozumiem znaczenie twojego nicku..
0
W stylu gry bardzo mi przypomina CR7, jezeli Everton i gra w PL sprawi, ze zblizy on sie do poziomu jednego z najlepszych pilkarzy swiata (chcemy czy nie, Cris do nich nalezy) to bedzie to najlepsza rzecz, jaka zarzd mogl zrobic, chociaz dla mnie i tak latwo winy nie odkupia za puszczenie starszego z braci Alcantara..
0
Dokladnie.
0
Ile razy mam mowic, ze byl rezerwowym tylko dlatego, ze Xavi oraZ Cesc maja wieksze nazweiska! I co z tego, ze caly sezon pod forma byli - ich nazwiska dawaly im miejsce zawsze przed Thiago, nawet jesli ten bil ich swoja forma na glowe. To jak mial sie przebic? Nie dziwie sie z jednej strony, ze odszedl. Chce sie rozwijac a przy tym trenerze, nie zrobi tego.
0
Ma racje z tym, ze Bayern na to stac. Ale tego nie zrobi, bo Messi nigdy sie nie zgodzi przejsc do Bayernu.
0
Nie, ze nie umie. Nie ma szansy nawet :) Z gory caly czas jedna i ta sama jedenastka desygnowana do gry. Niewazne ze przez pol sezonu Xavi byl pod forma w koncu nazywa sie Xavi :) To wystarczy. Nie mial szans sie przebic, bo nie zostal obdarowany zaufaniem.