Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakos mam wrazenie, przeczucie, ze bedzie sercem srodka pola druzyny Pepa ;) I zycze mu tego z calych sil.
0
Chorzy ludzie w tym "zarzadzie" calym! Im wiecej roznych newsow o nich tym bardziej mi zaczynaja nasz PZPN przypominac! Gdzie znajduje swoje odzwierciedlenie sloganu "więcej niż klub"? Może odejście największego diamentu, talentu La Masii ostatnich lat?! Jak tak mozna... Najgorsza informacja dla mnie tego lata :/ Powinni mu juz dawno obiecac minuty kosztem Generala, ktory, powiedzmy sobie szczerze, zmienia powoli status na weterana! Za smieszne pieniadze.. Ale nie o kase mi juz chodzi, tylko o pewne dziwne sytuacje, ktore w Dumie Katalonii zaczynaja sie coraz czesciej pojawiac.. Moze juz rok temu Pep zaczal rozumiec co sie w nim zmienia i dlatego postanowil zrezygnowac? Odejscie Pepa, teraz odejscie Thiago, zatrudnienie trenera, ktory desygnuje do gry w niemalze kazdym meczu "najmocniejsza" jedenastke, jego asystent, u ktorego ani razu nie widzialem cienia emocji... Tak, wiem, niektorzy powiedza, ze wygralismy Lige oraz osiagnelismy polfinal LM - tylko ze z lige wygralismy dzieki slabej dyspozycji Realu, ktory w meczach bezposrednich byl zespolem lepszym. W LM rowniez doszlismy tak daleko dzieki geniuszowi Messiego i szczesciu (mecz z PSG).
Potrzebne sa, moim zdaniem, zmiany. I nie mam na mysli jedynie sztabu szkoleniowego.
0
Dla mnie już jest wielki i jak dostanie szansę regularnej gry od pepa ato ją wykorzysta. Jeszcze szczęka opadnie zarządowi fcb. Podzielam w pełni twoje zdanie.
0
Wlasnie o to chodzi, ze nie ma walki o pierwszy sklad. Jest kilku zawdonikow, ktorzy maja miejsce niezaleznie od formy. Np. wlasnie Xavi czy Pedro :) Co gral Pedro w tym sezonie? Ile bramek strzelil? Tak, tak ciagly pressing.. On wazniejszy jest na skrzydle od asyst i bramek :) Tello bil Pedro na glowe w tym sezonie a porownaj sobie minuty obydwu zawodnikow. Dlatego z jednej strony rozumiem Thiago - chce odejsc do druzyny, w ktorej rzeczywiscie bedzie walka o I sklad.
0
Nie no tym przykladem to rozwaliles system.. Nagle wchodzi z lawki i ma pokazac swoje umiejetnosci? W co 2/3 meczu ma pare minut? Prosze cie.. To niech Messi wchodzi tylko z lawki w co ktoryms meczu i zobaczysz, ze sie gubic bedzie.. Zawodnicy potrzebuja rytmu meczowego, regularnej gry, a nie kilku minut w koncowkach spotkan. Jakby dostal tyle minut co Xavi, udowodnilby, ze jest juz gotow na regularna gre na murawie CN.
0
Nie podoba sie moja wypowiedz bo prawde przedstawilem taka, jaka jest?
wpwelement
No wlasnie, czym sobie Xavi zasluzyl? Thiago bedzie motorem napedowym za 2/3 lata i powinien juz sie ogrywac. Jakby dostawal tyle minut co Xavi, udowodnilby, ze jest w stanie z powodzeniem zastapic Generala. A jak ma sobie zasluzyc? Na treningu?...
0
To moze jako Cule, Guardiola przekona Riberyego, Lahma, Goetzego, Dantego itd do zmiany barw klubowych na blaugrana? Moze ich przekona, ze to najlepsze, bo w koncu on jest Cule :)
Smieszne. Jak mozna w ogole cos takiego powiedziec? Cule jest sie sercem, a on wykonuje swoj zawod i widzi, w porownaniu do sztabu klubu z Katalonii, potencjal w Thiago. Wzmacnia zespol przed kolejnym sezonem i brakuje w jego ukladance puzzla o profilu Thiago. Osmiele sie wrecz powiedziec, ze zarzad jest glupi dajac odejsc najwiekszemu diamentowi La Masii.. A wystarczy mu obiecac minuty, ktore mu sie, z reszta, naleza!
Oby Thiago pozostal w domu, bo wlasnie w Barcelonie jest jego miejsce.
A nasz byly prezydent niech nastepnym razem sie ugryzie w jęzor, zanim palnie znow cos w tym stylu..
Thiago, zostan!
0
Zobaczyc R10 za najlepszych lat u boku Messiego oraz Neymara, z Iniesta i Thiago za plecami :) Marzenie !
0
W tym roku ta średnia poszybuje w dol za sprawa Neya ;-) chce już nowy sezon !
0
No Neymar i Rooney i obrone mamy !
A moze zarzad by wreszcie zaczal dzialac w innych, bardziej wymagajacych wzmocnienia, formacjach?
Śmiech.
0
Hehe, dobrze, ze 3 tez sa :D Chce juz mecz! 2:2 dogrywka 1:1 i karne (tu juz los niech sprzyja lepszym :D)
0
Wreszcie Mata! Wreszcie! Ale bedzie mecz !! Co tam sesja niezbyt udana ;d
0
Chce spektaklu pilkarskiego, niewazne, kto wygra! Wazne, zeby bylo duzo bramek i wiele akcji ofensywnych z dwoch stron ;) Wlosi sie zamkneli na swojej polowie i czekali na kontry (druga polowa to juz w ogole). Mysle, ze kanarki jak i La Furia Roja zagraja ofensywna pilke ;)
0
swietny meczyk, to znaczy glownie dogrywka i karne - taki konkurst RK lubie bardzo ;) I wymarzony final! Chcialbym w finale Mate, Ville i Navasa w ataku, w pomocy Andresa i Fabsa, na DM busquets i obrona jak dzis ;)
0
Jesli rzeczywiscie wina z jego winnicy są lepsze od jego gry, to wiele bym dal, byc móc go zakosztowac.. :)
0
Ogladales jakis mecz w jego wykonaniu? W meczu U20 z USA tez byl nieptorzebnym napałem?...
0
Ciezko miedzy nimi, to fakt. Tak nie w temacie - nie rozumiem dlaczego Del Bosque nie stawia na matę zamiast Xavi'ego. Przykro to mowic, ale Xavi juz nie jest ten sam, juz spowalnia akcje nawet w reprezentacji. Mata dla mnie jest jednym z najlepszych pomocnikow PL i świata, wiec nie wiem dlaczego grzeje ławkę.
0
WŻeby tylko messi się dogadał z neymarem to będzie kosmos! I by tylko alexisgrał swoje jak końcówkę tego sezonu !
0
Grali zachowawczo bo nikt nie chciał już w półfinale spotkać hiszpanii ;-) finał myślę brazylia hiszpania :-P
0
A ty bys nie chcial, gdybys nie otrzymywal minut, na tkore po prostu zaslugujesz? To tak jakbys ciezko pracowal i nie dostal premii, ktora Ci sie nalezy.
0
Rok prawdy? Jak dla mnie, jego obecne decyzje w sprawach transferu juz o nim wiele swiadcza... Prosze Was, to bedzie okienko transferowe prawdy, a nie rok prawdy. Jesli da odejsc Thiago, to natychmiast powinien go zastapic ktos inny. Wiem, ze nie ma na pierwszy rzut oka nic do gadania, ale jakby obiecal Thiago wiecej minut, ktore mu sie z reszta naleza, to chlopak by zostal i mielibysmy na srodku pomocy drugiego Iniesta a'la Ronaldinho. A co do gry, to nie wiem w jaki sposob Pan Del Bosque potrafi w swojej druzynie wyzwolic na nowa chec wygrywania (mecz zUrugwajem tylko to potwierdza) - Tito tego nie umie.
0
RM szuka napastnika, a trzymaja taki talent... Ale Ancelotti (o ile to prawda) juz planuje wlaczyc go do skladu, co bedzie dobrym ruchem. Tito powinien brac przykald z niektorych trenerow, ktorzy stawiaja na wlasne talenty. Thiago juz powinien powoli zaczac grac pierwsze skrzypce, a Deulofeu za rok ( na rok wypozyczyc go, najlepiej do Sevilli/Valencii albo Villareal, bo teraz awansowali ) bedzie rownie wartosciowym i genialnym skrzydlowym.
0
wiem, wiem juz znalazlem :D
0
dajcie linka do hiszpanii blagam :)
0
Xavi kontuzja jedną i sobie zacznie zarząd pluć w brodę, ale będzie za późno. I życzę mu jak najlepiej bo jest to mój ulubiony piłkarz. On i iniesta.. Nie rozumiem czasem decyzji zarządu..
0
10:0 nawet gdyby z Polska grali to moze byc wysoki kurs :D
0
za ile ?:D
0
Neymar, gdy zobaczy jak gra sie przeciwko druzynie o pos. 70% zrozumie, jak dobrze zrobil, ze wybral Barcelone ;)
0
Jak w przyszlym sezonie w LM walnie nam brame, to zarzadowi szczena opadnie :) Cules tego nie wybacza, nie wybacza jesli Thiago odejdzie.
0
A ja nigdy bym nie sprzedal ikony klubu, ktora tyle dla niego zrobila :)