0

szkoda ze iniesta teraz do Alexisa nie zagrywal w uliczke :D

0

super pedro zagral :D

0

Betis prowadzi :)

0

Bardziej jak żaba ;d

0

catal
Dziennikarz go zapytal, to mial odpowiedziec, ze pogoda w miare tej zimy? ;d

0

Reakcja trybun cudowna :D Az mnie ciary przechodza :D

0

Brawo ShawnC, jestem totalnie tego samego zdania, ale i tak niektorym sie przegadac niestety nie da. Dalem podobny przyklad nizej.
Starajcie sie byc obiektywni, a nie co roku zmieniacie zdanie i kryteria oceny pilkarza walczacego o ZP..

0

skoro jestem, to uzasadnij mi i powiedz czemu W roku 2012 ZP nie dostal Iniesta tylko Messi? Chociaz Iniesta przyczynil sie glownie do wygrania mistrzostwa Europy? I byl w swietnej formie ? Bo messi byl w tamtym roku najlepszym zawodnikiem. Nie licza sie puchary.

0

Mylisz pojecia ZP z Nagroda dla TRENERA. Trener jest z pucharow rozliczany, pilkarz za umiejetnosci. A jak sam juz napisales: "piłkarsko jest daleko za CR-em i Messim"..

0

Moze wyrosl spod ziemii nagle ;d

0

Że tak powiem.. BUBEL ;d

0

No z tym sie zgodze.. za cicho jest w kazdym meczu na CN

0

Ahahahaha: "Np. Turan Arda. Turek" HAhahaha padam

0

Szczerze? Mysle, ze niejedna osoba na tej stronie by sie dobrze przygotowala do komentowania tego meczu, w dodatku za fajna kase, bo zapewne taka ten gosc dostaje :)

0

Ale oni sily oszczedzaja, oni nie graja pelnym skaldem i nie graja na 100%. Ale chodzi mi o samego Coste bo mial 2 sytuacje i sie pogubil ;d

0

Oby Costa mial taka forme w sobote :d

0

Valdes z Arsenalem tez o tym zapomnial ;d Trudno, bywa :) Zawsze wyjatki potwierdzaly jakas regule ;d

0

Zdaje mi sie, ze to byl Juanfran, ale moge sie mylic :)

0

Nikt nie jest doskonaly ;d

0

Ano, a w dodatku tak sobie mysle, ze przeciez to sa tylko komentatorzy, ktorych kibic nie widzi tylko sluchaj, wiec moga sobie spokojnie przygotowac pelno ciekawostek, a nawet je czytac, cokolwiek opowiadac ŻYWO, a nie tak smęcić jakby nocy nie przespal w ogole...

0

Ma refleks Guaita ;)

0

Simeonego... Jaak tak mozna w ogole komentowac..

0

Czyli ten co teraz to iwanski? Nigdy nie moge zapamietac tych komentatorow.. Ale tego zapamietam ...

0

Tak, bo AM widac, ze sily oszczedza. Rewanz graja u siebie zatem moga sobie pozwolic nawet na strate bramki. Nie rzucaja sie do szalenczych atakow, zeby w sobote miec energie do walki :) A jak przetrwaja dzis pierwsza polowe bez straty gola, to w drugiej polowie i tak trafia.

0

Jak to skąd ;d skątowni ;d
A tak na serio, to tez tego nie wiem. Ja najbardziej lubile Szpaka, mimo jego pomylek, ale on zawsze komentuje z takim ozywieniem, ze mecz sie podoba. A ten takie smęty gada takim sennym glosem, ze sluchac sie nie da...

0

Kto oglada Valencie i AM ? ;) Bardzo ciekaw dzisiejszego meczu, szczerze troche sie ciesze, ze AM przed naszym meczem ma dosc mocnego rywala. Moze sie zmecza troche.

0

No i wychodzi wlasnie jakim trenerem jest Tata :) Skoro sam Alexis w jednym z wywiadow mowil, ze brakowalo mu zaufania (chodzi o Tito), to o czym swiadczy taki stan rzeczy. Wreszcie pokazuje to co w Serie A :) Oby Zamorano mial racje, ze Alexis jeszcze sie bardziej rozwinie! Mam tylko nadzieje, ze przybycie Leo nie podetnie mu skrzydel..

0

Oceny jak najbardziej trafne z wyjątkiem (w mojej opinii) dwoch:
Xavi - za wysoka nota, wiecej niz 4 bym mu nie dal. Czy on byl w ogole na boisku w pierwszej polowie? Kazda akcje zwalnial, z wyjatkiem pierwszej. Mam nadieje, ze sie mylicie i nie jest oszczedzany na trudniejsze mecze, bo to dobrze wrozyc nie bedzie. Jeszce karny niestrzelony.. Rozumiem jesli bramkarz obroni, ale nawet w bramke nie trafic?
Song - zdecydowanie wyzej 0,5/1 stopien. Swietny mecz rozegral. Oczywiscie, przydarzyly mu sie bledy, ze zle pile rozegral, ale tyle akcji w srodku powstrzymal i wiele odbiorow zaliczyl. Coraz pewniejszy w swoich poczynaniach.

0

Jak tak, to przepraszam :)

0

Nie rozumiem tego z Xavim, to znaczy chodzi mi o to, dlaczego zwrociles na to uwage? Ja wiele razy juz widzialem, ze sie nie cieszyli, a raczej, ze tego nie okazali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?