Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzepią kapone.
0
Dac pedro na obrone prawa, przetestowac go przynajmniej..
0
Trzema, znalazlem pod jeszcze 1 ;d chce zaistniec moze ;p
0
Barca uzaleznila sie juz dawno od leo i to juz dawno. Jednakze jest to jedno z tych uzaleznien ktore wychodza na dobre.
0
Moze jak verma wroci to masche zostanie przesuniety na dm? Moze lucho czeka na derby i szuka najlepszego ustawienia? Hmm.. oby masche wrocil na dm bo busi nie ma konkurenta, tak jak oique nie mial rok temu a teraz? Z meczu na mecz coraz lepiej , bo ma konkurencje.. tego samego potrzebuje sergio.
0
Pewnie to glupie co napisze, ale patrzac na sytuacje Leo i jego naturalne wykanczanje akcji to moze nie chcial strzelic wiecej niz jedna bramke dzis?;p zeby na real zostawic wlasnie pobicie rekordu :d
0
Rafinha zostal w barcelonie. Niestety..
0
Przeczytaj artykuk nim go skomentujesz :)
0
Comedy Central?
0
No transfer trafiony! Jego wartosc wzrasta a busiego i alvesa spada po rowni pochylej.
0
Przepraszam.. w 9! PEDRITOO trzyma jego poziom!!
1
To samo pisalem pod innym artykulem. Tez sie ciesze, ze nastapila porazka teraz i to z mocnym rywalem ktora obnazyla nasze bledy. Bedzie dobrze!!
0
Jeszcze on to mowi? .. czemu montoya szans nie dostaje.. gorzej niz alves na pewno nie zagra!! Blagam pana Enrique, aby zastAnowil sie nad dwoma pozycjami: prawy obronca oraz dm..
2
No to teraz i ja skomentuje mecz, juz po ochlonieciu. Zaczne od WLASNEGO(!) ZDANIA, że sie ciesze z tej przegranej. Duzo lepiej na poczatku rywalizacji w grupie niz pozniej, po wyjsciu z grupy. Ten mecz z naprawde mocnym rywalem (choc przed meczem bylem pewien, ze wygramy) obnazyl braki i niedoskonalosci, ktore Lucho zapewne usunie. Przede wszystkim chcialbym zaznaczyc, ze przegralismy troche na wlasne zyczenie. Mam na mysli dwie pierwsze bramki:
1) Alves - zaczal sie kiwac na praweej stronie, zamiast wybic pile na sile do przodu. Nastepnie futbolowke mu odebrali w konsekwencji czego byl rzut wolny zamieniony na pierwsza bramke dla PSG
2) Alba - wczoraj gral, jakby nie gral w pilke od paru miesiecy - niepewny i przewidywalny. Zagapil sie na lewej stronie w srodkowej strefie boiska - pilke przejelo PSG, wyprowadzili kontre, za ktorej byl rzut rozny, po ktorym padla 2 bramka.
3) Busquets od dwoch dobrych sezonow jest cieniem samego siebie z czasow Pepa.. On juz nie ma motywacji.. Dac Masche na DM, zeby poczul rywalizacje.. Srodek pola niezbyt dobrze funkcjonowal, bo Busi nie wiedzial, co ma robic (tak to wygladalo).
Dodam, ze raz kolejny gralismy w 10 - Pedro. Ten czlowiek oslabia zespol.. Szkoda, ze jego nie sprzedano zamiast Alexisa..
Ter Stegen - nie chce wieszac na nim psow, ale bramkarz tego kalibru nie moze popelniac w takim meczu tak banalnych bledow..
Teraz maja duuuzo pracy - zapewne przeanalizuja mecz. W ataku bylo wymiennosc pozycji, szybkich podan, nieraz bardzo dobrych akcji. To jest naprawde swietny prognostyk. Niech dojdzie Suarez i poprawia aspekty obronne a bedzie pieknie! I NIECH MASCHE GRA WRESZCIE NA DM!!!!
1
Tylko, ze w tamtym roku te "ogorki" (nie wiem, jak mozna nazwac tak ktorakolwiek z druzyn LL) strzelaly nam na zawolanie :)
0
Wrocil pressing? Wrocil. Dlatego o wynik jestem dosc spokojny. Nie lekcewaze Francuzow, ale gdy Barca gra pressingiem na zespol, ktory nie zamyka sie cala druzyna na wlasnej polowie, to zwykle konczy sie to zwyciestwem Azulgrany. A nie sadze, aby PSG zagralo autobusem na 16 metrze...
0
Czesc z nich miala racje :) To wybor trenera i samego zawodnika, lekarze mu nie daja w pelni zielonego swiatla, zatem jest to ryzyko, ktore podejmie trener. Jezeli to spowoduje powazna kontuzje zawodnika, to trener moze byc w niezlych opalach, jesli natomiast Ibra przyczyni sie do zwyciestwa Paryzan, to wychwalac beda Laurenta ;) Zobaczymy !
1
Takie pytanie mam, bo nie moge znalezc na nie odpowiedzi w necie. W tym roku juz kodow nie ma pod kapslami Heinekena?
0
Mnie kluje Pedro i Pique.. Wolalbym Bartre :)
7
Chcialbym bardzo zobaczyc Leo w czasach Pele.. Tak by mieszal obroncow, ze by w kazdym meczu pewnie po 6 bram ladowal, taka prawda.. Moge sie mylic, ale zdaje mi sie tez, ze w czasach gry Pelego nie bylo spalonych? Jesli sie myle, to przepraszam :)
0
Tak tylko do 3 sezonow Pique jest pod forma... Kazdy zawodnik w formie jest dobrym grajkiem :)
1
Dla mnie Rakitic jest lepszym zawodnikiem. Cesc ma technike i dobry przeglad pola, ale brak u niego checi walki, ktorej zabraklo w ostatnich 2 latach, a ktora wrocila za sprawa Chorwata :) Co nie zmienia faktu, ze Fabs jest genialnym zawodnikiem!
0
Nie biegali dzis, strzalow zadnych z daleka... Ktos tu pisal o Realu i jego strzalach (ponad 15 w 1 meczu).. Przeciez tez umiemy uderzyc - Rakitic, Leo, Pedro, Ney... I zero strzalow zza 16 metra... Eh
0
Najlepszy komentarz tego wieczoru :D
0
Oby adriano powtorzyl strzal sprzed roku :(
0
Luis E powinien sciagnac douglasa i wpuscic xaviego, a rakiticia przesunac bardziej na prawy bok pomocy
0
Chcialem douglasa od poczatku ale spodziewalem sie czegos lepszego.. Juz wole daniego bo sie lepiej duzo rozumie z innymi, do tego Pedro biega bez sensu i nic nie robi.. Moze Xavi za Rakitica cos zmieni?
1
A Athletic i Villareal nie sa powazniejszymi rywalami? Dla mnie sa znacznie mocniejsi od obecnej Malagi. Juz dwa sprawdziany obecna Barca miala, dzisiaj rowniez przejdzie test, oby go zdala spiewajaco ;)
1
"Czytamy także o systemie kar, jaki stosuje Luis Enrique. Za spóźnienie się o minutę na trening należy zapłacić 400 euro" - brawo Mister! Naprawde, ten trener i ta barca mi przypominaja odpowiednio Pepa i Barce z czasow Pepa!
0
Czemu nie mozna? Tylko 1 nowy zawodnik, w dodatku zapewne by bardziej ubezpieczal tyly wiec bylby wiekszy spokoj w obronie. Zaskoczyl LE w LM z Apoelem wiec licze, ze i dzis zaskoczy :)