0

Mata sie nie nadaje.. Jest za wolny, dla mnie przypomina Fabregasa.. Reus bylby idealem lub Pogba. Rafa jest znacznie lepszy od Maty. Niech wiecej szans dostaje.

0

Najwyzszy czas na....

podtrzymanie tradycji :)

0

Informacje o nim dotyczace pracy w milanie za czasow jego swietnosci tylko potwierdzaja to ze ten czlowiek ma glowe w odpowiednim miejscu. Tak jak powiedziales, ja tex mam nadzieje ze laporta jak cos to da szanse temu panu.

0

Tak i aby go kontuzje mijaly, nie jak jego brata.. Szkoda mi Thiago.

0

Cala Borussia nie zachwyca, a jeden zawodnik nie jest w stanie tak pociagnac calej gry. Jednak w pomocy chcialbym tego zawodnika widziec, jego lub Pogbe. Choc Verratti tez bylby niesamowitym wzmocnieniem.

2

Juz chcialem przed rokiem, aby Danilo do nas przyszedl na PO... A teraz ten ban, a nie chcialbym by taki genialny gosc gral na PO u naszego najwiekszego rywala :/ Oby zaczekal, jak Reus :) (tak, uwazam, ze Reus przedluzyl kontrakt, by dolaczyc do Barcelony)

1

Piekne cale tridente w ataku. Coraz lepiej zaczyna sie rozumiec Messi rowniez z Suarezem. Bardzo mi sie podoba wymiennosc pozycji tej trojki w ataku. Do tego zaczyna nasza pomoc juz od paru meczy sie budzic, co rowniez jest niezlym prognostykiem. Iniesta wczoraj super zawody zagral, nie wspomne juz o Rafinhi, bo ten gosc pokazuje z meczu na mecz coraz wieksza pewnosc siebie. No, oby tak dalej!

1

Taka ma dolegliwosc widocznie i juz, tak jego organizm reaguje na rozne czynniki. Gdyby bylo cos groznego czy chociazby jakas choroba konkretna, to juz dawno by to wykryli. Niech tylko ludzie nie gadaja, ze stosuje doping czy cos, bo niedawno miala miejsce kontrola niezapowiedziana i jakos nic nie wykryli :)

0

Kazda z formacji wywiazala sie super :) Praktycznie zero sytuacji Villarealu :) Cieszy bardzo ciagly ruch, pressing i sytuacje, ktore stwarzaja mimo zasiekow obronnych rywali a trzeba przyznac, ze dzis przeciwnik postawil autobus.. Szkoda bledu MAts'a i Neymara karnego. Choc dzis niestety Neymar byl chyba najslabszym ogniwem, trudno, i takie mecze sie zdarzaja.

1

Kolejny swietny mmecz Rafy z dobrym rywalem, z reszta aplauz publicznosci tylko to potwierdza!

0

No to suarez ma juz udzial przy 3 bramkach :D

0

Powinien pozwolic wykonca, ale poza tym genialne zawody dzis sedziuje :) Wreszcie sedzia dajacy pograc, a nie gwizdek przy najmniejszym dotknieciu.

0

Trzeba prztznac, ze Villareal odrobil lekcje domowa po ostatnim meczu z Barca. Swietnie zamykaja przestrzen.

0

Nie chodzi mi o to. Widze, ze nie rozumiesz znaczenia slowa "Mesjasz"

0

Ty w ogole czytasz, co piszesz piszac o Messim jako o Mesjaszu...?

Co do meczu, to zagra na obronie Mascherano.

2

Bardzo ciekawe porownanie :) Az nie sadzilem, ze Ney tak dobrze na tle CR wychodzi w tym sezonie ... a minut mniej ma sporo :) No ciekawe, ciekawe oby nie zastopowal z forma ;)

0

Dlatego wyborow nie lubie... Klamia ludziom w zywe oczy i robia z siebie nie wiadomo kogo... :/A zaraz po wyborach o obietnicach jakos cicho sie robi...

1

Nie mowie, ze po jednym meczu, ale po zadrzeniu stolka, na ktorym siedzi :) To mu dalo do myslenia i dobrze o tym wiesz. Porownaj gre Barcelony sprzed meczu na Anoeta do tej po tym meczu.

0

Moze bys, frustracie, znalazl dane ile meczow barca grajac bez Messiego wygrala, a potem pisal takie rzeczy :)

2

Sam na niego wiele mowilem, ale naprawde barca slabo grala, od porazki na Anoeta chyba cos zrozumial i wreszcie widac reke trenera, jego wklad w gre druzyny. Czasem trzeba czyms wstrzasnac, aby to dzialac zaczelo i tak bylo w tym wypadku. Masz racje, brawa mu sie naleza :)

0

Zaczyna widac chemie w calym tercecie ofensywnym :) Rakieta odpala, Busi sie obudzil.. Nasz mister sie ogarnal, gdy posadka ciepla zadrzala! Nareszcie. Ciekawe, moze rzeczywiscie to Messi wstrzasnal tym klubem? Niewazne kto, wazne, ze zaczyna swiecic swiatelko. "Impreza wstydu w Madrycie"? No coz... :)

0

"Nic nie uległo zmianie po porażce na Anoeta" - "Zawsze, gdy możemy wykorzystywać przestrzeń i tworzyć okazje, robimy to, co mi się podoba. To wszystko jest wpisane w szybkość gry"
Dla mnie te dwa zdania sa sprzeczne ;d Luis, po porazce zadrzal Twoj stolek i wreszcie zaczales trenowac ten zespol! Wreszcie widac reke trenera i jakis znak, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wpisane to jest w szybkosc gry, wczesniej szybkosci nie bylo, jedynie bezsensowne klepanie. A teraz? Barca bedzie zabojcza - potrafi konstruowac akcje jak nikt inny, umie przetrzymac pilke i zbudowac swietny atak pozycyjny a do tego wreszcie gra z kontry! 2 zabojcze bronie :) Jesli atakiem pozycyjnym nie idzie, to po kontrze cos wpadnie, nareszcie!

0

Jestem spokojny o ten mecz. Intensywnosc bedzie kluczem.

0

Chcialbym bardzo w srodku zobaczyc masche rakitica i rafe ;) a jak nie to tylko once de gala! Zadnych eksperymentow na obronie.

0

Niejednokrotnie sedzia krzyzowal Barcelonie plany ;) Idac dalej pamietam rowniez walke z Interem, gdzie w koncowce Pedro strzelil gola ze spalonego, ktorego NIE BYLO,.

1

Nigdy nie zapomne tego meczu :) Po 3 bramkach Chelsea w 15 minut przestalem wierzyc a potem Roni przywrocil nadzieje ;)

0

Brawo Redakcjo :) Super sie rozwijacie, oby tak dalej :) Barca gra lepiej to i strona sie rozwija :D

5

Brawo Enrique, swietny ruch. Jezeli to wszystko to prawda, to Luisowi zawdzieczamy naprawde wiele ;)

1

Transfer Isco? Raczej niemozliwy ale bylby wspanialy ;) miec na jednej stronie neya isco i albe... piekne ;) O pogbie powiem to samo, w dodatku w destrukcji bylby jeszcze lepszy.. ktorykolwiek z tych transferow bylby strzalem w 10 biorac pod uwage srodek pola.

0

"w przypadku transferu do Madrytu czy jakiegokolwiek innego zespołu spoza ojczyzny i tak nie mógłby grać do stycznia 2016 roku, czyli do momentu aż ukończy 18 lat" - nie zaglebialem sie w ten przypadek, dotyczacy mlodziezy i sankcji, ale z tego zdania wynika, ze zawodnik moze grac w ojczyznie? To moze niech wroci do ojczyzny na dwa lata i tam gra regularnie a Barca bedzie z tamtym klubem w ciaglym kontakcie i go odkupi za przyslowiowy bezcen po dwoch latach? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?