Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy oni dadza szanse Bartrze? Wszyscy kontuzjowani musza byc? Nie sadze, ze zagralby gorzej dzisiaj od Pique, hmm, moze z Celta wyjdzie..
0
Wolę skład sportu. Liczę że zagra bartra :-)
0
Chcialbym, aby znow sprobowali 3-4-3, jak w meczu z Milanem :) Chcialbym taki sklad: Pinto - Bartra Puyol ADriano - Song Thiago Fabs Iniesta - Alexis Villa Messi :))
0
Leo.Messi.10
Uwazasz, ze te zespoly latwiej pokonac? Dla mnie juz nie ma slabych zespolow. A ogladajac wczoraj mecz Malagi musze stwierdzic, ze lepiej graja niz PSG.
0
Juz wyjasnione zostalo, ze to tylko wymysl. Francuska strona internetowa, ktora lubi sobie takie bajki wymyslac to napisala, pozniej to angielski "The times" podtrzymal (za co sie teraz wstydzi) i kolejna bzdura sie pojawila :D Niemozliwe, mecze bylyby kupowane itd... Nikt sie na to nie zgodzi, nawet za taka kase.
0
niewazne i ShawnC
waszym zdaniem Villa dobrze nie zagral? Dla mnie bomba, nie mowie tu o bramce.. to jest wiadome ze bramka obłedna.. Chodzi mi o sciaganie na siebie uwagi 2/3 obroncow, caly czas zmienial pozycje, rozciagal gre i co najwazniejsze robil miejsce Leo i Iniescie.. Fenomenalny wystep El Guaje.
0
Tak Allegri, masz mlody zespol, o wielkim potencjale - to widac. Jezeli sie zgraja i zostana w podobnym skladzie, to za 3/4 lata beda jednym z najlepszych zespolow na starym kontynencie.
0
Nie bede sie juz po wszystkich powtarzal o odpoczynku, powiem tylko, ze chetnie w jego miejsce zobacze Thiago :) Niech sie rozwija! Chcialbym tez widziec z Rayo takie zaangazowanie, ale to jest raczej juz niemozliwe. Byle nikt konti nie zlapal i 3 pkt. Dalbym nawet Messiemu odpoczynek :)
0
Pragne poruszyc 2. oraz 5. pkt:
2) Messi. Tak jest, znow widac bylo glod, ktorego nie widzialem ani w ostatnich GD, ani w Lidze, ani w pierwszym meczu na San Siro. To byl ten Messi, w ktorym 2 lata temu zakochal sie caly swiat! W ostatniej akcji bramkowej to on na wlasnej polowie wywalczyl pilke i poslal na skrzydlo do wychodzacego Alexisa. Byl wszedzie, walczyl i szarpal. Zaliczyl kilka strat, ale to sie juz nie liczy. Najlepszy, dla mnie, wystep naszego Cracka w tym sezonie. La Pulga odzyła :))
5) Nareszcie Roura odzyl na tej ławce! Zachowal sie jak TRENER, jak Manager, ktory zarzadza swoim zespolem. Dawal wskazowki, darl sie, walczyl o dobro druzyny, tego nam brakowało w ostatnim czasie i to chcemy nadal ogladac! Nabral pewnosci, miejmy nadzieje, ze to zaowocuje! Takiego zastepcy Tito potrzebujemy my i zawodnicy :)
0
Do tego dodam, ze cieszy skutecznosc! Eh, juz to mowilem, ale powtorze. Zaangazowanie takie samo w meczach ligowych i mamy 2x wiecej bram strzelonych i 3x mniej straconych! Genialni byli, a nasz Generał znów poprowadził drużynę do zwyciestwa, Xavi takiego Cie zawsze chcemy!
Co do skrotu: 6:10 około - mina Mascherano, po golu Alby, wciaz byl na siebie wnerwiony za akcje z 1 polowy, ale Javier: NIC SIE NIE STAŁO! :))
0
alianta2
Prawda taka, ze jezeli przyjdzie Neymar w tym okienku, to Villa odejdzie (zarzad mysli przyszlosciowo) - niestety.
Co do meczu na mysl nasuwa mi sie tylko jedno slowo: WRESZCIE.
Vamos!
0
zlotowke mozna postawic na malage i arsenal i po 2 zlote na porto i psg ;d
0
Prawda taka: gdyby byl gol, wszyscy by pamietali, ze gola nie bylo - oczyszczony z wszelkich zarzutow :) Poza ta akcja fenomenalny wystep Javiera :) Trudno, bledy sie trafiaja, aby sie na nich uczyc!
0
franiokleszcz
To raz i dodam jeszcze gesty Pique :) Bezcenne..
A po drugie, dawno nie widzialem Leo, ktory tak sie cieszyl z bramki :) To sie podoba!
0
Tak, Jordi, wszyscy chcieli zobaczyc taka remontade! Najlepszy transfer Barcy ostatnich lat! Świetny występ Alby uwienczony piekna bramka ;) Bo skad sie tam wzial w 92 minucie obronca, ktorego sprint nie roznil sie od spirntu z pierwszych minut? Caly Alba :) On chyba zamiast pluc ma wiatraczki ;d
0
Ludzie, po co odpowiadacie na komenty ludzi typu Contiv? To jest strone o Barcelonie, nie jakies spory.. Napinacze byli i będą, strona FCBarcelony to po co wchodza i wywoluja klotnie tacy ludzie - tego nie wiem. Dyskutujcie o magicznym wieczorze i kolejnym hipotetycznym rywalu a nie odpowiadajcie na zaczepki tych, ktorym zal tyleczek sciska..
Vamos!
0
jaaaa
Co do pierwszego sie zgodze, jednak wolalbym zobaczyc zestawienie Barca-Juve :)
0
Dobranoc wszystkim! :)
Vamos!
0
Przeanalizuja ten mecz, obejrza go jeszcze raz i moze jak juz sie spotkaja w LM z Realem pokaza SWÓJ futbol :) Poki co , jak juz mowilem, licze na Juve-Barca i Real-Bayern :)
0
Powiem tyle, ze gdyby w Lidze grali na takiej ambicji, to bramek mieliby 2x wiecej strzelonych i 3x mniej straconych ;)
0
Chcialbym teraz Bayern (Arsenal raczej juz odpadnie) z Bayernem i Juve z Barca :)
0
hahahaha a na RM.pl ktos napisal: znow kupili sedziego hahaha czy ktos moze mi choc jedna sytuacje pokazac w ktorej sedzia mogl w jakis sposob wplynac na wynik (z wyjatkiem watpliwego spalonego Pedro) ?
0
YEAAAHH
THIS IS BARCAAAA
0
OOby następnym zdjęciem tygodnia była piersza drużyna na murawie CN celebrujaca awans do ćwierćfinału!
0
banankuba
peirwsza formacja niezbyt, bo messi sam przyznal, ze woli grac za plecami Villi, jednak co do drugiej zgodze sie, taka tez jest ciekawa :)
0
To moje marzenie na dzisiejszy wieczor !
0
3 2 3 2 !!
Pique Puyol Masche - Busi Xaxi - Iniesta Messi Alves - Alexis Villa!!!
0
ksobi
watpie, wydaje mi sie, ze od poczatku wyjda ustawiueniem 3-4-3 i jesli zajdzie taka potrzeba, zastosuja jakas rewolucje, czyli byc moze 3-5-2, jezeli wyjda 4-3-3 to bedzie to znow bicie glowa w mur. Trzeba proby zaskoczenia, od samego poczatku.
0
Fajny artykuł :) No coz, trzeba wygrac, trafic brame w pierwszych minutach, wyjsc na agresji i pressingu jak w meczu z Realem, w ktorym padla niezapomniana manita :) Wierze w nich!
0
geble
Ja też tak wlasnie uwazam. Nie pierwszy mecz, w ktorym tak sie dzialo. Ogolnie, kazdy z napastnikow gra troche lepiej, gdy nie ma Messiego.. Troche to przykre, bo gdyby Sanchez bral na siebie tez odpowiedzialnosc, odciazylby messiego i na pewno wiecej pozytku by bylo.. Hm, czekam w kazdym razie na jutrzejszy mecz i mam nadzieje, ze bedzie to przelomowy moment, ze wyjda z calkiem innym nastawieniem, z wieksza motywacja i udowodnia raz kolejny, jaki potencjal ma ta druzyna.