Matt_i1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piachu
A ile razy Alexis dokladnie to samo robi, w dodatku potrafi wyjsc duzo lepiej na pozycje niz Pedro? I dostaje z meczu na mecz nizsze noty, chociaz strzela bramkI? Troche smieszne.
0
Widze, ze nie tylko mi NIE ODPOWIADA ocena Pedro. Czekam bardzo na rowne ocenianie na linii Pedro - Alexis.
0
Pedro oczywiscie 5,5 chociaz zagral na poziomie alexisa w ostatnim meczy w pucharze krola. Z ta roznica, ze alexis tam strzelil 2 bramki i otrzymal note 3, a pedro nic nie strzelil i dostal 5,5 :)
Poza Pedro oceny bardzo trafne.
0
Tak czytam i czytam na stronce RM caly czas, dziwnym trafem nikt nie wspominal o spalonym, ktorego nie bylo, ze strony Valencii i nikt nie wspomnial rowniez o zagraniu reka w polu karnym przez Carvalho.. Mhm, dziwne troche, w koncu zawsze maja wielkie pretensje do pana rozjemcy :) Hipokryzją lekką powiało!
0
kabum
To jedno, a drugie - wystarczy spojrzec na LM. Ile zespolow hiszpanskich wygralo/wyszlo ze swojej grupy? A ile angielskich/niemieckich/wloskich ?
0
Ludzie pomyslcie, zanim sie chwalic zaczniecie o drugiej osobie, ktorem moze nie byc stac na takie cos ? :) Troszke o bliznim pomyslec mozna, nie?
0
Shadow_Man
To moze podszkolic sie musisz w PESie ;d oczywiscie zarcik ;) Zgadzam sie z Toba ;d
0
Ledsbourne
Tez mi sie bardzo ich gra podobala i tez bym chcial, zeby zajeli 4 albo i 3 miejsce (oczywiscie na rzecz RM :) ), ale czy oni nie maja zawieszenia od FIFA, ze nie mgoa grac przez 4 lata w LM/LE ?
0
Droga Redakcjo. Jezeli Pedro dostanie ocene wyzsza niz 3/4, to bedzie to iście niesprawiedliwe wzgledem ostatniej oceny Alexia :) Prosze miec to na uwadze :)
0
Nie wiem w jaki sposob Tito tego dokonal, ale Barca w tamtym sezonie (mialem wrazenie, ze sie wypalila) w porownaniu do tego zaczynala grac juz duzo slabiej, mniej zaangazowania itd, a ta grac zaczyna znow jak ta Pepa sprzed 3 sezonow... Niesamowite to jest.
0
pierwszy trener (pellegrini), ktorego slowa w tym sezonie znalazly odzwierciedlenie w grze jego zespolu :) Malaga naprawde stara sie grac w pilke i od razu lepszy mecz jest ;)
0
DaMilio
on ironii uzyl, mysl troche :)
0
tak tak minusujcie kiko123, ktory uzyl ironii... ludzie myslcie troche?
0
Ha ha i jeszcze tello na wyższa od alexisa? Nie my to to już w ogóle śmiech ..
0
Nie rozumiem w ogóle ocen dla villi i alexisa.. Jedn 8 drugi 3.. Droga redakcjo otóż porównując ich gry może się nasunać na myśl to że obydwoje mają po dwa gole a to że alexis miał więcej akcji to tylko i wyłącznie jego zasługa bo drugiego tak aktywnego gracza jeszcze nie widziałem. Rozumiem że nie trafiał wiele razy ale dwie ramki trafił i to da tylko mu pewności. Wymieniać to że się ślizgał ? Trochę dziwne bo to nie jego wina. Kto grał choć trochę w piłkę w ligach to wie o czym mówię. Aktywny w odbiorze. A villa strzelił ładne bramki ale poza tym to wszystko i różnica między nimi w ocenie to aż 5 oczek? Villa maksymalnie 7 a alexis conajmniej 6..
0
Genialny artykuł, szczególnie końcowa część - też bym chciał taki eksperyment zobaczyć ;-) a co do tego klasowego piłkarza uważam że chodzi o gerrarda legendy liverpoolu a wy? ;-)
0
A nastepne, hipotetyczne pary, sa juz znane?
0
Chcialbym na Malage taki sklad:
VV - Dani, Puyi, Gerard, Jordi - Sergio, Cesc, Andres - David, Leo, Alexis
0
Marze o takim meczu, zobaczyc w 1 druzynie messiego CR i Falcao... Jakby ta trojka wykorzystywala zagrania Xabiego,Xaviego i Iniesty to wynik moglby byc bardzo przekonujacy ;D Oby ten mecz doszerdl do skutku i zeby grali na maxa mozliwosci!
0
jozefo
jesli patrzysz na napastnikow tylko i wylacznie przez pryzmat strzelonych goli (a na to wyglada) to widze, ze wielkie masz pojecie o pilce :)
0
Norbo
moze % zaczely dzialas i dlatego ;D poza tym duzo ludzi sie ze mna zgadza ;d
0
Wreszcie jakis wychowanek, ktory ukluje z daleka ;d
0
Minusujcie mnie, ale montoya mi gumisia przypomina.
0
technike ma...zryw ma... szybkosc ma... instynkt ma... balans ma... wzrostu nie ma...strzela z glowki ;d
0
wreszcie, wiedzialem ! :D
0
Dopiero teraz to widze, Ramos 5 meczy zawiesdzenia za wulgrayzmy wobec sedziego ;d i jeszcze go bronia... Sedzia wczoraj rzeczywiscie bledy popelnial, ale to tylko praca, kazdemu sie zdarza i to pilkarz jego pokorju powinien zrozumiec, a nie klac na arbitrow... Eh, jakie wartosci w klubie, takie w pilkarzach :)
0
dalbym juz odpoczac fabsowi zeby kontuzji sie nie nabawil, to samo za puyola dalbym bartre no i jak messi sie uprze, to wejdzie ;)
0
adan
dalej uwazasz ze alexis slaby? a dla tych, ktorzy uwazaja, ze zrobil to przez przypadek, to sie przyjrzyjcie, ze to zamierzal, odwracajac specjalnie glowe w druga strone, jak roni za nejlepszych lat ;)
0
Tak myslalem, ale wolalem sie upewnic ;) Dzieki
0
Z kim REal gra w kolejnej rundzie?